PDA

Zobacz pełną wersję : jak robi sie niektore cwiczenia z fbw?



mazur47
01-03-09, 21:03
chcialbym sobie juz jutro zaczac tym trenigiem leciec... no i jesli zdaze do jutra wszystko ulozyc i mi pomozecie to tak bedzie i relacje bede zdawal... a jak bede mial wiecej czasu to skleje to w kupe i opisze wszystko troszeczke jasniej dla poczatkujacych (bez urazy hard) z linkami, zdjeciami moze...

jak sie robi good morning na plecy?? mozna push press zastapic wyciskaniem zza glowy??

jak to zrobic: uginanie nadgarstkow podchwyt w superserii z uginanie nadgarstkow nachwyt do maxa. 3 super serie. (chodzi mi o te superserie ocb)

wioslowanie w opadzie; 3x8 nachwyt przez 3 tygodnie pierwsza seria 70% ostatnia 90%. 4,5,6 tydzien wioslo podchwyt 3x10. pierwsza seria 85% ostatnia 99% - w ost serii stosujesz rest pause. ------- wioslowanie w opadzie ale sztanga czy hantlami??? jak sie stosuje rest pause?

biceps; uginanie ze sztanga x8 lekko w serii laczonej z 1x4 ciezko . 2 razy taka seria laczona.--- i jeszcze jak to zrobic....

hardworkOUT
01-03-09, 21:14
"opisze wszystko troszeczke jasniej dla poczatkujacych (bez urazy hard) z linkami, zdjeciami moze..."

jestes chyba 1 osoba ktora nie rozumie tego
nei wiem co tam jest niejasnego tak wogole

zadajesz takie pytania jakbym to po rusku napisal


"jak sie robi good morning na plecy?? mozna push press zastapic wyciskaniem zza glowy??"

gm na pw dostales

celowo jest pp a nei badziewne wyc zza karku






superseria -> google




"wioslowanie w opadzie ale sztanga czy hantlami???"


eeeee, sztanga....
widziales zeby ktos wioslowal hantlami nachwytem badz pochwytem ??? przemysl chwile zanim zadasz takie madre pytanie




rest pause -> google



"biceps; uginanie ze sztanga x8 lekko w serii laczonej z 1x4 ciezko . 2 razy taka seria laczona.--- i jeszcze jak to zrobic...."



nie wiem czego tu nie rozumeisz.....
x8 lekko i x4 ciezko ????? o co ci chodzi

mazur47
01-03-09, 21:19
dzieki za multum zjeb.... po to chyba jest forum zeby pytac...

matekk
01-03-09, 21:25
GOOD MORNING (http://www.youtube.com/watch?v=bUpOZnhS4FI)

Push pressu bym nie zamieniał, bo z tego co Hard pisał, to zmieniając ćwiczenia, zmieniasz ponoć istotę treningu. Sam niedawno dopiero skończyłem ten trening i wielu ćwiczeń też się dopiero musiałem uczyć, ale wszystkie przypadły mi do gustu, także bądź otwarty na zmiany.

Superseria: najpierw robisz podchwytem, a potem od razu bez przerwy nachwytem.

Wiosłowanie sztangą. Rest pause: robisz kilka ruchów, odpoczywasz chwileczkę(bez odkładania sztangi), robisz kolejne kilka ruchów, znowu odpoczywasz i tak ciągniesz do 10 powtórzeń.

Biceps
Nakładasz na sztangę(ew. hantle) ciężar, którym lekko zrobisz 8 ruchów. Potem od razu robisz 4 powtórzenia z ciężarem większym(żeby było ciężko)

Od siebie mogę dodać, że nie dawno skończyłem ten trening i jestem dosyć zadowolony z niego, dlatego od poniedziałku biorę się za FBW 5X5.

Pzdr


EDIT; Hard był szybszy, ale może się mój post na coś przyda;p

hardworkOUT
01-03-09, 21:34
"dzieki za multum zjeb.... po to chyba jest forum zeby pytac..."


bo niemoge zrozumiec jak sie komus oplaca zakladac temat zamiast poswiecic 3sek na wpisane w googlach superseria i wszystko wyjasnione

mazur47
01-03-09, 21:51
no przydal sie przydal i to bardzo!!!! dzieki wielkie!!! czasami sa opisane rzeczy jezykiem zaawansowanych i niektorzy (jak ja) nie do konca to rozumieja i trzeba im przetlumaczyc to na ich jezyk :D
hard a krytyka sie tez przyda na przyszlosc ;]

matekk
03-03-09, 22:25
Spoko, w sumie jak pierwszy raz to ujrzałem, to też nie bardzo wiedziałem jak się od tego zabrać, ale jak teraz patrzę na ten trening, to wszystko wydaje się takie łatwe i oczywiste. Rozumiem więc jak wygląda sytuacja również ze strony Hard'a;p