PDA

Zobacz pełną wersję : jak spalic tluszcz na brzuchu



gustav1989
16-11-06, 17:45
mam pytanie cwicze na silowni ze 2 miechy wlasnie kupilem sobie z allegro bilko 80% tylko boej sie troche ze od tego moze mi urosnac brzyuch ktory jest juz i tak dosc spory niewiem co zrobic zeby schudnac na brzuchu a klatka rosla???

tieri
16-11-06, 18:39
rób więcej ćwiczeń na klatkę a mniej na brzuch i tyle

Kakashi
16-11-06, 18:43
nie moze robic mniej na brzuch skoro chce zgubic na nim zgubic tłuszcz!! polecam aerobiczna szótke weidera!! to powinno załatwic sprawe!! a klatke cwiczyc raz w tygodniu tylko porzadnie bo mozesz ja przetrenowac!!

sławo
16-11-06, 18:59
napewno od białka ci brzuch nie urośnie

z allegro ciekawe co to za białko

Kakashi
16-11-06, 20:28
no raczej nie ale skoro mowi ze juz ma troche to a6w powinna pomoc

otarod
17-11-06, 11:32
przede wszystkim aeroby, co do opony na brzuchu to wiadome jest że ćwiczena typu 6weidera, abs2 jest typowo siłowe ćwiczenie i owszem wyrobi mieśnie brzucha !!! ale pod oponką tłuszczu :D

u.waw.pl
17-11-06, 13:29
Oponka robi się albo przez brak diety, albo przez złą dietę. Jeśli pojawi się tłuszcz, to trzeba regulować węgle.

tieri proszę Cię...

sławo jak znam życie, to kupił coś takiego:

http://allegro.pl/item142330170_bialko_80_koncentrat_bialka_serwatko weg_wpc_80.html

Obserwuje od jakiegoś czasu aukcje z tym shitem na allegro i drażni mnie, że ludzi się nabija w butelkę. Szkoda słów... Cwaniaczki się dorabiają.

tieri
17-11-06, 13:49
eee :oops:
zamuliłem się
czytałęm dwa fora naraz i mi się pomieszało
myślałem że mu hodzi o masę mięśniową
sorry :roll:

[ Dodano: 17-11-2006, 13:50 ]
sory za błędy ale klawiaturka mi szwankuje trochę
chyba format by się przydał hehe :roll:

Odżywek
19-11-06, 19:51
od białka brzuch to nie raczej tylko napewno urosnac nie powinien ale odradzam bialka z allegro :lol: ja tez biore bialko i tez 80% ale nie jakas lipe z allegro tylko OStrowia WPC 80 koncentrat bialek serwatkowych i powiem ze skutkuje rozne chodza opinie na temat tego produktu ale skutkuje. Czuc,widac. pozdro :wink:

Gandziamen88
21-11-06, 08:37
Heh od zwykłego białka może i brzuch nie urośnie ale jeśli ma takie jakie podał u.waw.pl, (z Allegro) za parę złotych to z pewnością jest to białko typu ROLMLECZ czyli ok 15% białka a reszta to laktoza i jakieś odpadki :wink: , czyli dzięki laktozie masę tłuszczową może zdobyć :lol:

POZDRO :cool: