PDA

Zobacz pełną wersję : Co myślicie o takich odrzywkach na mase???



Falko
18-11-06, 23:27
Emano mam już przygotowaną dietke na mase.
Ale przybieranie masy idzie mi bardzo ciężko więc postanowiłem kupić następujące suple:
Gainer:
Ostrowia wpc80-1800g
Maltodekstryne-4,5kg
Glukoze-1kg
Fruktoze-1kg
Gain bolic 2kg
Inne:
Dibencozide Magnum-100tabl.
Bio Tech Amino Fuel 350 tabl.
Nitrox z firmy bitech i
multiwitaminke Bio Tech-ne a day.
Czego z tej listy odradzacie mi kupić???
I czy fima bitech jest dobrą firmą???

tomek.
19-11-06, 00:02
kupiłes juz cos?
ile kasy masz?
problemy z apetytem masz?
może jakąs kreatyne dorzuc do tego

jonasz7
19-11-06, 09:44
-OSTROWIA DOBRY WYBĂ?R
-MALTODEKSTRYNA TO CHYBA NIE TA Z ALLEGRO (wydaje mi się to zbyteczne to są węglowodany a masz już je w gain bolic)
-GLUKZA I FRUKTOZA TE&#379 WYDAJE MI SIĘ ZBĘDNA
-GAIN BOLIC JAK NAJBARDZIEJ TYLKO NIE WIEM CZY TOBIE STARCZY TE DWA KILO NA CYLK
-DIBENCOZIBE TE&#379 MO&#379NA JAKO TAKIE UZUPEŁNIENIE (ALE POMYŚL NAD TREKIEM BO TO CHYBA LEPSZA FIRMA)
-I DO TEGO JAKĄŚ KREATYNKE TAK JAK RADZIŁ HADES (JA TERAZ KUPIŁEM SOBIE BIOTECH TCM TO JABŁCZAN KREATYNY ZOBACZYMY CZY DOBRY BO NA PEWNO BARDZO TANI!!!

Falko
19-11-06, 09:55
Ostrowia+maltdekstryna(nie z allegro ze sklepu ,,Parys"-to już kupiłem jako gainer!
Gain bolica będe mieszał z ostrowią ,malto ,fruktozą i glukozą-gainer własnej roboty.
Tak mam problemy z apetytem.
Wydaje mi się że Dibencozide Magnum to tylko witamina więc niema znaczenia z jakiej firmy!

[ Dodano: 19-11-2006, 09:59 ]
acha i mam jeszcze 250g zwykłej kretki z firmy GHG nutrition moge sobie ją tam gdzieś wrzucić.

[ Dodano: 19-11-2006, 10:31 ]
Co jest lepsze dla chudzielca:
Nitrox z firmy bitech czy cell pump

camilo1
19-11-06, 12:04
wez jakies mono lub KA :) do tego

Falko
19-11-06, 12:31
Mam dylemat co wybrać NITROX THERAPY(biotech) czy Nitrobolon(treca)
Nitrox jest o wiele tańszy dlatego sie na ni zastanawiam proszę o odpowiedzi!!!

jonasz7
19-11-06, 18:47
ntrox nie znam ale nitrobolon to według mnie jest przereklamowany :neutral: jest dość drogi i efekty średnie a co do tego na nie każdego działa więc się lepiej zastanowiż przed kupnem

camilo1
20-11-06, 12:24
z nitrobolonem slyszalem opcje ze tak jak szybko rosnie %) tak po odstawieniu tak samo szybko spada :D

Falko
20-11-06, 15:14
To jak z tym nitrobolonem opłaca sie go kupic???
I jak on wogule podaje czy coś z tej masy zostaje???

jonasz7
20-11-06, 15:51
Jak chcesz robić mase to kup sobie białko :!: a co do nitrobolonu to jest tak, jak masz kase to sobie kup a jak nie za bardzo masz kaski to kup sobie lepiej jakąś kreatyne :wink:

Falko
21-11-06, 10:56
Chodzi mi o to czy coś zostaje z tej masy bo jeśli zwiększa przepływ krwi w mięśnach to znaczy że dostaje się do nich więcej białek czyli pomaga również w nabieraniu masy.
I do tego w skład białka wchodzi przecież azot,amino i jeszcze kilka żeczy.

jonasz7
21-11-06, 11:16
Słuchaj! Jak chcesz trwałą masę to białko, a jak chcesz mniej trwałą to może być ten nitrobolon. Jednak ja proponował bym tobie białko np. jakieś WPC 80% i do tego jakaś kreatynka. A nitrobolon to dla mnie stack kreatynowy i nic więcej. Tylko po nitrobolonoie szybko tobie zejdzie masa a po białku będzie ci się trymać i trzymać!!!KUMASZ?!

Falko
21-11-06, 15:52
Jasne że rozumiem!
Myśle teraz o zakupie animal paka zamiast tego nitrobolonu.
Co o tym sądzicie czy animal pak jest dobry prosze o wypowiedzi!
jak kupie animal pak to niemusze już brać amino???
A co sądzicie o amino z megabola bo moge kupić bardzo tanio???

jonasz7
21-11-06, 17:39
Tego już niestety nie potrafie tobie powiedzieć :roll: nie brałem ani jednego ani drugiego. Ale pytaj innych!
Ale co do odżywek Megabola nie mam dobrego zdania (GAINER 737 NIE DOBRY I NIC NIE DAJE!!!)

tomek.
21-11-06, 17:48
jak chcesz sie czegoś o animalu dowiedziec to spójrz na skład najpierw
co ma animal do aminokwasów?

zamiast animala polecam stack kreatynowy, spotkałem sie z osobami zawidzionymi jak i bardzo zadowolonymi efektami na animalu

a ten trzy posty wyżej to 12 letnim kolega może tak tłumaczyc, tu to nie przejdzie