PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie



Prezydent_1c
26-02-09, 23:15
HorsePower, DecaStack, który waszym zdaniem z tych stacków jest lepszy a który gorszy i dlaczego. Za logiczne uargumentowanie swojego stanowiska i ciekawe doświadczenia/ewentualnie problemy SOG'i.

Andr3w
27-02-09, 07:03
Ja osobiscie tego nie jadlem ,ale kumpel mi mowil ze po horspowerze go wyj..alo dosc dobrze.

Russel
27-02-09, 09:22
Co do horsa nie jadlem za to kilku moich kumpli testowalo i mowia ze na tle xpanda, storma czy innych pobudzaczy przed treningowych slabo wypada


Ja za to jadłem deca stack w polaczeniu z Animal Pak, Glutamina rx gold , flexit, Pro Lab Pure Whey 2,3, i mono Universal Creatine Micronized +Witaminer + aspargin

na deca reagowałem bardzo dobrze z początku niesamowite pobudzenie na treningu. Z czasem przezwyczailem sie i waliłem większe dawki.

Jak chcesz mogę ci wysłać na pm moj dziennik z tamtego okresu to zobaczysz sobie jakie progresy były bo sam nie pamiętam

Prezydent_1c
27-02-09, 15:15
Ok możesz tutaj wkleic lub na PW. Czekam na dalsze opinie.

damianox89
27-02-09, 17:17
hmm kup lepiej NO Shotgun wg mnie jeden z lepszych produktów takiego typu

Smug
27-02-09, 18:50
Ale przeciez HP to mix kreatyn a DS to produkt przedtreningowy więc co tu porównywac?

Prezydent_1c
27-02-09, 21:42
Chodzi mi o moc działania. Próbe zestawienia swojej wiedzy i opini niektórych osób żeby kupić najlepiej pod względem cena/jakość/działanie.

damianox89
28-02-09, 11:34
NO Shotgun cena 130-140zł / jakość dla mnie super / działanie jak na mnie lepsze niz metka, ogromna pompa siła i koncentracja.... cos jeszcze???

Russel
28-02-09, 12:47
NO Shotgun cena 130-140zł / jakość dla mnie super / działanie jak na mnie lepsze niz metka, ogromna pompa siła i koncentracja.... cos jeszcze???

smak po 2 tyg nie masz siły tego pic i oddajesz kumplowi za free byle tylko nie czuć zapachu :sick:

mały huba
28-02-09, 13:14
Jak dla mnie najlepiej wal no xplode i zwykłe mono. Xplode masz na dwa cykle, a mono dostaniesz za grosze. Robiłem tak już dwa razy(dziś zaczynam trzeci :D) i z każdym razem klepie.

damianox89
28-02-09, 18:06
Russel nie wiem co ci w smaku nie pasuje ja 2 puszkę koncze i smak jak dla mnie przyzwoity... moze miales przeterminowany :happy:

Russel
01-03-09, 10:57
nie mow mi ze to ci smakuje :sick:
jak dla mnie wszystkie te stacki i pobudzacze sa nie dobre w ch...

hyper shocka ostatnio probowalem to chyba jedyne co mi podeszlo w smaku

Prezydent_1c
01-03-09, 11:40
Miałem okazje sprobować no-shotgun i w porównaniu do Nitrobolon2 to pyszny sok (tak odnośnie smaku :P)

niewula
01-03-09, 11:58
moj kolega wlasnie niedlugo bedzie konczyl dece i mowi ze na poczatku to mu sie w glowie troche krecilo ale to chyba dlatego ze za mocna jak dlaniego ze tak powiem :P
ale sila mu przybyla i masa tak samo