PDA

Zobacz pełną wersję : problem :/



mlody1144
16-02-09, 21:41
nie wiem czemu, cwicze jakies 3-4 miesiące i wszystko gra jestem zadowolony tylko mam jeden problem sila bicepsa i klaty juz od jakiegos poltora miesiąca nie wzrasta a wszystko idzie dalej ;/. co na to poradzic???

3ndriu
16-02-09, 21:45
Pewnie jak większość osób katujesz te dwie partie, wrzuć tu swój dotychczasowy plan i opisz jak wygląda Twoja sytuacja z dietą.

mlody1144
17-02-09, 08:01
nie nie katuje tych parti cwicze je tak samo jak każde inne, plan jest dobry bo juz byl sprawdzany :)

Czyżyk
17-02-09, 08:08
Jeżeli plan treningowy jest dobry i inne partie mięśniowe dobrze reagują na ten trening przy aktualnym sposobie odżywiania, to proponuje zmniejszyć troszeńke obciążenie i przyłożyć dużo uwagi do poprawnego technicznie wykonywania powtórzeń w ćwiczeniach.

Budrys
17-02-09, 15:17
no-zwróć uwage na technike. to nie możliwe żeby dobrze wykonywać treningi i nie było wogóle progresu w sile na przestrzeni kilku miesięcy

mlody1144
17-02-09, 17:04
ok dzieki sproboje cos ;p

jaca666
17-02-09, 17:23
Zmień plan, kolejność ćwiczeń, liczbę powtórzeń itp.Pojedź nowym planem z 6 do 8 tygodniu i wtedy zobacz efekty.

pomeran
17-02-09, 21:14
żeby mięśnie rosły musisz zmieniać często ćwiczenia najlepiej co 2 miesiące jak robisz cały czas te same ćwiczenia to mięśnie się przyzwyczajają
zrób tak jak jaca666 napisał

ciezarowiec
17-02-09, 22:30
Plan się zmienia wtedy gdy nie przynosi juz oczekiwanych efektow, nie musi to byc okres 2 miesiecy, jezeli bedziesz sie trzymal jakiegos planu ktory przynosi ci dobre efekty i po pol roku to po jaka cholere zmieniac cos co dobrze funkcjonuje? A co do twojej klatki i bicepsa, proponuje zmienic kolejnosc cwiczen, to powinno dac odpowiedzni bodzeic do poruszenia miesni.

Cielu7
18-02-09, 10:58
przerwa i dobry trening który zaszokuje te partie

pomeran
18-02-09, 22:51
Plan się zmienia wtedy gdy nie przynosi juz oczekiwanych efektow, nie musi to byc okres 2 miesiecy, jezeli bedziesz sie trzymal jakiegos planu ktory przynosi ci dobre efekty i po pol roku to po jaka cholere zmieniac cos co dobrze funkcjonuje? A co do twojej klatki i bicepsa, proponuje zmienic kolejnosc cwiczen, to powinno dac odpowiedzni bodzeic do poruszenia miesni.

Skoro po 3 miesiącach ma zastój to poco ma kontynuować ten sam trening, te dwa miesiące są dla przykładu, ja tego sie trzymam i zmieniam często ćwiczenia i jestem zadowolony

Micek185
19-02-09, 00:08
Jesli plan ogólnie jest dobry to zmien tylko te cwiczenia na klate i biceps.Mozesz np zastosowac pompowanie mięsni dużą iloscia powtórzen albo powtórzenia negatywne.próbuj atakowac miesien z kazdej mozliwej strony tzn kazdą głowe miesnia np.na biceps zrób podnoszenie hantli ze spinem.młotkowy i do tego jeszce modlitewnik albo sztange stojąc.Co o tym sądzisz?