PDA

Zobacz pełną wersję : Prosze o pomoc!!!



taca
17-02-09, 18:40
Witam od kilku tygodnii trenuje sobie w domowym zaciszu mam 24 lata wzrost ok 190cm,waga 86kg.Do dyspozycji mam laweczke z modlitewnikiem sztange prosta 180cm obciazenia do 70kg oraz hantelki 2x10kg.Uprawiane sporty to siatkowka(trenuje 2xw tygodniu)co do diety staram sie zdrowo odzywiac na prawdziwa diete nie ma szans jestem na domowym garnuszku:lol:.Ewentualnie mogl bym sie wspomagac gainerami ale jakimi?Prosze o pomoc jak cwiczyc moim celem jest sila jak i masa.Jesli znajdzie sie dobry czlowiek ze znajomoscia tematu bede strasznie wdzieczny,pozdrawiam

michal_f
17-02-09, 19:45
Mutant Mass dobry gainerek:smile:

hans1237
17-02-09, 19:49
no to masz niewiele tego ale na poczatek powiedzmy ze oki,jesli to twoje poczatki to robisz trening ''obwodowy'' tzn,cwiczysz wszystko na jednej sesji klatke bic tric plecy bleble wszystko masz takie podwieszone treningi,znajdziesz sobie,najlepiej kup karnet na siłke......itak braknie ci drogiego obiciazenia wiec zamiast je kupowac idz na siłke,a co do odzywek to wspomagaj sie (na mase)trec-hard mass lub mass xxl,i jakies białeczko najlepiej serwatke,ale bez diety chodziasz kulawej sie nie obejdzie bo na te odzywki nie narobisz.

taca
17-02-09, 20:46
Co do treningu obwodowego to wyczytalem ze przy takim rodzaju cwiczen nie wzrasta masa ani sila wiec nie bardzo rozumiem...a co do silki nie mam takiej mozliwosci.Jesli ktos by mial ochote prosze o wiecej podpowiedzi.pozdrówka

Damian st-ce
17-02-09, 21:05
Potrzebny Ci jest Split bądź FBW dla początkujących. Poszukaj w podwieszonych. A dieta jest najważniejsza, bez niej nie ruszysz.

hans1237
17-02-09, 23:18
ok,skoro siłka odpada to zainwestuj jeszcze w drazek bo to podstawa szerokich pleców.