PDA

Zobacz pełną wersję : problem! Pomożecie ?



Damian90
17-02-09, 22:14
Napisze krótko, bo nie ma co sie w moim przypadku rozpisywać ...

18 lat
173 cm wzrostu
55 kg ...

chcę przytyć i zacząć ćwiczyć.

Tylko jak zacząć ? od razu na siłke ? Czy zacząć w domu jakieś drobne ćwiczenia ? Co jeść, żeby przytyć ?

Z góry dzięki za wszelkie porady :) pzdr

Rynju
17-02-09, 22:24
zeby przytyc musisz miec diete i trening. Diete mozesz tu znalezc a trening taki podstawowy w dziale trening :)

pimols
18-02-09, 08:24
Napisze krótko, bo nie ma co sie w moim przypadku rozpisywać ...

18 lat
173 cm wzrostu
55 kg ...

chcę przytyć i zacząć ćwiczyć.

Tylko jak zacząć ? od razu na siłke ? Czy zacząć w domu jakieś drobne ćwiczenia ? Co jeść, żeby przytyć ?

Z góry dzięki za wszelkie porady :) pzdr

wbij se do glowy to co Ci Rynju napisal bo to wazne
a na poczatek ogolnorozwojowka i sie zbytnio nie przeciazaj po paru tyg regularnego cwiczenia 3x w tyg bedziesz mogl zaczac plan na mase ze wiesz juz 2 partie co 2 dni itp
dieta+trening i bedziesz rosl bankowo a co odzywek narazie nic nie musisz brac zadnych kreatyn itp ew gainer bo to zastepuje posilek jesli tam w szkole chcesz czy nie wiem w innej sytuacji

milego dnia

Damian90
18-02-09, 12:22
dziekowac :) wiec biore sie za porzadne jedzenie i ogolnorozwojowke a potem zobaczymy :)

Andr3w
18-02-09, 13:05
Tak jak napisali koledzy wyzej ogolnoirozwojowka dieta i potem trening a diety na poczatku nie musisz miec tak dobrej jak inni ale musisz jesc , odzywki na bok ,na poczatku wszystko rosnie szybko. Pozdro

Budrys
21-02-09, 19:19
po tej ogólnorozwojówce przerzuć sie na wolne ciężary-hantle, sztanga-ich sie używa w okresie budowania masy mięśniowej.
Jeżeli będziesz sie zastanawiał nad jakąś odżywką to w twoim przypadku tylko gainer-patrz w dziale supli