PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyba na rzeźbie



LeBron23LBJ
02-03-09, 14:48
Witam. Jestem w trakcie robienia rzeźby. Co myślicie żeby w trakcie brac kreatyne, wydaje mi sie ze wtedy wiecej zachowam masy miesniowej. Jaka kreatyne byscie polecili na rzeźbe jeśli wogóle byście polecili. Dodam tylko że nigdy nie brałem krety, bo dobrze szło bez. Mile widziane sensowne wypowiedzi

mam 180 cm i 88 kg
robie rzeźbe, czyli zrzucam tłuszcz, stosuje obecnie aminkwasy bcaa, glutamine, białko i l-karnityne, z czasem bedzie termogenik. No wiec jak z tą kreatyną. Pozdro :lol:

Symu
02-03-09, 15:01
najlepiuej jakbys zakupił orotan z kaizena jakoś wydaje mi się idealny w tym celu, z tanszych TCM, ale prawda jest taka że nawet i mono będzie dobre :)

Wiechu
02-03-09, 16:09
Ja bym Ci polecił Animal Pump chociaż jest droga jest warta swojej ceny.

LeBron23LBJ
02-03-09, 17:05
pisalem ze to ma byc moj pierwszy cykl wiec chyba lepiej zaczac od czegos slabszego :P

niewula
02-03-09, 17:10
w wciagni se w nocha to bedziesz jak wior <lol2>

damianox89
02-03-09, 17:14
kup sobie duze ilosci HMB napewno nie zaszkodzi...

Sosna91
02-03-09, 17:18
Damian masz racje nie zaszkodzi ale tez nic nie da a będzie musiał pare miechów to brać i kase tracić. przy rzeżbie to hmm, mimo to że to jest pierwszy cykl ja bym rozważał jabłczan. bo przy mono troche "spuchniesz" ale moze byc i mono.

albo po prostu nie bierz kreatyny bo na rzeżbę to nie wiem czy pomaga. raczej siła/masa wiec ja bym odpuścił.

damianox89
02-03-09, 17:24
keratyna jak na moje oko nie jest wskazana po co nabijać mięśnie wodą??? skoro autorowi chodzi o stracenie tłuszyku i o poprawienie definicji...nie wiem po co ci białko w zrzucaniu masy... ostatecznie mozesz jeszcze pokusic sie o HMBolon, na kolege niezle zadzialal, inny zaś brał clean burexin (niby jest na spalenie tłuszczu) z 98 kg przytył na 104...

Sosna91
02-03-09, 17:27
mięśnie wodą wypełnia tylko mono. ale tak jak pisałem kreatyna raczej masa/siła.

Symu
02-03-09, 18:19
Damianox89 widzę wogole nie rozumiesz o co chodzi w redukcji. Przy redukcji tzreba maksymalnie ograniczyć katabolizm mięśni, a kreta jest b. dobry antykatabolikiem i jednocześnei anabolikiem dlatego IMO b. dobrze sprawdzi się na redukcji.

Retencja wody może i będzie ale to efekt chwilowy.

Białko- kolejny czynnik anaboliczny, antykataboliczny, termogenny, wkoncu budulec miesni (chyba tym się zajmują kulturyści??)

Tu dużo osób się ze mną nie zgodzi że pierwszy cykl......bla bla bla ale stak tu też by był jeszcze bardziej ok.

dzbanekzwd
02-03-09, 18:29
keratyna jak na moje oko nie jest wskazana po co nabijać mięśnie wodą??? skoro autorowi chodzi o stracenie tłuszyku i o poprawienie definicji...nie wiem po co ci białko w zrzucaniu masy... ostatecznie mozesz jeszcze pokusic sie o HMBolon, na kolege niezle zadzialal, inny zaś brał clean burexin (niby jest na spalenie tłuszczu) z 98 kg przytył na 104...

właśnie na redukcje najlepiej brać białko najlepszy w końcu najlepszy antykatabolik.

LeBron23LBJ
02-03-09, 19:59
no kurde wlasnie po to kupilem białko specjalne na redukcje :lol: bo w diecie brakuje białka wiec na rzeźbie jest niezbędna wiec nie rozumiem twojego postu damianox89 czytalem na ten temat artykół górala z SDW i pisal ze to jest bardzo dobre rozwiązanie ale lepiej wziasc jakas inna forme kreatyny niz mono, pisal ze jabłczan, kre-alkalyn, ester lub stack kreatynowy dobry jest razem do polaczenia z termogenikiem na rzeźbie. Jako ze to ma byc moj pierwszy cykl, bardziej jestem sklonny wziasc jabłczan

Symu
02-03-09, 20:06
SDW jeszcze nie czytałem. KA odradzam , a CEE nie próbowałem.

LeBron23LBJ
02-03-09, 20:10
to nie bylo w gazecie sdw tylko na stronie górala ;] atleta.radom.pl

Symu
02-03-09, 20:13
"czytalem na ten temat artykół górala z SDW"??? Te same arty są na stronie tak??

LeBron23LBJ
02-03-09, 20:16
tak, tam jest taki dzial najpopularniejsze pytania czy cos takiego

Marcinek
02-03-09, 21:14
mysle tutaj czy cell pump nie bylby odpowiedni dla Ciebie..

co Ty Symu na to?

LeBron23LBJ
02-03-09, 21:31
najgorsze jest to, że jest to moj 1 cykl, wiec wypada wziasc mono, z drugiej strony boje się tej wody i bedzie nici z definicji. :whistle: radźcie chłopaki radźcie

Marcinek
02-03-09, 21:45
impreza wyglada tak na kazdym treningu wypij 1.5l wody no i ogolnie tez duuuzo pij ;p fajne prązki sie uwidocznia, a spadkow duzych nie bedzie jak diety bedziesz trzymal (praktycznie zadne). dorzuc taurynke z olimpa i ładnie kopnie. pzdr.

slim shady
02-03-09, 22:08
spróbuj mono w małych dawkach i napisz jak Ci na tym idzie, bo tez chciałem testować, ale zdecydowałem jednak wypalać do konca

Symu
02-03-09, 22:54
Myślę że ta kolejnośc mono potem TCM itd nie jest istotna . CP to jeden z najtanszych jablczanow na rybku i prosty stak jednocześnie - bedzie ok.

Ja wchodze teraz na cykl 5g mono/dzien ciekaw jestem czy nie bedzie za mało.

slim shady
02-03-09, 22:59
ale standardowe 6 tygodni bedziesz brał ? czy jakis dłuzszy okres czasu ? znajomi brali po 2,5 g na dzien przez 3 miechy i efekty nie były oszałamiające

Symu
02-03-09, 23:04
6-8 tygodni. 5g teoretycznie jest dawka ktora powinna skutecnie podniesc poziom kreatyny we krwi, 2,5g to za mało tzn. niby dawka do stałej suplementacji tj. raczej nie pod sporty siłowe (takie moje zdanie).

LeBron23LBJ
03-03-09, 13:57
a moze by tak brac HMBolon ? Ma w składzie jabłczan i arginine, akurat chyba tyle by brac dluzej niz standardowy cykl.

Symu
03-03-09, 14:07
Niby tak ale tego jabłczanu trochę za mało. Takie minimum to 5g/dzien i to głównie tyczy się mono. Nie wiem jak przy formach typu TCM, orotan czy 5g bedzie wystarczajace.

LeBron23LBJ
03-03-09, 16:04
dobra zobacze jeszcze co wybiore, jakie bd efekty napisze za kilka miechów ;p