PDA

Zobacz pełną wersję : Tuńczyk-produkt1klasa-ciekawostka



Wiki
28-02-09, 16:54
Pyszny tuńczyk tesco! Dla Ciebie, dla rodziny!
http://img14.imageshack.us/img14/8434/zdjcie055.jpg

A teraz, co tuńczyk ma w sobie:
-tuńczyk (jak ma sie farta, to mozna nie raz trafic na jakas luske, albo cos innego, twardszego. No i oczywiscie pyszne orzechy xD)
-woda
-sol
-orzechy? skąd te orzechy?:D

http://img509.imageshack.us/img509/3971/zdjcie053z.jpg

"produkt moze zawierac sladowe ilosci orzechow"
zawiera, zawiera:) palce lizać!:D Produkt pierwsza klasa!.

Russel
28-02-09, 17:51
z tymi orzechami na wszystkim prawie tak pisze ;)
ale zdrowe tłuszczę z orzechow w bilansie z omega 3 z tunczyka widze pelna opcja ten tesco tunak:D


tylko raz w życiu jadlem(tesco) bo smierdzial plynem do naczyn hehe

Wiki
28-02-09, 18:16
No bo to tunczyk specjalnie robiony pod kulturystów :D

sts
28-02-09, 18:20
takie też jadam albo z netto zależy niektóre za słone fuj a niektóre mało wody i b.dobre

Wiki
28-02-09, 18:22
Najgorsze są tuńczyki kazdej firmy tzw. sałatkowe... Inaczej mówiąc zmielone :/. Aż przez gardło nie chce przejsc :D

sts
28-02-09, 18:27
Najgorsze są tuńczyki kazdej firmy tzw. sałatkowe... Inaczej mówiąc zmielone :/. Aż przez gardło nie chce przejsc :D
też takie jadłem a potem zauważyłem w kawałkach a tamte to ble racja.

ps ;na orzechy mam uczulenie :p

pimols
28-02-09, 19:12
też takie jadłem a potem zauważyłem w kawałkach a tamte to ble racja.

ps ;na orzechy mam uczulenie :p

slatkowe wygladaja jak gowno a w kawalkach przynajmniej ladnie
no i lepiej smakuja wedlug mnie;D

Duall.Wu
28-02-09, 19:34
sory za offtopic, ale czy "uzytkownik" powyzej nie powinien zmienic avatara? jakos zaakceptuje fakt ze naleze posrednio do jednej spolecznosci wspolnie z tym marginesem intelektualnym, ale nie pozwalajmy mu (im) na publiczne afiszowanie swoich patologicznych, dewiacyjnych pogladow..

zreszta wydaje mi sie ze jest to niezgodne z prawem..
moderatorzy.. wykazcie sie!!!

sts
28-02-09, 19:36
sory za offtopic, ale czy "uzytkownik" powyzej nie powinien zmienic avatara? jakos zaakceptuje fakt ze naleze posrednio do jednej spolecznosci wspolnie z tym marginesem intelektualnym, ale nie pozwalajmy mu (im) na publiczne afiszowanie swoich patologicznych, dewiacyjnych pogladow..

zreszta wydaje mi sie ze jest to niezgodne z prawem..
moderatorzy.. wykazcie sie!!!

e a umnie to sami skini i ci drudzy olewam to :p jak mi w droge nie wchodzą mam na to wy*****e

monohydrat
28-02-09, 19:44
Ja nie czaje czy ten post ma na celu wysmianie produktow tesc, czy wrecz przeciwnie polecasz tego tunczyka?? Ile kosztuje taaka puszeczka?

sts
28-02-09, 19:52
polecam cena 2,50 coś takiego a inne 4,50

Wiki
28-02-09, 20:09
Nom, te lepsze 4,50, a te gorsze 2,50:D. Ale tych gorszych nie idzie przełknąć...

Kiedys byla promocja w tesco, to wziąłem 50 puszek:D

sts
28-02-09, 20:18
za te 50 puszek:p

Wiki
28-02-09, 20:59
Jeszcze pamietam to był tunczyk firmy RedRose czy jakos tak:P normalnie teraz jest za 4,50. A wtedy byl za 2,50:D

jazdun
28-02-09, 21:33
Ja niestety nie moge strawic tych tunczykow w wodzie. Za to w oleju uwielbiam. I teraz pytanko; CZY TO DOBRZE ZJESC TAKIEGO TUNCZYKA Z OLEJU NA NOC? Oczywiscie po odsaczeniu oleju, to jednak wciaz troche zostaje w nim... Czy oby nie za duzo?

Wiki
28-02-09, 21:48
5-10g fatu na noc jeszcze ujdzie.

pimols
28-02-09, 22:59
tunczyk z biedronki kawalki w sosie wlasnym/oleju<3 najlepsze jeszcze tak z lodoweczki schlodzone mniam xD

Wiki
28-02-09, 23:05
Co do sklepów tego typu^

JESZCZE RAZ TESCO DLA CIEBIE DLA RODZINY!
http://img136.imageshack.us/img136/4917/gallery8958020500x500.jpg

:D

Damian st-ce
01-03-09, 10:57
Na wieczór tuńczyk odpada. Musi być białko wolno wchłanialne,

hans1237
01-03-09, 12:27
duall nie goraczkuj sie tak,wolny kraj i wolnosc słowa,jesli ci tu nie odpowiada bo kolega ma gwiazdke w awa przekresloną to poszukaj sobie forum dla np.kulturystów żydów ooo!i nie podpuszczaj modów zeby dawali ostrzerzenia bo to takie kopanie dołka,powiem ci ze pewne religie sa znane z własnie takiego zachowania dlatego ogólnie sie ich nie toleruje.

gangster
01-03-09, 12:45
tunczyk za 2,50zl? ojj drogo cos ja w kauflandzie place gdzies 1,69zl :)

pimols
01-03-09, 12:54
sory za offtopic, ale czy "uzytkownik" powyzej nie powinien zmienic avatara? jakos zaakceptuje fakt ze naleze posrednio do jednej spolecznosci wspolnie z tym marginesem intelektualnym, ale nie pozwalajmy mu (im) na publiczne afiszowanie swoich patologicznych, dewiacyjnych pogladow..

zreszta wydaje mi sie ze jest to niezgodne z prawem..
moderatorzy.. wykazcie sie!!!

Ze ktos nie jest politycznie poprawny to odrazu marginesem intelaktualnym? no chyba sobie kpisz a jakbym mial sierp i młot bylbym cool?:<
Poprostu nie trawie izraela ,ich wiary i polityki wiec odpusc sobie te marne brednie bo jestes zalosny

Polityczna poprawność <3

o tu jeszcze masz taki obrazek to mysle odrazu do sądu pozew !
http://img49.imageshack.us/img49/9991/jewjitsu.th.jpg (http://img49.imageshack.us/my.php?image=jewjitsu.jpg)

Duall.Wu
01-03-09, 13:03
wolny kraj i wolnosc slowa - owszem, ale zakaz propagowania jakichkolwiek tresci nacjonalistycznych..

zreszta tak jak napisalem, nie zadam bana dla tamtego uzytkownika, tylko zmiany avatara, pzdr

Duall.Wu
01-03-09, 13:06
rzecz w tym ze zapewne tak jak 95% twoich kolegow "po fachu", nie umiesz sensownie podeprzec argumentami swojej nienawisci.. chyba ze sie myle.. to czekam ;) pzdr

hehe nie chodzi o straszenie Cie sadem, tak samo jak nie siedzial bym z tak ograniczonym czlowiekiem przy jednym stole przy piwie, tak samo nie chce tego robic tu na forum, chyba ze w barze owy typ, nie dalby po sobie poznac "kim jest".. i to taka aluzja do twojego avatara ;)

Aponax
01-03-09, 13:36
ja polecam tuńczyki z biedronki :D , a co do sałatek z tunczyka to tez nie sa az takie złe :D (raz poraz mozna sobie pozwolic na jedna puszeczke ;D)

Duall.Wu
01-03-09, 13:48
tak jak myslalem.. ;)

pimols
01-03-09, 15:49
tak jak myslalem.. ;)
chyba zle myslales jak bede czekal na forum az cos napiszesz hahah odpowiem kiedy zechce;]
Nie lubie ich za to ze robia pieniadze na holocauście bo kloca sie o ofiary odszkodowania biora od Polski chocby Polska byla odpowiedzialna za rozpętanie 2 wojny światowej.
Za to ,że byli oficerami NKWD-mordowali Polakow
Ich wiara mowi im ze ktos kto nie jest zydem jest jakby pod
:"Nasze państwo żydowskie, jako jedyne na świecie, ma oficjalne bataliony śmierci, które realizują politykę planowanych zabójstw i praktykują tortury na średniowieczną skalę. Jednak nie martwicie się drodzy żydowscy czytelnicy: oczywiście mordujemy i torturujemy, ale tylko gojów"
Ekspansywna polityka jak w czasie wojny z Palestyna w, ktorej zginelo wiecej cywili palestynskich niz żołnierzy ale ok

http://or.icm.edu.pl/recenzje/tomaszewski-kruszynski.html

sobie tez mozesz poczytac nasz pro-żydowski kolego<3

btw. tresci nacjonalistyczne nie sa nielegalne bo sa partie nacjonalistyczne istniejace legalnie.Nielegalne sa tresci o systemach totalitarnych
Odpowiedz jest zbedna bo i tak nie mam zamiaru dluzej sie klocic
Prawie ci wyszlo ale mi jakiejś szopki nie mowisz

pozdrowki i pocwicz

Duall.Wu
01-03-09, 17:12
przyznam nie mam argumentow zeby rozmawiac z tym podludziem..
mylisz sie ograniczony czlowieku, propagowanie tresci nacjonalistycznych jest zabronione i karane!

o jakich partiach mowisz? bo chyba nie powiesz mi ze ktos z np NOP i inne bandy bialych frajerow nierobow z kompleksami zasiada w parlamencie..

materialow propagandowych dla sfrustrowanych nierobow nie czytam
wiec daruj sobie linki

aha no a co do "trenuj trenuj" to kolejny raz potwierdzasz swoja wartosc, oceniajac moje ciało po liczbie postow i sogow - jestem pod wrazeniem.. hehe

no i nie wiem czy wiesz, ale zawsze pozostaniesz nikim bo domena ciot jest to, ze za swoj los obwiniaja wszystkich innych tylko nie siebie..

i prosze cie nie wysilaj sie juz, nie dyskutujmy bo mam nerwy, daruj sobie nastepny post w stylu "haha widzicie, prowkuje a brak mu argumentow" - to prawda, przyznalem to na samym poczatku ;)

sieg hail! skoro avatar pozostaje legalny jak i propagowanie nacjonalistycznych tresci.. ja sam mam jedno nacjonalistyczne przeslanie..

smierc antysemitom! ;)

Fehu
01-03-09, 17:25
chyba zle myslales jak bede czekal na forum az cos napiszesz hahah odpowiem kiedy zechce;]
Nie lubie ich za to ze robia pieniadze na holocauście bo kloca sie o ofiary odszkodowania biora od Polski chocby Polska byla odpowiedzialna za rozpętanie 2 wojny światowej.
Za to ,że byli oficerami NKWD-mordowali Polakow
Ich wiara mowi im ze ktos kto nie jest zydem jest jakby pod
:"Nasze państwo żydowskie, jako jedyne na świecie, ma oficjalne bataliony śmierci, które realizują politykę planowanych zabójstw i praktykują tortury na średniowieczną skalę. Jednak nie martwicie się drodzy żydowscy czytelnicy: oczywiście mordujemy i torturujemy, ale tylko gojów"
Ekspansywna polityka jak w czasie wojny z Palestyna w, ktorej zginelo wiecej cywili palestynskich niz żołnierzy ale ok

http://or.icm.edu.pl/recenzje/tomaszewski-kruszynski.html

sobie tez mozesz poczytac nasz pro-żydowski kolego<3

btw. tresci nacjonalistyczne nie sa nielegalne bo sa partie nacjonalistyczne istniejace legalnie.Nielegalne sa tresci o systemach totalitarnych
Odpowiedz jest zbedna bo i tak nie mam zamiaru dluzej sie klocic
Prawie ci wyszlo ale mi jakiejś szopki nie mowisz

pozdrowki i pocwicz

Moim zadniem absolutnie nie masz racji oceniasz ludzi po ich wierze i pochodzeniu, a moze ja jestem "Żydem" i mnie to rani? pomyśl, a avatar na pewno do zmiany

Aponax
01-03-09, 17:49
xD panowie to nie temat na takie typu rozmowy (piszcie sobie na pw /hydepark ewentualnie) rozmowy o tuńczykach :D , moda prosze o usuniecie zbednych postów :] . Dajcie sobie "żółwika" i po sprawie !

Duall.Wu
01-03-09, 17:55
żołwika to moge przybic z laikiem..

Aponax
01-03-09, 18:43
a ze mna to nie ?? xD czuje sie urazony :yawn::yawn:

Duall.Wu
01-03-09, 18:46
nie stanoles po zadnej ze stron, coz sie dziwisz? ;)

pimols
01-03-09, 19:12
Moim zadniem absolutnie nie masz racji oceniasz ludzi po ich wierze i pochodzeniu, a moze ja jestem "Żydem" i mnie to rani? pomyśl, a avatar na pewno do zmiany
nie pomyslales ze ich wiara robi z katolikow podludzi i as to nie rani ok
co to NOP-jesli isntieja juz paredziesiat lat i zaden sad nie zdelegalizowal tej partii to chyba jest legalna?:< i sam jestes ograniczony<3
k koniec do tego tematu

Duall.Wu
01-03-09, 19:32
mialem wiecej nie dyskutowac, wiec zacytuje tylko to co juz wczesniej napisalem

"o jakich partiach mowisz? bo chyba nie powiesz mi ze ktos z np NOP i inne bandy bialych frajerow nierobow z kompleksami zasiada w parlamencie.."

-zdanie to nie neguje istnienia tej parti ;)

jeszcze przytocze:


"Dla religii ludzie zrobią wszystko: będą się kłócić, pisać, walczyć, umierać, zabijać, tylko nie będą zgodnie z nią żyć." - Charles Caleb Colton

WIEC NIE ZASLANIAJ SIE WIARA!!!!!

przemek_yo
02-03-09, 17:46
mialem wiecej nie dyskutowac, wiec zacytuje tylko to co juz wczesniej napisalem

"o jakich partiach mowisz? bo chyba nie powiesz mi ze ktos z np NOP i inne bandy bialych frajerow nierobow z kompleksami zasiada w parlamencie.."

-zdanie to nie neguje istnienia tej parti ;)

jeszcze przytocze:


"Dla religii ludzie zrobią wszystko: będą się kłócić, pisać, walczyć, umierać, zabijać, tylko nie będą zgodnie z nią żyć." - Charles Caleb Colton

WIEC NIE ZASLANIAJ SIE WIARA!!!!!

a ja tam tunczyka sałatkowego jem i zyje :p :D :D :D :D

Wiki
02-03-09, 19:47
ale na sucho bez niczego:P? Bo wiesz... Z keczupem mozna zjesc wszystko:D

przemek_yo
02-03-09, 20:08
z cebula :D:D:D z cebula moge nawet gowno zjesc

czasem jajko na miekko wgniatam

Wiki
02-03-09, 20:14
Jak prawdziwy ogr :D. Ja tez lubię cebule.

Aponax
02-03-09, 20:22
ja jem samego tunczyka sałatkowego :D bez cebul itp
:D

Wiki
02-03-09, 20:23
Ja tuńczyka ostatnio na śniadanie tylko jem. Z chlebem pełnoziarnistym posmarowanym masłem. Do tuńczyka dodaję oliwę z oliwek, ale ostatnio zacząłem dodawać majonez, lepiej wchodzi.

Sałatkowy jest lipny, nie wiem jak to można jeść. Zawsze trafie na łuskę, albo coś innego....

Aponax
02-03-09, 20:34
ja kupuje juz od 2 lat tunczyka sałatkowego z biedronki (2 w tygodniu zjem , reszte tunczyk w oleju/wodzie) i jeszcze nigdy nie trafiłem na łuskę ;D , moze dlatego ze kupujesz z tesko ?: kup z biedronki sałatkowy chyba 2.20 zł 180 gr, w wodzie/oleju 3.20 180 gr

Wiki
02-03-09, 20:38
Co za róznica czy z biedronki, czy z komara, czy z jeszcze jakiegos innego owada :). Jak to jest zmielone i nie wiadomo co tak naprawde jesz... Jest tanszy o 2 zł, bo nie muszą sie z nim pierd*****, tylko zmielą, i do puchy:P
Nie lubie mielonego miesa! Pod kazdą postacia, kazdej firmy;)

Korzon
02-03-09, 20:41
A ja wam polecam tuńczyka sałatkowego ale z Netto ;] Kosztuje bodajże 1,69 albo 1,59 nie pamiętam dokładnie, ale jest o niebo lepszy niż ten z biedronki który po prostu ostro śmierdzi :D Taka żółta puszka ;]

przemek_yo
03-03-09, 18:22
leee, bez cebuli to mdly strasznie, nie da sie zjesc :p

wukio
03-03-09, 18:46
ostatnio zacząłem dodawać majonez, lepiej wchodzi.


:O :silenced:

Crazy_King
03-03-09, 18:58
Sluchajcie ja robie sobie takiego tunczyka. Z biedronki kupuje takiego w opakowaniu pomaranczowym. W sosie własnym :) Odsaczam troche tego,daje w miseczke do tego keczap i majonez. Robie sobie taka papke z tego. Bardzo dobre polecam. A cos sie stanie jak dodaje do tego majonez i keczup ?

pimols
03-03-09, 19:30
Sluchajcie ja robie sobie takiego tunczyka. Z biedronki kupuje takiego w opakowaniu pomaranczowym. W sosie własnym :) Odsaczam troche tego,daje w miseczke do tego keczap i majonez. Robie sobie taka papke z tego. Bardzo dobre polecam. A cos sie stanie jak dodaje do tego majonez i keczup ?

ja gotuje swiderki,tunczyk w kawalkach+ majonez do smaku i jest kul xD dowiedzialem sie o tym przepisie sprobowalem i serio dobre;D+

grochos
03-03-09, 19:50
ciemny makaron + pomidorek + łyżka majonezu + tuńczyk bez łusek:) + przyprawy = bardzo pożywne i dające rade danie:) polecam