PDA

Zobacz pełną wersję : Ćwiczenia na Rzezbe jakie ?



kamas3
22-02-09, 21:56
a więc zapisałem się na siłownie i chciałbym rozpiske na rzezbę przy wadze 72 kg i wzroście 1.84 cm mam nie chce koksować cholera wie jak co najwyżej kreatyna ale to dopiero po miesiącu rzezbienia :) więc mógłby mi ktoś dać ćwiczenia ile powtórzeń po ile seri ? na jakom część ciała i po ile przerw między seriami tak żeby na siłowni spędzać po 3 godziny 3 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku chce rzezbić co najmniej 5-6 miesięcy żeby nad morze wyjechać już z minimalną krateczka na brzuszku wiem że to nie przyjdzie łatwo ale będe się starać :) i wszystko robić jak napiszecie a rzezbić to mam taki brzuszek dość duży jak sie wypnie :P i bardzo mnie on denerwuje zotał mi taki po odchudzaniu :) za odpowiedzi z góry dziękuje

hulk11
23-02-09, 01:02
no i zapomiales dodac ze 15 lat ;) pisales do mnie na gadu :) rzezbe przy 72 kg ;) powodzenia

kamas3
23-02-09, 10:02
Coś jeszcze masz do powiedzenia

kamas3
23-02-09, 10:59
Dobra i tak byłem w tym ciemny idę się zapisać na siłownie gdzie jest trener i jak powie mi że mam ładować na masę to tak zrobię :P

jaca666
23-02-09, 11:53
Chociaż do 80kg dojdź bo przy Twoim wzroście to będziesz chudy!!!Zrób sobie w zimę masę i na wiosnę a w maju zacznij rzeźbić tak przez 2 miechy i gitara!!!

hardworkOUT
23-02-09, 13:26
moda na rzezbe bo sie wiosna/lato zbliza.
natlok sezonowcow sie zbliza - zadroszcz tym co maja pro silownie w piwnicy

hulk11
23-02-09, 13:31
jaca666 - spojrz na to ze ma 16 lat i zerowe doswiadczenie :)

michal_f
23-02-09, 13:59
moda na rzezbe bo sie wiosna/lato zbliza.
natlok sezonowcow sie zbliza - zadroszcz tym co maja pro silownie w piwnicy

czemu zazdroscisz ? ja na takiej wlasnie cwicze jest wszystko ok ale przeciez na profesjonalnej z max sprzetem zawsze jest lepiej:lol: tak mi sie przynajmniej wydaje:smile:

hardworkOUT
23-02-09, 14:05
zazdroszcze bo denerwuje mnie coroczny wysyp sezonowcow.

poza tym 100 razy bardziej wolalbym cwiczyc na wlasnej silowni ale ja mam tylko stojaki lawke wyciag noi gryfy i w chuj kg.

lepiej isc do swojej klimatycznej silowni puscic ulubiona muze i ostro trenowac w ciszy gdzie nikt dupy ci nie zawraca :)
tak uwazam

michal_f
23-02-09, 14:08
zazdroszcze bo denerwuje mnie coroczny wysyp sezonowcow.

poza tym 100 razy bardziej wolalbym cwiczyc na wlasnej silowni ale ja mam tylko stojaki lawke wyciag noi gryfy i w chuj kg.

lepiej isc do swojej klimatycznej silowni puscic ulubiona muze i ostro trenowac w ciszy gdzie nikt dupy ci nie zawraca :)
tak uwazam

No w sumie racja ;) a ten sprzet co masz to nie wystarczy ? ja mam nawet mniej bo wyciagu nie mam:smile: ale fajnie sie cwiczy:lol:

Damian st-ce
23-02-09, 14:08
Też jestem za tym, wkurzają mnie kolesie (początkujący) którzy wchodzą na siłkę i po dwóch tygodniach nie można się z nimi minąć w drzwiach <żenada> :-)

jaca666
23-02-09, 14:13
Oki rozumiem to poczytaj tematy albo po prostu zapytaj instruktora na siłowni on najlepiej będziw wiedział jak zobaczy Twoja budowę!!!

kamas3
23-02-09, 16:26
Damianku co do twojej wypowiedzi nie jestem tam jakimś sezonowcem mam zamiar dalej chodzić i uwierz mi mam silną wole co zaczynam to robię to aż dopnę swego

Biernaczek
23-02-09, 16:40
zazdroszcze bo denerwuje mnie coroczny wysyp sezonowcow.

poza tym 100 razy bardziej wolalbym cwiczyc na wlasnej silowni ale ja mam tylko stojaki lawke wyciag noi gryfy i w chuj kg.

lepiej isc do swojej klimatycznej silowni puscic ulubiona muze i ostro trenowac w ciszy gdzie nikt dupy ci nie zawraca :)
tak uwazam

Dokładnie tak mam :] nie ma to jak samemu lub z partnerem poćwikać przy dobrej muzyce

hardworkOUT
23-02-09, 17:44
michal
malo miejsca, nisko nie mam hantli, nie moge rzucic sztanga na ziemie bo podloga peka, ciezary tez nie najwyzszej jakosci bo tylko z hesa wiec za bardzo rzucac nimi tez nie moge i to na beton

michal_f
23-02-09, 19:17
michal
malo miejsca, nisko nie mam hantli, nie moge rzucic sztanga na ziemie bo podloga peka, ciezary tez nie najwyzszej jakosci bo tylko z hesa wiec za bardzo rzucac nimi tez nie moge i to na beton

teraz Cie rozumiem ... nie pomyslalem o tym ... w koncu ty to byk jestes to i ciezary w tonach liczone ( zarcik hehe):lol: