PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta / Trening / Pomoc !!



Drops
19-02-09, 23:43
Witam
Mam 183 wzrostu i waże 92kg ćwicze już od 4 miesiecy ( nie zbyt regóralnie ) w Domu na ławce... jak miałem czas ( ogolnie to czasami dużo ćwiczyłem a czasami miało....

chce teraz zacząc wszystko na poważnie ;)

Chce Ćwiczyć na mase mięsniową/rzezba

Prosze niech ktoś pomoże mi zrobić cała diete ( szukam 2 dni dobrej diety i nie moge znaleść )

Rano jem ( płatki kukurydziane z mlekiem , 3 jajka gotowane/smażone , 2 kanapki ( chleb zwykły .masło.szynka.ser )

nie wiem czy to dobrze ?

jeśli by ktoś mógł niech mi napisze całą diete

Od jutra zaczynam wieksze treningi będe chodzil na silownie regoralnie ;)
i chce się zapytać jak podzielić trening
czyli jak by ktoś mógł mi zrobic plan treningowy !!
Chce Ćwiczyć jak najwiecej w tygodniu ((( jakieś 6 dni w tygodniu )
ile pić wody ? z 2-3 litry dziennie ? Dlaczego picie wody jest ważne ?


Prosze bardzo o pomoc !!

p_narozny
20-02-09, 00:17
Nikt Ci na gotowo nic nie zrobi:) Poczytaj posty, duzo jest przykladowych diet oraz treningow (trening obiegowy poczytaj), cierpliwosci, tydzien, dwa i wszystko bedziesz mial obcykane powolutku.. Co do cwiczenia 6 dni w tygodniu - wiecej nie znaczy lepiej, 3x w tygodniu w zupelnosci wystarczy. Dieta, odpoczynek, trening - kolejnosc jest taka. Skatujesz tylko miesnie cwiczac 6x w tygodniu.
Masz podobne gabaryty do mnie, to miesnie czy massz tluszczyk? Jesli tak to najpierw go zrzuc a potem buduj mase, nie zrobisz rzezby i masy jednoczesnie:) nie da sie tak. Pozdrawiam i zycze wytrwalosci!

Drops
20-02-09, 00:40
No mam tłuszczu dużo na brzuchu :( i wszedze...
trudno znalesc plan jakis dobry....



Jeśli chodzi o trening 3/7 to dla mnie za mało (( czy nie lepiej zrobić w jeden dzien dobry trening na jedna partie mięsni a na drugi dzien na druga
niż w jeden dzien 2-3 partie miesni razem i slaby trening ?

pimols
20-02-09, 12:30
poczytaj forum te tematy tam co do diety duzo mozna sie nauczyc
zakup jakas skakanke,bieganie,duzo ruchu ogolem pare zasad typu nie jesz wegli przed snem,nie cukrujesz,nie jesz slodyczy dokladasz do tego Diete ew jakis spalacz potem mozesz dorzucic i musi byc dobrze
pierw zrucasz fat a potem sie pomysli nad masa

pozdrowki