PDA

Zobacz pełną wersję : co wy na to zebysmy wszyscy razem opracowali "plan doskonaly" na mase???



mazur47
23-02-09, 19:36
co wy na to zebysmy wszyscy razem opracowali "plan doskonaly" na mase??? kazdy podzieliby sie swoimi doswiadczeniami i wogole... przydaloby sie to kazdemu na pewno....

michal_f
23-02-09, 19:40
masz na mysli plan ktory bedzie szedl tylko na mase a na siłe nie ??

mazur47
23-02-09, 19:42
z masa idzie sila... ale masowka przede wszystkim... mozna przeciez zalozyc drugi temat tylko na sile :).

michal_f
23-02-09, 19:44
to sa juz takie plany ;p chocby ten hardworka masowo/silowy:smile:

mazur47
23-02-09, 19:49
a mozesz dac linka :)??? chodzilo mi tak zeby sie kazdzy wypowiedzial co uwaza jakie efekty itd...

michal_f
23-02-09, 19:52
http://www.e-kulturystyka.info/showthread.php?t=14506

dobry planik... juz widze efekty a zaczalem 3 tydzien dopiero i to nie z jakas tam super dieta:smile:

mazur47
23-02-09, 19:54
aaa toooo hehe to czytalem troche ale nie moglem sie polapac o co za bardzo chodzi z niektorymi rzeczami i dalem sobie spokoj... a jakie to efekty??? ale tam to tylko on sie wypowiedzial ....

p_narozny
23-02-09, 19:56
Nie ma czegos takiego jak 'najlepsiejszy';p
Napewno kazdy inaczej reaguje na dane cwiczenia, powtorzenia itp, poza tym nie kazdy diete stosuje, wiec moze psioczyc na cos co jest genialne 'eeeeeeeeee nie rosne;/'.
Najbardziej uniwersalny moze byc, z jakimis opcjami cwiczen na kazda partie miesni:) Pozdro, ciekawy jestem co sie urodzi tutaj.

michal_f
23-02-09, 19:56
przeczytaj pare razy i analizuj to sie połapiesz bo warto:smile:
efekty : nie robilem pomiarow ale na oko widac ze urosło wszystko:smile:

mazur47
23-02-09, 19:58
hehe skoro tak sobie to chwalisz :)tam jest duzo z maksymalnymi ciezarami prawie a ja tez takich nie moge bo bark mam skrecony wiec bede musial poobnizac troche... chyba efekty duzo gorsze nie powinny byc co???

michal_f
23-02-09, 20:00
o to sie juz nas nie pytaj tylko autora treningu:smile:

mazur47
23-02-09, 20:05
hehe spoko . jak czegos nie bede wiedzial to albo do Ciebie albo do niego napisze zebyscie mi pomogli i wytlumaczyli ok ;p??

jaca666
23-02-09, 20:11
Nie ma idealnego planu.Każdy organizm jest inny.
Porównaj sobie choćby plany treningowe zawodowych kulturystów.
Każdy poleca co innego.
Moje zdanie jest takie żeby eksperymentować i dopiero po kilku latach treningu wiemy co jest dla naszego organizmu dobre a co nie.

mazur47
23-02-09, 20:24
o to chodzi wlasnie zeby kazdy sie wypowiedzial :) wiadomo ze kazdy organizm reaguje inaczej na kazdy bodziec... ale jest wiele trenigow podanych na forum i jakos ludzie to biora bo wielu nie chce sie samemu opracowywac... no ale dzieki temu ze biora poznaja siebie jak reaguja na dany plan... ja np nie jestem zadowolony do konca ze swojego planu... i dzisiaj zmienilem a raczej jestem w trakcie zmieniania... i tez chcialem podlapac z opini ludzi moze cos...

hardworkOUT
23-02-09, 20:37
zeby samemu opracowac trening pod siebie to trzeba tylko i wylacznie czasu i eksperymentowania


mazur
jak masz cos nei tak z barkiem to raczej nie rob tego treningu. % sa specjalnie dobrane a nei z przypadku zmeiniajac je zmieniasz calosc

Damian st-ce
23-02-09, 21:58
Pochwalę się jednym; do czego doszedłem metodą prób i błędów, mianowicie jest to trening ramion.

Superseria 1
Uginanie ze sztangą i wyciskanie francuskie (3 serie)
Superseria 2
Uginanie ze sztangielkami młotki i wyciskanie wąskie (3 serie)
Superseria 3
Uginanie ze sztangielka na modlitewniku i prostowanie ramienia w opadzie (3 serie)

Po kilku latach wiem, że taki trening przynosi mi najlepsze efekty.

mazur47
23-02-09, 22:19
chociaz jeden konkretny :D

007
23-02-09, 22:23
ćwiczenia wielostawowe,wolne ciężary.
praca całego ciała bez izolowania
krótkie przerwy,szybki trening
okresy strategicznego roztrenowania
stopniowe stymulowanie mięśni


To wszystko znalazłem w fbw od Hard`a :) Polecam treningi tego typu

3ndriu
23-02-09, 22:27
Nie ma planu "doskonałego" każdy z nas jest inny, ma inne predyspozycje, na każdego może działać inne ćwiczenie, inne połączenie partii itp.

Potrzeba czasu żeby poznać siebie, poznać swój organizm, po kilku latach dowiesz się co działa najlepiej na Twoje mięśnie i wtedy ułożysz plan idealny ;)

Nie ma sensu też co trening zmieniać ćwiczeń i próbować tego co na kogoś działa, po jednym treningu tego nie zauważysz w tym sporcie czas odgrywa bardzo ważna rolę.

grzeg
24-02-09, 18:12
hmm... idealny trening to dla mnie HST. Cały pełny cykl razem z 15 sumiennie ustalone maksy razem z odpowiednią dietą. Po każdym cyklu są efekty. Przygodę z siłownią rozpocząłem zwykłym treningiem takim jakie się tu mniej więcej co chwilę pokazują "plany do sprawdzenia". I potem kolega polecił mi HST (tutaj na forum jest opisany HST przez Grzelę, ja robiłem nieco inaczej na 15 i 10 robiłem jedną serię a na 5 i ujemne 2 mi dawało większe efekty). Polecam

.Smile
24-02-09, 18:59
nie ma takiego treningu, kazdy trening dziala na kazdego inaczej.