PDA

Zobacz pełną wersję : biegania a trening na mase.



Sokol
25-02-09, 14:36
przez ostatnie 4 miesiace przytylem 8 kg, dieta nie byla doskonała ale przykladalem sie, zaczela mi sie robic "opona", wiec zaczalem cwiczyc brzuch i mam zamiar dołozyc basen raz w tyogdniu i bieganie dwa razy,chce nabrac jescze wiecej masy miesniowej i na dniach kupuje gainera. i moje pytanie jest takie nie wyjdzie na jedno ? tu bieganie basen itd a tu gainer, bedzie szla waga do góry?

wukio
25-02-09, 14:46
Wg mnie powinieneś najpierw spalić oponę, a później wziąć się z powrotem za masę. Tak się mówi tylko "masuj masuj, jak się fat zbierze to po masie zrobisz redukcję i już", ale czym więcej tego tłuszczu tym jest się go później trudniej pozbyć. Im wcześniej to zrobisz tym lepiej, a przy gainerze będzie to naprawdę trudne.

michal_f
25-02-09, 14:50
jezeli uzupelnisz spalone kalorie na basenie, bieganiu i treningu to masa bedzie szła:smile:

Sokol
25-02-09, 15:14
dinozaur- w ktorym miejscu napisalem ze mam 8 kg nadwagi ... ? napisalem ze przytylem, i ze dieta nie jest doskonala, i rosnie mi oponka, nie jest zle tylko wlasnie tak jak napisal wukio "masa masa masa masa" a tutaj rosnie ;) dlatego wole za wczasu sie tym zajac, czy przyciac weglowodany, czy nie brac gainera bo bedzie tylko gorzej i nie pomogą cwiczenia. Pozdrawiam :happy:

Sokol
25-02-09, 16:41
dzieki wielki, nie dział z odzywkami ale nie bede zakladal specjalnego. Czyli białko zamiast gainera?

sts
25-02-09, 17:10
dzieki wielki, nie dział z odzywkami ale nie bede zakladal specjalnego. Czyli białko zamiast gainera?

tak białko.

Damian st-ce
25-02-09, 20:44
Zależy w czym masz braki w diecie

Wiki
25-02-09, 20:57
Wg mnie powinieneś najpierw spalić oponę, a później wziąć się z powrotem za masę. Tak się mówi tylko "masuj masuj, jak się fat zbierze to po masie zrobisz redukcję i już", ale czym więcej tego tłuszczu tym jest się go później trudniej pozbyć. Im wcześniej to zrobisz tym lepiej, a przy gainerze będzie to naprawdę trudne.

Testowalem to na sobie. Najperw zbijałem i potem masa... TO nie do konca najlepsze rozwiązanie. Bo... gdy redukcji, przechodzi sie na mase to masa wraca w szybkim tepie i jest to najczesciej tluszcz... Przekonalem sie na wlasnej skorze.. Lepiej najpierw mase dobrą zrobic, a potem rzezbic w gownie:)

narc
26-02-09, 00:21
dolacze sie do tematu bo nie chce nowego zakladac, otoz do tej pory robilem tylko i wylacznie mase, tluszczu nie nabralem duzo oprocz twarzy, przez twarz wygladam grubo i nie bardzo wiem co robic, biegi i basen cos tu pomoga? szkoda mi tej masy co o nia tak ciezko walcze =/

w ogole to dziwne jest aby pierwsze gdzie lapie tluszcz jest to twarz =/

jakies pomysly? :D:D

Dual.Vu
26-02-09, 10:53
smialo mozesz biegac 3x w tyg, ale max 30 min, najlepiej interwaly... ja tak robie - masa idzie, choc powoli (przy dobrych wiatrach 0,5kg na miesiac) ale za to dobrej jakosci... :) tak wiec smialo! pzdr!