PDA

Zobacz pełną wersję : Co najlepiej brać i jak?



Michal2791
03-03-09, 19:18
Chciałbym się dowiedzieć co lepiej brać BIAŁKO czy GAINERA? Mogę brać to tylko w dni treningowe? Nie chce dodatkowej masy w brzuchu:P chciałbym to zamienić w mięśnie, liczę na pomoc!!

hans1237
03-03-09, 19:25
hm to zalezy jak dieta stoi bo jesli np masz ubytki białka w diecie to dorzuc białko z puszki,na mase wpozo jest trec(hard mass magnum8000)bierz to tak jak jest napisane,nie pij odzywki z mlekiem po treningu bo mleko zcina sie w bebzie i robi sie ''ser''który utrudnia organizmowi pobieranie tego co tam wlałes po treningu wegle ale z woda nie mlekiem,no a ogólnie to dietka dietka dietka odzywki to 10%SUKCESU

Michal2791
03-03-09, 19:29
no ale u mnie w klasie paru brało jakiegoś gainera, nie stosowali diety, a bicepsy im powiększyło i z daleka widać, że chodzili na siłkę... ja chce rozbudować biceps i klatkę, dlatego zastanawiam się czy brać też 4 razy dziennie w dni nietreningowe, nie potrzebuje dodatkowej zbędnej masy:)

dzbanekzwd
03-03-09, 19:32
jak już brać to cały czas ... zakładam że diety brak to bierz codziennie tylko w dni treningowe więcej. Na Opakowaniu Napewno Jest Ile W DT ile W NT. i powiem Ci szczeże że jak chcesz wyglądać "jak ktoś kto chodzi na siłke" to najlepiej mieć dobrze rozwinięte najszersze grzbietu, wtedy masz tzw V

hans1237
03-03-09, 19:34
bo
jak zaczynasz to na byle gównie urosniesz,jak chczesz to ładuj kase,widze ze jestes poczatkujacy bo klata i biceps cie interesuje a wiesz o tym ze 2/3 łapy to triceps?a ze o szerokosci sylwetki bardziej decyduja naramienne? klata i biceps klata i biseps dobry bedzie plan

Michal2791
03-03-09, 19:35
tak trochę widać bo kiedyś chodziłem przez parę miesięcy ale całkiem na sucho, bo wtedy miałem na celu pozbyć się tłuszczu, teraz chce troszkę nabrać tu i tam:) ale jak będę brał w dni NT to nie pójdzie mi to w brzuch? Może głupie pytanie, ale tego właśnie nie chce, bo tego jeszcze troszkę posiadam ...

3ndriu
03-03-09, 19:37
Dieta to podstawa, a nie gainer. Ułożysz konkretną dietę to będziesz widział konkretne postępy.

Michal2791
03-03-09, 19:38
nie myśl, że jestem z tych co chcą mieć klatę i biceps:P nogi, plecy i brzuch też ćwiczę, z nogami nie mam problemu, biceps już mi nie rośnie tak jak na początku, dlatego chce to przyśpieszyć, podobnie z klatką

Michal2791
03-03-09, 19:40
Łatwo powiedzieć dietę... nie mam czasu na robienie obiadków specjalnych, jem to co jest, nie przesadzam z tłuszczem a raczej jem go minimalnie, cukrów też staram się ograniczać...

hans1237
03-03-09, 19:42
to wez złap za miske i doładuj białko i wegle ale takie z szafki w kuchni,odzywka to nie wszystko,moze problem w treningu?moze przetrenowales?przyczyn jest wiele i miesien stoi w miejscu

hans1237
03-03-09, 19:44
no to sory ale taki sport ze dieta musi byc,i to sobie wbij do głowy jak chczesz miec duze bicepsy!bo z powietrza nie rosnie.

Michal2791
03-03-09, 19:45
to nadal ćwiczyć na sucho?

kaaamil
03-03-09, 19:45
Diet to nic trudnego. Też kiedyś tak myślałem. Wystarczy wstać z rana 15 min wcześniej. Jedzenie do szkoły/pracy możesz przygotować dzień wcześniej.

hans1237
03-03-09, 19:48
ja pracuje i mam czas na wszystko na siłownie i na diete,i jeszte sie nudze czesto,kup sobie odzywke ale diety pilnuj

Michal2791
03-03-09, 19:49
Na pewno nie chce wyglądać jak taki koks i klubie, co łapy ma jak głowa, chce do wakacji, je powiększyć ale też bez przesady, a może kreatyna? czy to całkiem odpada? A dietę jakąś postaram się ułożyć