PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc w wyborze suplementów



janek5601
22-02-09, 09:55
Witam. trenuje od ok 2 lat. zależy mi na sile oraz masie z większym naciskiem na siłę. nie chciałbym żeby po cyklu za bardzo nabrać wody lub napuchnąć. jeśli już masa to "dobra". planuje zrobić cykl ok 5 -6 tyg a później zacząć redukcję. trochę za dużo ważę i mam za grube uda (70cm) ;(. jeśli chodzi o poprzednie cykle to miałem 2 na mono i jakieś pół roku temu brałem xpanda. i tu chyba zaczyna się pierwszy problem bo chyba trochę za wcześnie (namowa kumpli) gdzieś wyczytali że nie trzeba stopniowo zwiększać mocy supli a po przerwie organizm się tak jakby resetuje. po xp efekty miałem ogromne. niezły kop na treningach duuużo siły i ogólnie fajnie się ćwiczyło

co do cyklu który planuje to mam już zakupione białko provit 85 z olimpu (wiem że trochę słabe ale zawsze warto dorzucić do diety ;) ) do tego chciałbym wziąć jakiś dobry środek. myślałem o xp tylko nie wiem czy będzie on na mnie działał. z tego co czytałem na forum to dużo ludzi poleca xp +nitrobolon 2 lub cell pump. mam pytanie czy nie będzie to za mocne połączenie jak dla mnie (patrząc na staż treningu) nie chciałbym żeby okazało się że później nic nie będzie na mnie działać. dużo czytałem o też o innych mocnych środkach. a może sam nitrobolon 2 ?? kolega brał i miał niezłe efekty.
Z góry dziękuję wszystkim za pomoc. pozdrawiam

dzbanekzwd
22-02-09, 10:00
ja bym Ci poradził najpierw zredukować bo możesz sie zalać jeszcze bardziej. ale jak koniecznie chcesz mase to możesz wziąść nitro 2 bardzo dobry środek.
albo cp+mono też dobrze by było (o tym znajdziesz w innych tematach poszperaj na forum)
albo też cm3+mono braciak robi ten cykl i po tygodniu już ładnie go rozbija.

janek5601
22-02-09, 10:12
no właśnie tego się najbardziej boję że za bardzo się zaleje. trochę ciężko to połączyć. dlatego z diety wywalam wszystkie zbędne tłuszcze i węglowodany. dodatkowo dużo ćwiczeń brzucha i myślałem żeby trochę biegać. w sumie to na masie bardzo mi nie zależy wolałbym więcej siły. też myślałem nad samym nitro 2 tylko boję się że po tym xp może nie za bardzo działać...

dzbanekzwd
22-02-09, 10:15
zadziała napewno. muwie lepiej zredukuj najpierw a potem bez strachu czy zaleje sobie przymasujesz. im dłuższa przerwa tym lepiej nitro zadziała.

janek5601
22-02-09, 13:20
a xp nie będzie lepsze od tego nitro2??