PDA

Zobacz pełną wersję : chłopaki potrzebuje pomocy



bomber
19-02-09, 19:30
chłopaki potrzebuje pomocy cwicze juz 3 miesiace i mam nie równe tricepsy lewy jest większy od prawego z przedramie tez mam nie równe ale przecież jestem prawo ręczny więć powinienem mieć chyba prawą wiekszą paprawcie mnie jesli sie myle i powiedzcie co mam robić :smile:

Wiki
19-02-09, 19:39
Na pewno nie katuj tylko jednej reki, tej mniejszej :P.
Cwicz hantlami to podobno pomaga.

michal_f
19-02-09, 19:47
a co gdy klate mam nie rowna ?? lewy cycek wiekszy od prawego:neutral: co w takiej sytuacji robic? jak cwiczyc ?

dzbanekzwd
19-02-09, 19:47
słyszałem też że na jedną rękę (jak robi się hantlami) to tą większą reką sie robi jedną serie mniej i sie wyrównuje po jakimś czasie.
prawie każdy ma rużne cycki tak czlowiek jest zbudowany

Fehu
19-02-09, 20:03
moze wyciskaj hantlami

michal_f
19-02-09, 20:05
moze wyciskaj hantlami

wyciskam... robie ten trening Hardworka i tam jak sie nie myle to wtreningu B jest wyciskanie hantlami ... i wlasnie tak robie ... a sa jakies inne metody ??

Micek185
19-02-09, 22:21
Wiesz co?hantle to jest dobry sposób.Z tego co wiem to najlepszym sposobem na takie dolegliwosci jest robienie np.serii na triceps kiedy skonczysz tą silniejszą biesz sie za słabsza kiedy juz nie mozesz zrobic powtórzenia to dopchaj tę rękę jeszce kilka razy wtedy na maxa ją wykonczysz i na pewno podziała,metoda sprawdzona.

Wiechu
20-02-09, 00:07
Ale macie problemy 3 miechy to jest mały okres żeby wszystko było równe ale i tak nigdy wszystko równe dokładnie nie będzie bo zawsze są różnice tylko niektóre mało widoczne a niektóre więcej.Hantlami ćwicz tylko powoli i dokładnie żeby wszystko równo leciało a nie szybciej prawa a lewa troche wolniej.

Biernaczek
20-02-09, 16:08
Ćwicz normalnie ! się nie przejmuj. Może konia walisz za dużo ? (żart)

michal_f
20-02-09, 16:12
narazie nic nie zmieniam w planie... Hard poradzil abym cwiczyl tak jak plan napisany a w przyroscie masy wszystko sie wyrowna :lol:

" Może konia walisz za dużo ? (żart) "

ALe tekst ... ni z gruchy ni z pietruchy ... ale wszystko w normie:smile:

ht
20-02-09, 16:15
niema co sie przejmowac.czlowiek nie jest zbudowany idealnie symetrycznie.trening wiecej hantli i skup sie na poprawnej technice.

michal_f
20-02-09, 16:19
ok dzieki ... w mojej kwesti wszystko wyjasnione:smile: