PDA

Zobacz pełną wersję : coś nie tak??



koko
27-02-09, 20:02
siemasz mam taki problem cwicze na silownii nie cale 3 miechy i od tego czasu poszlo mi moze na mase jakies 2kg gora i niewiem czym jest to spowodowane...za to sila idzie w dosc konkretnym tepie zaczynalem bralem 80kg wiec 20kg skoczyla na plaskiej a masa 2 kg wiec mozna powiedziec ze lipa...co zrobic by to zmienic??

dzbanekzwd
27-02-09, 20:04
wina diety/błędnego treningu
z początku zawsze siła ładnie idzie
robisz nogi ?

koko
27-02-09, 20:06
no ale mozna powiedziec ze jem jak szalony caly czas cos jem ale i tak nic z tego...a co to treningu to przeciez cos idzie chodzi mi o sile wiec moze nie ejst taki zly

koko
27-02-09, 20:06
a co do nog to wlansie nie robie... :/

dzbanekzwd
27-02-09, 20:08
to temu masa słabo idzie bo nóg nie robisz tosz nogi to największe grupy mięśni.

koko
27-02-09, 20:11
no moze i masz racje bo tez mi wlansie wspominali zebym zaczal robic nogi ze duzo kilo mozna na tym zlapc...a nie ozumiem tez tego...ogolnie widze roznice widze ze jednak cos tam poszlo lekki zarys klatki lapka troszke wieksza ale jak wchodze na wage to tylko 2kg roznicy lipa :/

dzbanekzwd
27-02-09, 20:14
ale pamiętaj że troche tak porobisz bez nóg to nie bedzie prawie wogle iść masa bo "niedorobione" nogi tak jakby hamują rozwuj innych mięśni... tak słyszałem ale ile w tym prawdy to niewiem.

koko
27-02-09, 20:18
no jezeli tk mowisz to chyba bede musial sie ciebie poslucac i wstawic gdzies nogi w trening pocwicze tak nasteopne 3 miechy i zobacze rownice :P do tego moze jakiegos gainerka sobie kupie...

Pakierek
27-02-09, 20:37
ch** prawda za przeproszeniem z tymi nogami

Micek185
27-02-09, 20:47
PAKIEREK nie znasz sie a tylko siejesz zamęt ćwicząc nogi najszybciej rozwiniesz mase w tym cwiczeniu oprócz nóg pracuje ci całe ciało próbujac utrzymac równowage.pozatym podczas przysiadów wydziela sie testosteron i jakis jeszce hormon którego nazwy nie pamietam.Do autora:Rób nogi!to podstawa treningu masowego!Na początku zawsze są duze efekty później jest juz ciężej,co do diety to jedz duzo produktów białkowych(jajka,kurczak,indyk,ryz)węglowodany,i duzo witamin.i cwicz na duze grupy miesniowe po 3 cwiczenia a małem po 2cwiczenia najlepiej w systemie pon,środa,piątek weekend tylko troche aerobów

dzbanekzwd
27-02-09, 21:17
no jezeli tk mowisz to chyba bede musial sie ciebie poslucac i wstawic gdzies nogi w trening pocwicze tak nasteopne 3 miechy i zobacze rownice :P do tego moze jakiegos gainerka sobie kupie...
gainer jak najbardziej jak brak diety albo jest czerstwa.

Pakierek
27-02-09, 21:50
ćwicząc nogi najszybciej rozwiniesz mase w tym cwiczeniu oprócz nóg pracuje ci całe ciało próbujac utrzymac równowage.pozatym podczas przysiadów wydziela sie testosteron i jakis jeszce hormon którego nazwy nie pamietam.
skoro tak mowisz to tak napewno jest... nie wiem kto wam to wbił do głowy ze jak sie trenuje nogi to szybciej masa idzie przykladowo klaty czy ramienia ale coz nie moj problem ;| trzymcie sie tej wersji dalej ... jakis matoł powiedział kiedys cos takiego pewnie na forum a teraz wszyscy powtarzaja za nim ... a nawet pewnie nie robili porownania w przeciwienstwie do mnie.

koko
28-02-09, 00:34
no co do treningu to klatka barki plecy robie po 3 cwiczenia i po 3-4 serie biceps triceps przedrapie i kaptury po dwa cwiczenia 3 serie kazde... a dni moich cwiczen to pon sro czw ale cwicze rowniez w domu podciaganie sie na drazku i ogolne cwiczenia do armwrestlingu przedramie doatkowo i barki oraz pompki niestety zadnych cwiczen eorobowych nie wykonuje :/ zamierzam sie teraz na cos zapisac jakies walki zeby troszke sie rozruszac a co do diety to bede musial sobie chyba ulozyc cos...

Micek185
28-02-09, 00:57
pakierek poczytaj troche gazet albo książek i wtedy sie wypowiadaj a nie robisz mętlik w głowie chłopakowi,jesli nie cwiczysz nóg tylko "góre"to musisz zajebiscie sie prezentowac...powodzenia zycze

michal_f
28-02-09, 10:40
ale to chyba chodzilo o to ze cwiczac nogi mozna złapac duzo kg w nogach bo to duza partia miesniowa... a nie ze cwiczac nogi klatka ci urosnie:smile:

Pablox3
28-02-09, 15:57
Przy ćwiczeniach na nogi wydziela się największa ilość hormonów anabolicznych, szczególnie hormonu wzrostu, którego wysoki poziom jest gwarantem wzrostu mięśni jak również spalania tłuszczu. Dlatego ćwiczenie nóg pomaga również rozbudować górną część ciała.

Micek185
28-02-09, 17:05
Pablox o to mi własnie chodziło,jesli chodzi o najbardziej efektywne cwiczenie przy którym wydziela sie najwięcej hormonu wzrostu to podobne efekty jak przysiady daje tez wchodzenie na podstawke (tak zeby siegała do kolan)z sztangą na plecach.podobno jest bezpieczniejsze.

Pakierek
28-02-09, 18:50
pakierek poczytaj troche gazet albo książek i wtedy sie wypowiadaj a nie robisz mętlik w głowie chłopakowi,jesli nie cwiczysz nóg tylko "góre"to musisz zajebiscie sie prezentowac...powodzenia zycze

wlasnie ogladalem twoj profil ... mam w udzie wiecej niz ty wiec chyba nie jest najgorzej.

hardworkOUT
28-02-09, 20:36
pakierek smieszne jest to ze w kazdym temacie udajesz znawce a wypisujesz brednie
wez sie zastanwo bo piszesz takie bzdury ze zal to czytac


rozkmin sobie dlaczeog kazdy zawodowiec mowi ze przysiady to krol wszystkich cwiczen

trenujac nogi [nasza najwieksza grupa miesniowa] a konkretnie przysiady organizm ludzki [z wyjatkiem pakierka] wydziela najwiecej anabolicznego hormonu wzrostu
i nie chodzi tu o wzrost ''na dlugosc'' - uprzedzajac pytanie

007
28-02-09, 20:48
skoro tak mowisz to tak napewno jest... nie wiem kto wam to wbił do głowy ze jak sie trenuje nogi to szybciej masa idzie przykladowo klaty czy ramienia ale coz nie moj problem ;| trzymcie sie tej wersji dalej ... jakis matoł powiedział kiedys cos takiego pewnie na forum a teraz wszyscy powtarzaja za nim ... a nawet pewnie nie robili porownania w przeciwienstwie do mnie.

A ja ci powiem tak:)

ćwicz chłopie tylko bic,tric, klatę i postaraj się zrobić 3-4 kg mięsa w dwa miesiące ,oczywiście kilogram w bicepsie postaraj się złapać :] heeeeee lol%Amen

Andr3w
01-03-09, 09:29
O kusza , a ja sobie odpuscilem nogi na ten 1 cykl :whistle: , Juz sie biore za odnuza :happy: !

Pakierek
01-03-09, 10:03
pakierek smieszne jest to ze w kazdym temacie udajesz znawce a wypisujesz brednie
wez sie zastanwo bo piszesz takie bzdury ze zal to czytac


zal to mi na ciebie patrzec... trenuj sobie jak chcesz nie interesuje mnie to... mam nadzieje ze kark tez trenujesz.

Pakierek
01-03-09, 10:06
A ja ci powiem tak:)

ćwicz chłopie tylko bic,tric, klatę i postaraj się zrobić 3-4 kg mięsa w dwa miesiące ,oczywiście kilogram w bicepsie postaraj się złapać :] heeeeee lol%Amen
No ja trenuje bic, tric, klate, plecy, barki, (nogi mi wystarczą tyle co na treningu piłkarskim) ... nie wyobrazam sobie jak moglbym jeszcze trenowac nogi na silowni jak kazdy dzien mam zapchany jakimis treningami.

007
01-03-09, 10:43
najczęstsze wymówki,dlaczego nie trenuje nóg ?


bo gram w piłkę
bo biegam
bo mam już za grube
bo nie chcę przeciążać kolan
bo mam kontuzję (urojoną)
bo mam tyle ćwiczeń na łapy że nie mam gdzie wepchnąć trening nóg
bo po co
bo się nie chce

Gra w gałę a siady z dużym obciążeniem do dwa różne rodzaje treningu.Hard napisał ci że przysiady to król wszystkich ćwiczeń ,zastanów się nad tym jeszcze raz dlaczego:)

Micek185
01-03-09, 12:48
Chopaki nie ma sensu w ogóle sie spinać,on ma swoja teorię i jej się bedzie trzymał bo po co trenować nogi jak i tak każdy patrzy na biceps?i w ogóle koniec tematu bo nie po to jest to forum,a jak juz zaczyna sie z kims takie wywody to należało by sie do tego jakos przygotować(czytac:pouczyc sie)pozdro dla wszystkich którzy sie znają na temacie.

Pakierek
01-03-09, 14:16
Gra w gałę a siady z dużym obciążeniem do dwa różne rodzaje treningu.Hard napisał ci że przysiady to król wszystkich ćwiczeń ,zastanów się nad tym jeszcze raz dlaczego:)

tak zrobie