PDA

Zobacz pełną wersję : pare lat treningu



yoshimitsu
27-02-09, 17:18
witam
zapodam narazie 2 fotki ,krytykujcie, pytajcie ,oceniajcie , z czasem sie rozwinie :twisted:
http://img141.imageshack.us/my.php?image=52443744.jpg
http://img12.imageshack.us/my.php?image=52677316.jpg
pozdro

michal_f
27-02-09, 17:22
o kurcze widze ciężka masa jest:lol: wyobrazalem sobie Ciebie z sylwetka jak w awatarze a tu taki zdziw:lol:

slim shady
27-02-09, 17:22
mega masa :D napisz swoje wymiary (klatke,biceps,łudka,udo) i jak pamietasz to co brałes
i jak plecy stoją ? no i jaki staz

Voice666
27-02-09, 17:24
Jaka waga na tych zdjęciach?? Bo chyba nie te 87kg z profilu?

Vizor
27-02-09, 17:24
O kurcze!!! Za**biscie to wyglada:!: Dużo koksu poszło ?

michal_f
27-02-09, 17:24
staz to 156 miechow:lol: o ile profil aktualny:smile:

dzbanekzwd
27-02-09, 17:25
uuu Bardzo Ładnie / Sog
dokładnie Napisz Coś O Sobie.

yoshimitsu
27-02-09, 17:31
w awatarze to jest Rickson Gracie :) przyjde z treningu wieczorkiem to opisze wiecej a waga 98 kg tam byla 178 cm wzrostu
pozdro

pimols
27-02-09, 17:54
w awatarze to jest Rickson Gracie :) przyjde z treningu wieczorkiem to opisze wiecej a waga 98 kg tam byla 178 cm wzrostu
pozdro

BJJ<3
mase masz jeszcze jak to potniesz to kul

yoshimitsu
27-02-09, 18:05
dodam ze te fotki to byly z przed 10 lat ;) potem wkleje aktualne i opisze wszystko ,jesili to kogos zainteresuje i pomoze w czyms , zawsze mozna sie podzielic dosiwiadczeniami ,czlowiek sie uczy cale zycie :smile:
spadam na trening
pozdro

gangster
27-02-09, 18:50
To czekamy na obecne fotki.Pewnie cos sie zmienilo przez te 10 lat :)

hardworkOUT
27-02-09, 18:59
dobry dzik z ciebie!

nowe fotki wrzucasz na wlasna odpowiedzialnosc
jak sie okaze ze jestes wiekszy ode mnie to bede musial cie zbanowac :(








;)

michal_f
27-02-09, 19:10
dobry dzik z ciebie!

nowe fotki wrzucasz na wlasna odpowiedzialnosc
jak sie okaze ze jestes wiekszy ode mnie to bede musial cie zbanowac :(








;)

To dobrze Hard ze swoich nie wrzucilem bo juz dawno mialbym bana:lol: zarcik :smile:

Czekamy na fotki yoshimitsu:smile:

Napinacz01
27-02-09, 19:17
Czekam na fotki dziki ;)

Indiana
27-02-09, 20:36
Masuj masuj xD

nie no fantastycznie :D czekam na aktualne fotki ;)

MhL
27-02-09, 20:43
Nie chcialbym miec z Toba na pienku i spotkac w ciemnej uliczce.
Ogolnie duzo Ciebie.

Nieostre te zdjecia troche.

lovelas69
27-02-09, 22:02
Widać, że jesteś pompa i trochę potu wylałeś na siłce :) lecz takiej sylwetki nie chciałbym mieć :)

DiscoKing
28-02-09, 12:54
z chęcią obejrzę najnowsze zdjęcia.

Andr3w
01-03-09, 09:49
Niezle smoczysko :P boje sie tych zdjec aktualnych! pozdro

yoshimitsu
01-03-09, 19:38
no to teraz bedziecie pewno zaskoczeni ,oto fotka po 10 latach od tamtego zdiecia
http://img511.imageshack.us/my.php?image=68178341.jpg
co do treningu to od 14 roku zycia ciwiczylem sztuki walk potem jakos od 17 roku zycia wkrecilem sie w silownie masa i sila , wyglad nie gral roli hehe ,dokladnych wymiarow nie pamietam ,musial bym isc poszukac gdzies w piwnicy stary dzienniek treningowy , ale pamietam ze w lapce 48 bylo i 195 kg na klatke na silowni z odbiciem :lol: na zawodach 180 technicznie (w tamtych czasach 4 miejsce na mistrzostwach swojego okregu) przy wadze cos kolo 97-98 szczyt mialem 104,5 kg
ciwiczylem w tym czasie troche sztuki walk lecz silownia byla na pierwszym miejscu
po czasie weszlo do polski brazylian jiu jitsu no i zaczolem ciwiczyc silownie ciaglem jescze jakis czas ale po czasie zmienialo sie tak ze na pierwszy plan weszlo bjj i sw zapasy troche tajskiego :smile: i tak zostalo do dzis dnia ,ogulnie silownie ciwiczylem 7 lat , przez ostatnie 3-4 lata nie robilem treningu silowego bardziej kadycja, szybkosc ,wytrzymalosc ,ciwiczenia wlasnym obciazeniem i partnera
co do uzywek nie ukrywam ze bralem bo widac przeciez :twisted: pare cykli wjechalo z omy i mety jeden cykl na anapolonie ,prubowalem tez troche ruskiej testy ,parabolan ale to w malutkich dawkach (patrzac do tych cykli co teraz biora :smile:) no i odrzywki wiadomo
mam zamiar znowu sie wziasc za trening silowy w polaczeniu z bjj i sw chce troche czystej masy zrobic zeby skoczyc kategoriw wyzej ,no i wkleilem te fotki zeby miec motywacje ,bede co jakis czas wstawial nowe foty i pisal plan treningu ,jak kogos interesuje to poszukam dziennik i napisze swoje plany treningowe jakie robilem w tamtych czasach
pozdro

michal_f
01-03-09, 19:42
szkoda ze jechales na koksach... gdybym wiedzial to soga bym nie dał hehe ...

yoshimitsu
01-03-09, 19:47
hehe tak na sucho sie nie da :) ogulnie to robilem male cykle patrzac do tego co teraz ludzie biora i spoko ponad 8 lat jestem czysty i nie mam zamiaru narazie nic brac
pozdro

michal_f
01-03-09, 19:49
i nie bierz ... dobrze Ci radze ;) ale nie zgodze sie z tym ze sie nie da bez koksow... wszystko sie da... troche wolniej by ci szlo ale zawsze to zdrowiej :smile:

yoshimitsu
01-03-09, 20:10
brac nie bede bo to jest tylko oszukanie organizmu na okresilony czas hehe, a ja znam ludzi co ciwicza juz 15 lat 100% natural i juz od paru lat stoja w miejscu :smile: chyba ze ktos ma sporo kasy to wiadomo za 1000 zl odrzywek na miesiac i jazda prawie jak na kokosach :lol: ,ale wszystko zalezy od genetyki mi np masa slabo szla zawsze ale znowu sila nawet nie zle,
a tu jeszce jakas stara fotke lapy znalazlem chyba na cyklu z omy hehe
http://img220.imageshack.us/my.php?image=beztytuupvd.jpg
pozdro

Vizor
01-03-09, 21:26
Jesteś dla mnie wzorem :D Super masa ! Żeźba to drugorzędna sprawa :P

bld
01-03-09, 21:43
Jesteś dla mnie wzorem :D Super masa ! Żeźba to drugorzędna sprawa :P
a ortografia pierwszorzedna :|

slim shady
01-03-09, 22:15
pewnie dobrą gęśtość i jakość mięśnia masz :)

guildwars
02-03-09, 12:14
a ortografia pierwszorzedna :|

a slyszales o takich wadach genetycznych jak dysortografia i dyslekcja ,moze chlopak ma to nie forum polonistyczne :neutral:
pozdro

dominator875
02-03-09, 12:35
Jesteś dla mnie wzorem :D Super masa ! Żeźba to drugorzędna sprawa :P

slowo ,,rzeżba'' pada na tym forum kilkaset razy a i tak znalazl sie jakis ,,as'' co nie potrafi przepisac

guildwars
02-03-09, 13:03
widze ze temat robi sie polonistyczny :sick:

hardworkOUT
02-03-09, 13:23
forma jest spoko szkoa ze cykle poszly tak jak mowisz tylko oszukiwanie organizmu swojego


ps bez kokosu sie da ja 14 lat sie w to bawie i nie widzialem koksu na oczy - zdrowie to podstawa dla mnie

Sosna91
02-03-09, 16:38
forma jest spoko szkoa ze cykle poszly tak jak mowisz tylko oszukiwanie organizmu swojego


ps bez kokosu sie da ja 14 lat sie w to bawie i nie widzialem koksu na oczy - zdrowie to podstawa dla mnie

jeślo mówisz prawdę to chyba jestes na prawdę jednym z nielicznych bo gdzieś słyszałem że 50cm w łapce to juz musiały być koksy, tak niestety ludzią gadają. ale szacun jesli mówisz prawde.

guildwars
02-03-09, 17:08
gena gena gena ja mam kumpla co nigdy w zyciu na silce nie byl i ma cos kolo 50 na lapce hehe

lysy123
02-03-09, 17:12
a w pasie ile ma ten twoj kumpel 130?

slim shady
02-03-09, 17:15
a slyszales o takich wadach genetycznych jak dysortografia i dyslekcja ,moze chlopak ma to nie forum polonistyczne :neutral:
pozdro
albo poprostu nie chce mu sie wziąść słownika w ręke, kiedys mi stwierdzili dysleksje, i co ? i nie wale takich byków, przez takie błędy panuje opinia ze kulturysci to debile, zreszta mozilla sama podkresla błędy

Sosna91
02-03-09, 17:33
jeszcze do tej ortografii pisząc to właśnie mozilla dobra do tego, sam czasem rbie błędy ale staram sie jak najmniej, ale nie pisanie polskich liter to po prostu z niechcenia bo szybciej sie pisze i sam tak pisze wiec do tego pretensji nie mam do nikogo.

Marcinek
02-03-09, 19:17
slim, a moze Ty piszesz razem z mozilla xD w sumie to dobre rozwiązanie jest :)

Vizor
02-03-09, 19:31
Ku*wa !!! Co się czepiacie ? Pisze jak pisze i co ? Boli to kogś ? Nie rozumiem tego. Wiecie jaki jestem zaje*any jak wracam ze szkoły po 8h lekcyjnych ? Naprawde żyć mi sie nie chce jak wracam do domu... Więc nie czepiajcie sie :D

hans1237
02-03-09, 19:38
ja sie tez słabo wierze w cwiczenie na sucho i 50 w łapie,chyba ze start hardwork miałes od 45cm np,ale jesli to prawda to brawo!!!wiekszosc kulturystów ma 53,4 w bic i pokazcie mi jednego który zrobił to na sucho dlatego przypadek hardwork daje do myslenia,nie dawaj mi bana(to do hardwork)

Włodi90
02-03-09, 20:40
a jednak mysle ze jest to mozliwe, a kulturysci mają te 53,4 jak mówisz, no ale w dużo krótszym czasie, a Hardworkout ćwiczy długo bo te 14 latek sporo. powoli jest to mozlwie, ale to juz chybajest niedaleko ludzkiej granicy wielkosci na sucho :) za to szacun wielki dla Harda xD

slim shady
02-03-09, 20:44
slim, a moze Ty piszesz razem z mozilla xD w sumie to dobre rozwiązanie jest :)

No pisze z mozillą :D modowi nie wypada walić chamskich byków :P


Ku*wa !!! Co się czepiacie ? Pisze jak pisze i co ? Boli to kogś ? Nie rozumiem tego. Wiecie jaki jestem zaje*any jak wracam ze szkoły po 8h lekcyjnych ? Naprawde żyć mi sie nie chce jak wracam do domu... Więc nie czepiajcie sie :D
nie Ty jedyny i nie ostatni masz 8 h :P i sie nie spinaj bo żyłka Ci jakaś pęknie i dopiero bedzie problem


ja sie tez słabo wierze w cwiczenie na sucho i 50 w łapie,chyba ze start hardwork miałes od 45cm np,ale jesli to prawda to brawo!!!wiekszosc kulturystów ma 53,4 w bic i pokazcie mi jednego który zrobił to na sucho dlatego przypadek hardwork daje do myslenia,nie dawaj mi bana(to do hardwork)
ja zaraz dam bana hehe

a tak na serio to kwestia genetyki, dobrej diety i odpowiedniegoo treningu oraz dobrego doboru suplementów, Hard jest przykładem świetnej genetyki, niestety w wiekszosci przypadkach dojscie do okrągłej 50 jest niemal nie mozliwe bez "wspomagaczy" tylko też po co ? jak ktos nie uprawia tego sportu zawodowo to nie widze sensu się kłuć, zawsze mam satysfakcje na siłce jak widze goscia z podobnymi osiągami jak moje, a wiem ze on stosuje doping a ja lece na czysto :)

hans1237
02-03-09, 20:58
no i racja nie ciagne tematu bo mam niewyparzony ryj i jeszte bana zbiore heheheheheh,ale duzo bym dał za taka genetyke,a i 50 w łapie bardzo chce miec kiedys ale wiem ze na sucho w moim przypadku niema szans,wiec juz wiem ze cykle bedą i przyznaje sie do tego zawsze,a 50 chce miec bo.....bo takie juz mam zboczenie...i to spojrzenie mamy po cyklu......

hardworkOUT
02-03-09, 21:13
przepraszam ze przerywam, ale to chyba temat gostka co wrzucil foty ;-)



na zamkniecie tej dyskusji
mi tam nie zalezy w zadnym stopniu zeby mi ktos wierzyl badz nie czy to co osiagnalem to na czysto - mi wystarczy to co ja wiem, a co ludzie mysla to ich sprawa :)
sport traktuje jako zdrowie a nie puscie go sobie i zebym jeszcze za to placil
a z koksami idzie tez sila - chyba nie znajdzie sie nikt kto powie ze na 14 lat trenngu 177 na lawie to duzo. to wrecz bardzo malo, smieszny ciezar - ale zrobiony na diecie i to sie dla mnie liczy
i nie, nie startowalem z 45 w lapie jak ktos wyzej pisal. poprostu ciezka praca, stos wyrzeczen i systematycznosc

yoshimitsu
03-03-09, 15:14
a w pasie ile ma ten twoj kumpel 130?
:lol: cos kolo tego moze miec :) ,tylko taki gsc jak by zaczol ciwiczyc to spokojnie 50 na lapce by mial na sucho tylko z bebna musial by zwalic smalec,

pozdro dla wszystkich ,za jakis czas dam nowe fotki a potem za 2-3 miechy zobaczymy jaka transformacja bedzie hehe

yoshimitsu
03-03-09, 15:19
przepraszam ze przerywam, ale to chyba temat gostka co wrzucil foty ;-)



na zamkniecie tej dyskusji
mi tam nie zalezy w zadnym stopniu zeby mi ktos wierzyl badz nie czy to co osiagnalem to na czysto - mi wystarczy to co ja wiem, a co ludzie mysla to ich sprawa :)
sport traktuje jako zdrowie a nie puscie go sobie i zebym jeszcze za to placil
a z koksami idzie tez sila - chyba nie znajdzie sie nikt kto powie ze na 14 lat trenngu 177 na lawie to duzo. to wrecz bardzo malo, smieszny ciezar - ale zrobiony na diecie i to sie dla mnie liczy
i nie, nie startowalem z 45 w lapie jak ktos wyzej pisal. poprostu ciezka praca, stos wyrzeczen i systematycznosc


177 to nie jest zly wynik moim zdaniem (zalezy jaki trening),ale faktycznie masz racje na sterach bys pchal ponad 200 spokojnie po tylu latach ,wielki szacunek dla ciebie hardworkOUT za wielka cierpliwosc i setki litrow wylanego potu
pozdro

peres16
03-03-09, 18:59
naprawde fajnie przymasowane :)