PDA

Zobacz pełną wersję : Czy jest sens? 1250



Pomp
23-02-09, 12:18
Siema z braku kasy itp , chce zapytac czy jest sens wziasc Mega capsy z olimpa 1250 300kps, i czy moge liczyc na jakies efekty w sile i masie. Moj staz to 2,5roku waga 97kg mialem kontakt z roznymi suplani i koks ez nie jest mi obcy ,, ostatni jaki kolwiek cykl mialem jakies 4 mis temu,, nie mam kasy a ostatnio ruszylami troche sila i chcial bym cos zapodac..

Sosna91
23-02-09, 12:43
hmm wydaje mi się że bardzo niewielkie, coś tam pewnie odczujesz, ale wydaje mi sie ze szkoda kasy, lepiej na razie nie bierz nic i poczekaj na lepsze dni z kasą. Takie moje zdanie.

bld
23-02-09, 12:55
tez mi sie tak wydaje, jak juz masz za soba xx cykli na suplach i SSA to mozesz mizernie odczuc dzialanie tego mono, chociaz z drugiej strony mozesz sprubowac, tyle ze na pewno nie w dawkach 10g dziennie lecz gdzies po 20g/25g

Sosna91
23-02-09, 13:02
nie po co 20/25g, to nic nie i tak bo organizm przyjmuje dziennie max 10g wiec tylko sie zmarnuje,

bld
23-02-09, 13:12
haha dobre bajki, testowales na sobie czy sie sugerujesz tymi smiesznymi testami w internecie?

Sosna91
23-02-09, 13:28
sugeruje sie tymi smiesznymi testami w internecie bo testy robia ludzie ktorzy sie znają wiec jest to prawda i nie sadze aby pakowanie 30g dziennie dalo mu wiekszy rezultat a po drugie to napisal ze nie ma kasy i dlatego chce wziac mono 300caps a jak by chcial pakowac 30g to by musial 24capsy dzienni wiec capsow mialby na 12,5dnia wiec...

Damian st-ce
23-02-09, 14:03
Są ludzie którzy sobie chwalą takie dawki, 30g codziennie przez 5-7 dni i potem 5-7 dni przerwa itd.

Sosna91
23-02-09, 14:19
nigdy tak nie próbowałem bo z tego co czytalem to takie dawki sie nie sprawdzają tak samo jak faza nasycenia, ale jeśłi rzeczywiście coś w tym jest to może kiedyś spróbuje tylko na pewno nie jest to juz tak obojętne dla organizmu jak dawka 10g

jaca666
23-02-09, 14:35
Jak już brałeś koks to mało efekty będą po suplementach.Mój kolega tak miał.Po omie brał kreatynę i nitrobolon i dupa nic mu nie poszło a potem wziął metke i 10 kg przytył!!!

Pomp
23-02-09, 14:47
Metka, bylo by to jakies rozwiazanie , ale po tym co widze oststnio po kumplach, to ciezko trafic na dobry towar, scan ,naposim to u mnie porazka. Slyszalem cos o takich duzych dawkach krety i przerwach miedzy nimi ale i tak nie mam na to kasy, pozostaje mi 10g ED, dzieki za wypowiedzi... moze jeszcze ktos zabierze glos

bld
23-02-09, 20:28
Ja teraz zaczalem 2 cykl na mono, tym razem robie faze nasycenia wiec napisze moje odczucia. Kumpel mi mowil ze robil faze nasycenia i dzialania mono czul szybciej niz bez fazy. Jaki z tego moral? ze organizm wcale nie przyjmuje 10g dziennie. Ostatnio rowniez ladowal w siebie po 25g mono bo mniejsze dawki na niego nie dzialaja, wyjasnisz mi to ;p?

Sosna91
23-02-09, 22:49
nie bede sie sprzeczał, bo nie znam Twojego kolegi wiec nie wiem, ale kumpel też robił faze nasycenia i prawda jest taka ze na kazdego coś działa inaczej i jedni robią faze nasycenia bo na nich działa inni nie. inni robią jeszcze tak ze pierwszy tydzien zaczynają o 5g dziennie i co tydzień zwiększają aż dojdą do 30g. każdy ma swój sposób i własne doświadczenia. ja nie robie nigdy fazy nasycenia bo szkoda mi kredki i zdrowia...

bld
24-02-09, 11:07
hehe spoko :) szanuje Twoje zdanie. Dlatego ja teraz sam robie faze nasycenia zeby miec porownanie, jak skoncze to napisze moje odczucia :) i watpie w to ze ladowanie przez tydz 25g dziennie krety odbije sie jakos na zdrowiu ;p 3m sie

michal_f
24-02-09, 11:35
a slyszeliscie o czyms takim jak branie kreatyny przez cały rok ? bierze sie po 1 kapsie dziennie chyba ... robil tak ktos ??

Sosna91
24-02-09, 14:19
są ludzie którzy tak robią przez cały rok i wtedy ok 1-3g dziennie wiec 2tabsy załóżmy i sobie chwalą ale ja tak nigdy nie robiłem wiec sie nie wypowiem,

michal_f
24-02-09, 15:19
myslalem nad takim czyms ale musze poznac opinie osob stosujacych takie dawkowanie...

bld
01-03-09, 20:20
hehe spoko :) szanuje Twoje zdanie. Dlatego ja teraz sam robie faze nasycenia zeby miec porownanie, jak skoncze to napisze moje odczucia :) i watpie w to ze ladowanie przez tydz 25g dziennie krety odbije sie jakos na zdrowiu ;p 3m sie
Chcialem tylko napisac ze juz tydz biore mono i dzis koncze faze nasycenia.
Moje odczucia : dzis juz czulem mocna pompe na treningu, wiec kreatynka ladnie sie wkrecila. Biorac kreatyne bez fazy nasycenia jej dzialanie odczulem gdzies ok po 2tyg wiec wniosek sie sam nasuwa :) wszyscy pisali ze faza nasycenia jest do kitu, wiec sam chcialem spr zeby miec swoje wlasne zdanie na ten temat :)
pozdro

Sosna91
01-03-09, 20:54
Chcialem tylko napisac ze juz tydz biore mono i dzis koncze faze nasycenia.
Moje odczucia : dzis juz czulem mocna pompe na treningu, wiec kreatynka ladnie sie wkrecila. Biorac kreatyne bez fazy nasycenia jej dzialanie odczulem gdzies ok po 2tyg wiec wniosek sie sam nasuwa :) wszyscy pisali ze faza nasycenia jest do kitu, wiec sam chcialem spr zeby miec swoje wlasne zdanie na ten temat :)
pozdro


"UWAGA
Zbyt duże jednostkowe spożycie kreatyny powoduję przemianę jej do kreatyniny a ta z kolei w nadmiarze może doprowadzić do tragicznych nieodwracalnych skutków. Badania dowodzą, nadmierne stężenia kreatyniny w krwi może doprowadzić do uszkodzenia nerek, które nie mają możliwości samoregeneracji. źródło:"Red Med":

a ja tylko tyle :)