PDA

Zobacz pełną wersję : Co Wy na takie coś ?



Vizor
27-02-09, 19:01
Witam wszystkich.


Dziś na treningu, znudzony jakims tam splitem. Wpadłem na pomysł stwożenia planu że szczególnym naciskiem na ramiona. Tzn. mam problem z przedramionami, ćwicze je, diete trzymam a ni hu hu nie chcą ruszyć. Pomyślałem, że trzeba by je "skatować" Pomyslałem o ułożeniu planu treningowego i dołączenia do niego takiego małego "armagedonu". Co Wy na taki pomysł ? we wtorek robił bym Klate+barki w czwartek- Arma a w sobotę- Plecy+ kapt+nogi. Dajcie jakies sugestje, pomysły...

slim shady
27-02-09, 19:07
ale jakie ćwiczenia robisz na przedramie ? jakos nigdy szczegolnie nie katowałem przedramion, maja duzy udział w wielu innych cwiczeniach,

michal_f
27-02-09, 19:18
to jak jestes znudzony splitem to polecam fbw 5x5:smile:

Vizor
27-02-09, 19:36
FBW mam juz za sobą. Co do ćwiczeń, to najczęściej uginanie ze sztangą, hantlami,hantlami młotkowym, modlitewnik, francuz, wycisk zza głowy, prostowanie na wyciagu i na drążek zawieszam ręczniki2 i mocno ściskam i sie podciagam.Uginanie przedramion ze sztangielkami stojąc, Uginanie przedramion ze sztangą podchwytem

dzbanekzwd
27-02-09, 19:38
dobre jest ćwiczenie
-bierzesz sam drążek od hantla
-zawiązujesz sznurok na drążku
-na końcu sznurka zwisa ciężarek
-i zwijasz najlepiej nachwytem
konkretnie spina tylko dobry ciężarek trzeba.

Vizor
27-02-09, 20:01
Zestaw I Armagedon
Wycisk. Francuskie- 12,10,8
Uginanie ramion ze sztanga stojąc- 10,8,6
Wycisk. Francuskie siedząc-12,10,8
Uginanie siedzac w podp. o kolano- 10,8,6
Uginanie młotkowym chwytem-12,10,8
Superseria: uginanie nadgarstków podchwytem i nadchwytem-3s po 15 reps

Zestaw II Armagedon
Wycisk. na ławce wąsko-10,8,6
modlitewnik-10,8,6
Francuz siedząc-10,8,6
uginanie ramion ze sztangą nachwytem- 8,6,6
uginanie nadgarstków podchwytem w superserii z uginaniem nadg. nachwytem 3s- 15 reps

Co zmienić ? CZy to jest dobre ułożenie ?

Micek185
27-02-09, 20:17
W sumie zauważyłem że przy takich ćwiczeniach jak unoszenie hantli młotkowym czy zciąganie drążka wyciagu nachwytem daje juz efekty|(tak jakby gratis do ćwiczenia które wykonujesz) A jeśli chodzi o konkretne cwiczenia to bierzesz hantle i zakładasz tylko na jedną strone talerze,kładziesz łape na ławeczce i przenosisz z lewej na prawą strone.drugie to Stojac trzymasz sztange z tyłu na wysokosci pośladków nachwytem i unosisz nadgarstki do góry.Amplituda ruchu jest mała ale daje ostrego kopa.Rób tez klasyki czyli unoszenie nadgarstka z hantlą lub sztanga.powinno pomóć.sukcesów życze

Andr3w
28-02-09, 09:06
Stojac trzymasz sztange z tyłu na wysokosci pośladków nachwytem i unosisz nadgarstki do góry! ostatnio to 1 raz zrobilem i strasznie meczy duzo powt tym nie zrobisz (i dobrze) zaczne robic to cwiczenie bo mi przedramien tez nie idzie. Dobra pompa i wymecza to cwiczenie.

Vizor
28-02-09, 09:59
A co myślicie o dołączeniu tych Armagedonów na bic-tric ?

lukasz231
28-02-09, 17:56
A może pomyśl o zupełnie odwrotnym sposobie. Zamiast katować może daj odpocząć więcej mięśniom,ogranicz ilość serii i ćwiczeń. Z doświadczenia wiem,że to tez daję rezultaty.