PDA

Zobacz pełną wersję : co myslicie o 6 weidera???



mazur47
23-02-09, 18:59
co myslicie o 6 weidera???

3ndriu
23-02-09, 19:06
Ćwiczyłem tym systemem dwa razy, po raz pierwszy jakiś rok temu i ostatnio, bardzo dobrze działa, lecz jest monotonna to jedyny minus jaki w niej widzę :P

mazur47
23-02-09, 19:14
ja tez cwiczylem nim dwa razy i ostatni raz tez rok temu... efekty super ale trzeba miec super motywacje i dokladnie wykonywac cwiczenia co jest bardzo trudne... bez tego mozna odpasc po 3 dniach.. bol niesamowity ale warto co? tylko ze nie wiem jak u Ciebie ale u mnie to szybko opadlo to... monotonne to to jest niestety ;/. a cos lepszego niz to polecisz?? czy to jest takie good?

jazdun
23-02-09, 19:16
dokladnie. Na poczatku bylem nim zachwycony, czulem prawdziwe napiecie miesni brzucha jakiego nie moglem osiagnac przy tradycyjnych brzuszkach. Efekty raczej tez widoczniejsze szybciej, ale... na 20 ktoryms dniu dalem se spokoj. To nie to, ze brak zapalu, po prostu tez zaczely cos mnie plecy jeb.c, i chyba tez za duzo kalorii na tym spalalem :). Na razie wracam do brzuszkow na ukosie, ale trening na pewno warty przetestowania na sobie wg mnie.

mazur47
23-02-09, 19:26
tzn mnie nie to ze bolaly plecy czy cos tylko mioesnie brzucha... i to tak okropnie jakby mnie cieli skalpelem ;/ ... pierwszy raz zrobilem 38 dni czy 39 ale drugi cos kolo 30...

przemek_yo
23-02-09, 20:32
ja zaliczylem cala, dosc dawno ale bylo ;p efekty maliina
ale jak przy wzroscie 176 nie warzylem 70 kg to zadna filozofia kaloryfer wyrzezbic
dobry trening ale nie jedyny, sa ABSy i cala gama cwiczen na brzuch

mazur47
23-02-09, 20:39
wiec cos innego lepiej robic niz weidera???

Micek185
23-02-09, 21:27
tak jak chłopaki napisali monotonne, a i szceze mówiąc zauważyłem ze przy tym treningu dobrze jest sobie robic co jakis czas 1 dzien przerwy i naprawde daje efekty,sam robiłem ok 3 tyg 2 razy ale nie byłem zachwycony z efektów a wykonywałem bardzo dokładnie wszystkie ćwiczenia.Wole skos i pociąganie nóg,daje lepszego kopa.

hardworkOUT
23-02-09, 21:41
dla mnie to jest przereklamowane

jak masz znikomy bf to cos tam sie wyrzezbi

wedlug mnie cos 100 razy lepszego to absII ale to zalezy od priorytetow

przemek_yo
23-02-09, 21:45
wlsnie wlasnie
jak jest w pasie 110 z tluszczu to raczej 6 nie pomoze :p

jest abs ale nie wiem czy jest po co kombinowac z brzuchem nie wiadomo jakie systemy, malo tluszczu to cwiczymy dol i gore i skosy robiac spinki, sklony, unoszenia nog wszelke i bedzie gitezz
duzo tluszczu to go zrzucamy na basenie rowerku skakance itd i to samo
i tez bedize gitezzz

mazur47
23-02-09, 21:59
co masz na mysli mowiac zalezy od priorytetow???dodalem posta z opisem tego...

mazur47
23-02-09, 22:02
no to co lepiej w koncu???? nie mam tluszczu na brzuchu duzo... mam troche tylko...

Rafauu
23-02-09, 22:05
dla mnie to jest przereklamowane

jak masz znikomy bf to cos tam sie wyrzezbi

wedlug mnie cos 100 razy lepszego to absII ale to zalezy od priorytetow

absII to absolutny rekord skoczni. przedewszystkim mala monotonia, ze wzgledu na to iz system podzielony jest na, bodajze, 9 poziomow. kolejna sprawa to oszczednosc czasu. cwiczymy jedynie 5 minut, 3 razy w tygodniu (ostatnie tyg 4r azy ale to inna bajka). No i, co najwazniejsze, jest na mase miesniowa brzucha, chyba nie musze tego tlumaczyc ?:D a6w z koleji rzezbi, no tak trzeba miec co rzezbic :D.
wg mnie efekty sa rewelacyjne gdyby nie moje bf to bylbym nawet dumny z mojego brzusia :D

przemek_yo
24-02-09, 13:21
no to co lepiej w koncu???? nie mam tluszczu na brzuchu duzo... mam troche tylko...

to jak malo masz to co byc nie zrobil to bedize dobrze :p byles robil to systematycznie i dokladnie

pzdr

Trother
24-02-09, 14:31
A6W jest na rzeźbę a nie na masę i wiele osób myśli że z tłustego wałdziocha zrobi się kaloryfer. A6W można zwiększyć wytrzymałość mięśni i wyrzeźbić sam praktykowałem i wiem jak to działa......

mazur47
24-02-09, 14:42
a trenowal ktos a6w i abs zeby porownac efekty???

przemek_yo
24-02-09, 16:01
chlopie! 75kg wazysz, na avatarze widac ze klusek nie jestes :) zajmij sie tak wnikliwie treningiem reszty ciala, a z brzuchem to nie bedzie u Ciebie problemu - obiecuje :p

tez kombinowalem ze wszystkim, ABSII zaczalem, a6w cale mam a i tak doszedlem do wniosku ze przy naszej budowie na ten moment (bo za pare lat po 100kg bedziemy wazyc :p :p) to wystarczy systematycznie po trenigu robic wznosy na drazku i spinki albo sklony na lawce


na ten moment ABS cieszy sie lepsza opinia

edit: tak mi wpadlo teraz, szostka jest dobra jak sie nie cwiczy systematycznie miesni tylko na wakcaje sie chce miec na plaze krate, to miesiac przed wakacjami robisz ten trening i popisujesz sie ladnmym brzuchem