PDA

Zobacz pełną wersję : co na 1 raz



koko
24-02-09, 00:31
siemano nie dawno zaczalem przygode z silownia bo dopiero cwicze z 2-3 miesiace namowili mi na silownie bo kadzy mi mowil ze mam warunki i jakos mi sie to spodobalo troche ciemnuy jeszcze jestem ostatnio zarlem treca jablczan wiem ze za szybko teraz zaluje glupawy bylem i teraz chcial bym jakis cyklik zrobic na suplach co mi poradzicie??

staz-2-3mieiace
przebyte cykle-jablczan treca
waga-80kg
wzrost-184
rekord na klatke-100kg
cel cyklu-masa i sila bardziej masa

p_narozny
24-02-09, 00:33
Proponuje dobry trening, duzo snu, bardzo dobra diete oraz nie dotykac odzywek przez conajmniej rok - pozdro..

koko
24-02-09, 00:37
no o diecie i dobrym treningu to ja wiem podstawa to jet dobrze zjesc a tak planowalem sobie cos kupic bo czytalem juz to wasze forum i calkiem ciekawe jest i mozna sie duzo dowiedziec bez kitu...a zainteresowaly mnie takie srodki jak x-pand energized kreatyna mono z universala jakis gainerek mass xxl i do tego glukoza...mialem sobie to zamiar kupic...:/ ale jak mowisz ze narazie nic nie dawac to ok :p

pimols
24-02-09, 05:12
no o diecie i dobrym treningu to ja wiem podstawa to jet dobrze zjesc a tak planowalem sobie cos kupic bo czytalem juz to wasze forum i calkiem ciekawe jest i mozna sie duzo dowiedziec bez kitu...a zainteresowaly mnie takie srodki jak x-pand energized kreatyna mono z universala jakis gainerek mass xxl i do tego glukoza...mialem sobie to zamiar kupic...:/ ale jak mowisz ze narazie nic nie dawac to ok :p

cierpliwosci a nie odrazu odzywki wiadomo ze kusza ale chill
jedynie do uzupelnienia diety ten gainer moze byc;]