PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta na Mase!



Grzywa
20-02-09, 23:13
No to jedziemy :) Coś tam próbowałem sam sobie ułożyć, ale wiem że jak wy mi coś podpowiecie, ułożycie to będzie to porzadna dieta. Nie chce abyście pomyśleli że licze na gotowca bo mi się nie chce układać, ale wole powierzyć to specjalistą :)

Otóż tak :)

Latek mam 21
Waże ok 75 - 76 kg
Wzrost - 182 cm

Napewno w diecie bede stosował Mutant Massa, Jakieś Carbo raczej kupie, oraz jedną z tych trzech odżywek:

- TREC AAKG Mega Hardcore
- OLIMP AAKG Extreme Mega Caps
- GASPARI PlasmaJet

Trebuje 3 razy w tygodniu (1:0:1:0:1:0:0) lub (0:1:0:1:0:0:1)

chciałbym jeść 6 razy w ciągu dnia:

7:00
10:00
13:00
16:00
19:00
22:00

Prosiłbym was o jakąś konkretną diete i jak możecie to też napiszcie w którym momencie po któym posiłku mam brać wyżej wymienione odżywki :) i doradzcie czy jeszcze jakieś dokupić :)

Trening zaczynam od godzinki ok 17 do ok 19.

Pozdrawiam, Michał

dzbanekzwd
21-02-09, 07:31
jaki masz staż że chcesz już za aakg sie łapać ?

Grzywa
21-02-09, 11:31
Dopiero miesiąc, zapewne za krótko ?

Pomożecie coś z tą dietą ?

Grzywa
21-02-09, 12:12
Została mi ułożona następująca dietka:

I posiłek
150gr. Płatków owsianych
5 całych jajek
banan


II posiłek
100g ryżu
150g piersi z kury
warzywa
20g oliwy

III posiłek
posiłek podobny jak wyżej ewentualnie niewielki zmiany (np. zamiast ryżu kasza czy makaron itp.)

IV posiłek (przedtreningowy)
125g ryżu brązowego
150g piersi z kury
surówka

Trening

Po treningu 100-150g gainera. 30 min. później poniższy posiłek

V posiłek
400g ziemniaków
250g piersi z kury
warzywa

VI posiłek
Cała kostka sera białego 250g półtłustego

Tylko pytanko czym rano moge zastąpić te 5 jaj ? może być na przykład mleko to tych płatków owsianych ?

Damian st-ce
21-02-09, 13:33
Teoretycznie może być mleko, ale najlepiej 0,5 %.

dzbanekzwd
21-02-09, 13:42
Dopiero miesiąc, zapewne za krótko ?

Pomożecie coś z tą dietą ?

za krótko za krótko daruj sobie.

Budrys
21-02-09, 18:25
jeśli będziesz brał arginine (aakg) to przed treningiem, na opakowaniu będzie żebyś brał prze i po a nawet na noc, ale moim zdaniem wystrczy tylko przed, inna sprawa że faktycznie po pierwszym miesiącu na siłowni arginina to może być za wcześnie, zaoszczędz więc kase na niej a kup jakieś białko, polecam perfekt whey protein, albo coś inneg, i jeżeli nie chcesz pić jajek na śniadanie-jak pisałeś to możesz sobie zrobić płatki na mleku z dodatkiem tej białkowej odżywki.
Z samymi jakami też można kombinować-można je pić na surowo-wcześniej polewając skorupke wrzątkiem żeby zabić bakterie i potencjalną salmonelle, możesz też zrobić z nich jajecznice, lub usmażyć je i zjesć popijając kefirem-tak jak ja wczoraj na kolacje, dobre mi wyszło.
Tą diete co o niej pisałeś to powiem że jestem pod wrażeniem, bo mięso szamiesz jak dobrze policzyłem 3, 4 razy dziennie, uważaj tylko żeby ci nie wychodziło już uszami to mięso bo pare dni temu był już temat o tym... W razie czego ogranicz sie do mięsa tylko przed i po treningach. No i tyle

Grzywa
21-02-09, 20:34
No dobra to jakieś białeczko dokupie :) dziękóweczka za porade napweno z nich skorzystam :)