PDA

Zobacz pełną wersję : Poprawa kondycji



AKRO
25-02-09, 19:20
Witam, w czerwcu mam test sprawnościowy na AWF. Kondyche mam mógłbym powiedzieć mniejszą niż zero. Wystarczy że troche się przebiegne i juz jestem zmęczony. Nie wiem czy zdąże samym bieganiem polepszyć kondycje do czerwca. Dlatego szukam jakiegoś "czegoś" co poprawi moją kondycje, albo przynajmniej pomoże przy bieganiu.:pray:
pozdr

Russel
25-02-09, 22:05
deta + aero

Andr3w
25-02-09, 22:58
Biegaj codziennie , chociarz raz na dzien biegnij do swojego maxa! Nie pal bo moze dlatego masz taka kondyche a nie inna ! Pozdro

Symu
25-02-09, 23:12
Co obejmuje test sprawnościowy?? Szczerze przyznam że mój koleś miał test sprawnościowy do drużyny piłkarskiej no i jako tako udało nam się wyrobić mu kondycje ( w zasadzie to czasy) na ALC, no boosterach i krecie. NO i masaaaa trenigów.

Jest kilka supli zwiększających bezpośrednio wydolność tlenową ale niestety najbliżej znajdziesz je w USA :D

Napisz mi jakei na AWFie masz wymagania, a ja postaram się odszukać moje rozpiski dla niego bo podeszliśmy do tego full profesional :)

przemek_yo
25-02-09, 23:41
1500m - bieg
50m - basen
to do tego kondycja potrzebna

tam skok z miejsca jeszcze jest, czy cus, roznie na roznych uczelniach

AKRO
26-02-09, 11:37
Chyba na 1000m bieg, 50m basen to dla kobiet a dla mężczyzn 100m.
Do tego gimnastyka, kosz, albonoga do wyboru.

Symu
26-02-09, 16:23
Jakie czasy mają być??

AKRO
26-02-09, 18:03
nie pamietam dokłądnie 3 minuty coś...

przemek_yo
26-02-09, 23:17
Chyba na 1000m bieg, 50m basen to dla kobiet a dla mężczyzn 100m.
Do tego gimnastyka, kosz, albonoga do wyboru.

ktory AWF?

AKRO
27-02-09, 10:40
Kaatowice

przemek_yo
27-02-09, 17:03
to na rok 2009/2010?

Pakierek
27-02-09, 17:12
Witam, w czerwcu mam test sprawnościowy na AWF. Kondyche mam mógłbym powiedzieć mniejszą niż zero. Wystarczy że troche się przebiegne i juz jestem zmęczony.
To juz troche przesada taki komentarz ... to po co sie pchasz na AWF jak nawet nie masz kondycji?? Ja mam tylko nadzieje ze tego nie zdasz.

Aponax
27-02-09, 17:49
Akro moim zdaniem zacznij juz od teraz biegac , interwały dorzuc po 1 miesiącu kondycja Ci się wyrobi szybko (mysle ze powinnienes zdarzyć do zaliczenia ), do tego brzuszki aby brzuch wzmocnic, moze jakies cwiczenia na nogi na silowni . Tylko nie przesadzaj zaraz pierwszego dnia , powoli zacznij od 200 metrow jezeli nie czujesz sie na siłach aby przebiec 1 km. Z tygodnia na tydzien zwiekszaj dystans ,az dojdziesz do 1-2km , pozniej interwały.
Najlepiej radze Ci znalesc jakiegos kolege/kolezanke z awf i biegac we 2 , szybciej schodzi czas biegania , rywalizacja i wzajemne przypominanie o bieganiu itp .mysle ze pomogłem , sam biegam od 3-4 lat na bieżni gdy zimno na dworze latem :D , po miesiacu przyzwyczaisz sie :] , jezeli chcesz spalic takze pare kg to biegaj rano , czytałem w art. , ze rano nasz organizm zaraz po przebudzeniu spala wiecej kcal :](nie wiem czy to prawda).
a co do supli to ALC, no booster i kretka , no i moze jakies izotoniki.