PDA

Zobacz pełną wersję : Karate



YoDa
21-02-09, 22:57
Co sądzicie o karate jest to coś warte? Chodzi mi głównie o SEIDO.
Jak ktoś się tego uczył to niech napisze na ile się to sprawdza w użyciu i jak długo trzeba trenować żeby na prawdę coś potrafić.

Prezydent_1c
22-02-09, 00:15
Karate Kyokushin- najlepsze innych nie polecam. Przydaje się jak każda inna sztuka walki, jak długo trzeba ćwiczyć żeby być dobrym?- nie ma okreslonego czasu. W sparingach są ciężkimi przeciwnikami więc i na ulicy miałby ktoś z Tobą problem.

YoDa
26-02-09, 18:56
co takiego szczegulnego jest w kyokushin? Bo mam możliwość więc może w wakacje bym sobie jakieś cegły gwową porozwalał:P haha

Prezydent_1c
03-03-09, 18:33
Idz to sobie zobaczysz a jak chcesz wiedzieć to poszukaj w google bo nie chce mi sie naswietlac nawet zasad itp. :)

Rafauu
03-03-09, 18:56
slyszalem raz o sparingu karatki kick boxera i tekłondera - tego ostatniego nei wiem jak napisac ale to niewazne

karateka przegral wszystko, odrazu dostawal kopa na twarz


zapisz sie na cos innego


btw jest to moje zdanie i prosze o nie obrazenie mojej opiniii

wsp18
03-03-09, 22:07
wedlug mnie no karate nie ejst najlepze bo nie ejst ale nie chodzi tu oto co jest najlepsze w karate dobrze sie usztywnisz poszczegolne partie mieniowe kondycja koordynacja ruchowa i wogole jak w kazdej sztuce walki...nie zalezy co ciczysz a jak sie przykladasz do treningu mozesz cwiczyc rok czasu muay thai i sie nie przykladac a cwiczyc pol roku karate i sie przykladac do kazdego treningu i ten z muay thai nawet niema co startowac takie moje zdanie

Płomień
04-03-09, 19:49
moim zdaniem karate nie jest wcale takie złe, ponieważ nie uczy tylko kopnięć i uderzeń ale także samoobronę czyli jak założyć komuś chwyta, jak sie skutecznie bronić, mój kumpel chodzi na karate i mi mówi że ćwiczą do doskonałości wszystkie techniki, oraz karate przede wszystkim kształtuje charakter:)

Rafauu
04-03-09, 22:40
szkoda słów..

A od siebie polecam Karate Oyama.

mam 2 lata karate oyama za soba.

Boruta
11-03-09, 13:51
Co sądzicie o karate jest to coś warte? Chodzi mi głównie o SEIDO.
Jak ktoś się tego uczył to niech napisze na ile się to sprawdza w użyciu i jak długo trzeba trenować żeby na prawdę coś potrafić.

Seido to odmiana Kyokushin zalozona przez Nakamurę. Technicznie z tego co mi wiadomo nie odbiega od Kyokushin, czy Oyama. Sprawdza się mniej wiecej tak jak powyższe, czyli jest to twardy, kontaktowy styl, aczkolwiek z wieloma brakami.

YoDa
14-03-09, 16:56
Dzięki za wasze opinie, ale jeszcze nie wiem czy się zapisywać... :P
Może jak dostane w piernicz kiedyś to będę miał motywacje do tego na razie zadowolę się amatorskim praniem w worek.

guildwars
14-03-09, 17:43
lepiej sie nie zapisuj bo tam sie utwardzaja :lol: bez ochraniaczy

skajłoker
15-03-09, 14:25
rafauu to zacznij wkońcu ćwiczyć te karate jak nalezy a nie tylko z trenerem po magazynku buszować hehe

powermoc
15-03-09, 16:16
Ja polecam karate oyama trenuje osobiście już 3 lata i jestem zadowolon uns

skajłoker
15-03-09, 19:08
ja osttanio sie strasznie podjarałem parterem po obejrzeniu filmu never back down

Płomień
15-03-09, 19:19
też go oglądałem strasznie mi się podoba:)

Wiki
15-03-09, 19:43
mi z karate najbardziej podoba sie utwardzanie, hehe:)

Płomień
15-03-09, 19:45
hehe znowu o utwardzaniu mowa:P tylko się nie kłóćcie:):)

Street Fighter
15-03-09, 20:14
Kyokushin pocwiczysz 5 lat bedziesz kozak