PDA

Zobacz pełną wersję : nietypowpo:)



grochos
21-02-09, 15:04
witam wszystkich!
jesli jestescie znerwicowani czytajac tematy typu mam problem to kliknijcie "poprzednia strona" :)

Skoro czytacie dalej pewnie interesuje was co mam do powiedzenia. Wiec trenuje na silowni juz jakis czas. W stosunku do tego jak wygladalem poprawilem sie o niebo. jednak mam duzy problem z brzuchem i udami. tak wiec moze zaczne od krotkiej charakteryzacji:

do silowni (mega profesjonalnej) mam dostep od poniedzialku do piatku chce trenowac tak ze 4 razy w tyg. poniedzialek wtorek sroda piatek. Ewentualnie poniedzialek wtorek czwartek piatek. W weekand mam dostep do fajnych aerobow(dosc profesjonalny rowerek treningowy i duzo terenow do biegania). pozatym raz w tygodniu nordic walking.

odzywki jakie posiadam to
Bialko ultra wheypro universala 1/3opakowania z 908gram
Aminkowasy uni-liver universala okolo 110tabletek
Dopalacz do treningu jetfuel firma german american technology okolo 60 tabletek
L-carnityna treca okolo 40 tabletek
tabletki coffeinowe firma nutrend okolo 25tabletek
bialko NitroProGen trec okolo 4 porcji
z nich biore bialko i aminokwasy

odnosnie diety to szczeze mowiac, staram sie unikac kilku rzeczy: slodyczy, fast foodow, napojow gazowanych, i jedzenia poznym wieczorem. No i staram sie jesc duzo jogurtow, owocow i przetworow owocowych typu dobre soki.

moj wzrost to 175cm, waga 82kg, r na klatke moze z 90kg mocne nogi 300kg na suwnicy bez wiekszych problemow. barki okolo 60kg. zwykly przeciteny chlopak

Niby wyglada to wszystko dosc normalnie. jednak od dluzszego czasu nie moge pozbyc sie tluszczu. Kazdy mowi cos innego. Ze duzo aerobow drugi ze olej aeroby rob swoje tluszcz sam zniknie. Jesli to mozliwe to chcialbym aby moze ktos to uscisnil i dal pare wskazowek jak nie tracic efektow ktore juz osiagnelem ale pozbyc sie tluszczu. wypisalem to wszystko, bo moze gdzie jest blad ktorego nikt nie potrafi zauwazyc. Pomozcie i powiedzcie na temat cwiczen diety tych nieszczesnych aerobow itd. Z gory Bardzo Dziekuje.

Damian st-ce
21-02-09, 15:38
Kluczem do sukcesu jest dieta. Robisz tzw. obcinkę węgli, z tygodnia na tydzień zjadasz ich coraz mniej zwiększając ilość białka, aż w końcu przechodzisz na tzw. tryb LOW CARB ( spożywasz wtedy ok. 3 g węgli na KMC lub mniej). Jeśli chodzi o ćwiczenia to normalny trening na redukcje + dużo aerobów zaraz po treningu (najlepszy efekt).

Andr3w
21-02-09, 15:43
po kazdym treningu rob areoby po ok .30 min moze do tego kup sobie jakis pas zeby to wypocic . Moze to tez byc wina genetyczna z ktora ciesko bedzie to zbic (popatrz na ojca i dziadka i) zobacz czy maja beben . Jak maja to znaczy ze to genetycznie. Pozdro

grochos
22-02-09, 11:58
ok wielkie dzieki. wiem ze musze ograniczyc spozywanie wegli itd i ze musze polaczyc treningi na silowni z aerobami. (odpowiadam na pytanie kolegi ojcice wazy 130kg przy wzroscie 167, takze moze cos z genetyka) a jakie odzywki do tego polecacie? creatyna baileczko czy raczej cos w strone l-carnityn i wyciagow z grejfrutow i zielonych herbat?

slim shady
22-02-09, 12:03
a co brałes do tej pory ?

grochos
22-02-09, 12:09
poczatek zaczelem od puszki creatyny i hmb trec, pozniej byla redukcja i zjadlem opakowanie l-carnityny (schudlem 4kg). pozniej byl przyrost i zjadelm 1,5 opakowania bialka i aminokwasy... to wszystko

slim shady
22-02-09, 12:12
to dieta + aeroby pod koniec redukcji mozesz dorzucic spalacza