PDA

Zobacz pełną wersję : Spadki?



LOLOWIEC
19-02-09, 10:49
W tym tygodniu bylem na silce tylko w poniedzialek. Zachorowalem i okazalo sie ze to grypa.Dzis dostalem antybiotyk i pewnie nastepny tydzien tez bedzie beztreningowy. Czy duze beda spadki po 2 tyg przerwy? do tego antybiotyk...

Andr3w
19-02-09, 10:59
:) Co ty po 2 tygodniach nic ci nie spadnie , gorzej jak po 2 miesiacach by to bylo.

LOLOWIEC
19-02-09, 11:09
Bo kolega mi wkręcał że jak biore antybiotyk to odrazu spadki muszą być...

jaca666
19-02-09, 11:11
Ja tak mam.Jak jestem chory to nic mi nie idzie bo przecież organizm broni się przed chorobą ale może Ty masz inaczej.

p_narozny
19-02-09, 13:19
Spadki moga byc od odwodnienia i oslabienia organizmu. Przeciez jesli jestesmy porzadnie chorzy to nie myslimy o jedzeniu 6x dziennie i to tego co nam trzeba a nie tego na co mamy ochote, no nie? Ciepla herbatka i zdychac do wyra, u mnie to tak wyglada bynajmniej:) Stad spadki, nie przez antybiotyki. Wody duzo polecam, plynow, no i powrotu do zdrowia zycze:)

DiscoKing
19-02-09, 13:38
Przy mocnej chorobie spadki są zauważalne. Głównie na sile to sie odbija.

Micek185
20-02-09, 17:00
pewnie ze bedziesz miał spadki nawet po 2 tyg.organizm po chorobie musi sie na nowo odbudowac i pozbierac siły.ale po jakis 2-3tyg wszystko wroci do normy i bedzie ok.tylko nie lekcewaz grypy i nie pchaj sie na siłke bo tylko pogorszysz.pozdro

Damian st-ce
20-02-09, 19:07
Mnie właśnie dopadło przeziębienie i wiem już że małe spadki będą. W ogóle nie mam apetytu;/ non stop Gainer... Cały dzień w łóżku i kuracja ;/ Tak jak Paweł mówi, pij dużo wody.