PDA

Zobacz pełną wersję : To dla mnie bardzo wazne,pomozcie.



EMK
19-11-06, 19:49
A wiec cwicze na silowni juz jakies 10-11 miesiecy,tzn:mam chantle w domu i krotka sztange.Nie cwicze ciezarami w sensie ze jest to dla mnie wielkim zainteresowaniem,zajalem sie tym dlatego poniewaz tancze breakdance i potrzebowalem wzmocnic rece jednak szybko sie wciaglem i stanowi to nieodlaczny element mojego dnia.Uswiadomilem sobie jednak ze jesli juz to robie to powinienem to robic porzadnie dlatego chcial bym abyscie pomogli ulozyc mi moj plan treningowy,nie moze byc on niestety typowym treningiem poniewaz cwicze ciezarami przewaznie jak wracam z treningu breakdance gdzie wymeczylem juz wczesniej rece,musze tak cwiczyc poniewaz tak mam zorganizowany dzien.Przedstawiam wam moj trening jaki do tej pory robilem tylko sie nie smiejcie sam go ustalalem nie znajac sie na tym,ale przyrosty sily mialem i mam.Wyglada on nastepojaco:Poniedzialek-trening breakdance zaraz po treningu cwicze tricepsa robie cwiczenie:wyciskanie francuskie 4x8 i zaraz po tym pompki ile moge.Wtorek-biceps 4x8 UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W SIADZIE-W PODPORZE O UDO,2X8 UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE,2x6 UGINANIE RAMION STOJĄC ZE SZTANGA 2x6.Sroda-trening i triceps to samo co poniedzialek.Czwartek-wolne.Piatek-trening,pompki przy scianie w pionie 5x8 i triceps to samo co w poniedzialek i POMPKI DO WYCZERPANIA.Sobota-biceps tak samo ja wtorek.Niedziela-wolne.Aha od poniedzialku do piatku cwicze jeszcze wieczorem brzuch i robie przysiady.najbardziej to chcial bym cos zmienic w bicepsie bo zauwazylem ze od dluzszego czasu nie rosnie myslalem nad takim zestawemUGINANIE RAMION STOJĄC ZE SZTANGA OPIERAJAC SIE O SCIANE 4x10x8x8x6 i UGINANIE RAMION Z CHANTELKAMI STOJAC UCHWYTEM MLOTKOWYM 3x8x8x8 we wtorek i sobote.Tak jak mowilem nie znam sie na tym dlatego prosze o porady,nie moge robic tricepsa pare cwiczen bo robie go po treningu wiec nie dal bym rady poniewaz jest juz zmeczony,ale z bicepsem moge cos pokombinowac bardzo lubie robic cwiczenie uginanie ramienia siedzac w podporze o udo,ale moze wypada zmienic to cwiczenie poniewaz robie je od poczatku cwiczenia ciezarami tak jak wspominalem chcial bym zeby cos wkoncu zaczol rosnac chociaz troche hehe.O porady odnosnie tricepsa tez bym prosil moze cwicze go za duzo?i nie ma czasu sie zregenerowac?Nie stosuje zadnej diety staram sie tylko wypic po treningu jakis jogurt,mleko lub zjesc jakis twarog.A jesli juz chodzi o suplementy to co byscie mi poradzili?jakies bialko?problem w tym ze nie dysponuje zaduzymi funduszami,poradzcie cos prosze.

tieri
20-11-06, 14:37
hehe :mrgreen:
niemasz diety i odrazu z białkiem wyskakujesz??
postaraj się ułożyć dietę i jeść mniej więcej 6 posiłków dziennie
chyba że niemasz czasu to wtedy jakiś gainerek by się przydał

EMK
21-11-06, 09:54
No a jesli chodzi o trening bicepsa i tricepsa to co polecacie,jak mam cwiczyć?biorac pod uwage to co napisalem wyzej.

tieri
22-11-06, 16:45
na biceps to polecam uginanie ramion ze sztangą na modlitewniku, naprzemienne uginanie ramion ze sztangielkami, uginanie ramion ze sztangą w wąskim uchwycie

na triceps wyciskanie francuskie, prostowanie ramienia w opadzie tułowia

a jak tak na pompki się napaliłeś to spróbuj pompek kładąc ręce wężej oraz pompki tyłem w podporze

a zresztą wybierz sobie stąd :mrgreen:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/