PDA

Zobacz pełną wersję : Bark nawala już 1 rok



xas
17-02-09, 23:39
Witam ziomy mogby ktos cos poradzic bo raz jakos rok temu przerwalem silownie ze wzgledu na uraz barka prawego .uraz dokonalem przy rozgrzewce rozgrzewam sie na worku treningowym i silno walilem no i nagle cos mnie zabolalo i nawet na lawece nie moge cwiczyc bo mnie robie a od zdazenia juz mija prawie rok i nic dalej mnie boli.bo jak chodze do szkoly to nosze plecak z tej strony i prawdo podobnie cos sie stalo z koscia? i sie nie chce zagoic czy co jak podnosze to mnie kuje tak jakby a nikiedy to szymry o 2 kosc normalnie zal.pl narazie do doktora nie poszlem bo myslalem ze przejdzie a tu nic musze jakies odzwyki pewnie kupic a mialem cwiczyc bez dopalaczy;/

michal_f
18-02-09, 12:21
a co ci tutaj odzywki pomoga ? powinienes isc do lekarza i bez gadania:smile: z silownia daj sobie narazie spokoj az ci to przejdzie...pzdr

Biernaczek
19-02-09, 10:35
Chcesz zostać kaleką? to idziesz w dobrą stronę.
Nie lekceważ tego bólu i udaj się do lekarza.

pey
20-02-09, 17:13
Nie wiem ile masz lat, ale Twoje podejście jest przesadnie dzecinne jak i Twoja wiedza na temat siłowni i odżywek. Lekarz. Pozdrawiam.

toxic
20-02-09, 18:30
Ty sobie mozesz myslec ze te szmery... to kosci .. ja miałem podobnie.. tyle , ze odrazu poszedłem do lekarza okazało sie ze mam naderwany miesień... oczywiscie antybiotyk + zele rozgrzewajce. + w 2 tygodniu regeneracji lekkie cwiczenia na wzmocnienie dosłownie brałem 1,25kg i podnisiłem do góry ;] pozdro .. nie lekcewarz tego !.. mozesz zerwac całkiem i bedzie wtedy ból i płacz .