PDA

Zobacz pełną wersję : cvwiczenia na rzezbe i mase...



rysio
23-02-09, 21:33
mam zamiar cwiczyc na rzezbe ale rece chce robic na mase tzn tric i bic tak samo z klata zeby wieksza byla... reszte cwiczyc chce typowo na rzezbe...


i tu pytanie
czy cwiczyc np klate jednego dnia na mase a drugiego na rzezbe czy np jedno z 3 cwiczen walic na mase a reszte na rzezbe ??

hardworkOUT
23-02-09, 21:38
tego jeszcze nie bylo.....


rzezbi sie z masy

dziwie sie ze jednej partii nie obrales sobie na sile

przemek_yo
23-02-09, 21:41
ale pomysly

pozdro rysio

Damian st-ce
23-02-09, 21:47
Albo masa albo rzeźba całego organizmu. A to dlatego że musisz stosować odpowiednią dietę.

rysio
23-02-09, 21:56
dobra poradze sobie sam :P

Rafauu
23-02-09, 21:58
a masz z czego rzezbic pozostale partie ?:D moze poprostu jestes gruby i chcesz zrzucic. (spotkalem sie juz z taka teoria, koles byl gruby i mowil ze musi robic trening na rzezbe ;D)

rysio
23-02-09, 22:18
lol nieeee mam 130cm prawie w klacie to prawie same plecy jestem bardzo szeroki i wogole ale chce zeby moja klata byla wieksza a rece przy takiej sylwetce nie wygladaja zbyt proporcjonalnie;/

007
23-02-09, 22:34
mam zamiar cwiczyc na rzezbe ale rece chce robic na mase tzn tric i bic tak samo z klata zeby wieksza byla... reszte cwiczyc chce typowo na rzezbe...


i tu pytanie
czy cwiczyc np klate jednego dnia na mase a drugiego na rzezbe czy np jedno z 3 cwiczen walic na mase a reszte na rzezbe ??

A jaką dietę do tego zestawu zastosujesz ? Bez saa ciężka sprawa :)