PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie suple dobrać?



doggie_rsp
02-03-09, 10:30
Witam

Założyłem temat ponieważ potrzebuje fachowej porady jeżeli chodzi o dobór odpowiednich supli do mojej diety ( http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?p=191146#post191146 ). Wszystko opisałem w diecie dlaczego akurat suple.

Głównie chodzi mi o to, by ktoś mi polecił jakieś naprawdę dobre białko (nie słóży mi jedzenie przed spaniem) na noc - jaka firma, jaki smak itp. itd. Jeżeli o cenę chodzi to powiem szczerze, że wolę dołożyć i mieć coś konkretnego niż oszczędzić i przeklinać potem.

Druga rzecz to gainer (po siłce chyba najlepsze rozwiązanie). Wiele osób polecało mi megamasa 4000, ale ja się nie znam i jeżeli do mojej diety nie pasuje to jaki? Dodam iż ma być uzupełnieniem ów diety, a zarazem jej wzbogaceniem! Ma również dać efekty przyrostu masy!

Trzecia sprawa tyczy się boostera jakiego bym spożywał przed siłką, ponieważ często mam tak że mi się nie chce choć siły są :/ o czym juz pisałem w przypadku diety - patrz link do diety ;)

Dobrze by było jakby mi ktoś jeszcze od razu napisał kiedy i w jakich ilościach co brać...
Za odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam

Wiechu
02-03-09, 16:16
Jeżeli białko to pvl whey maxx smak każdy jest dobry chociaż najlepszy to wanilia lub czekolada.Jeśli chodzi o gainera to albo magnum 8000 lub mass xll.

Vegeto86
02-03-09, 16:40
Bialko na noc-Nitroprogen,matrix 5.0,syntha-6,gainer-Mutant Mass,True Mass,przed treningiem moze jakis No Booster jesli miales juz wczesniej cykle na mono No xplode z BSNa np.