PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Treningowy! Potrzebna Pomoc...



Grzywa
16-02-09, 20:52
Staż: Prawie Miesiąc
Wiek: 21 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: około 76 kg

Na siłowni tylko udostępnione są maszyny do ćwiczenia. O sztandze, ławeczce i takich typowych ćwiczeniach narazie nie ma co marzyć...

Dostępne maszyny:
- do ćwiczneia bicepsu (zwykłe podnoszenie cieżaru, tak jak sztangielek)
- do ćwiczenia tricepsu (wypychanie ciężaru w dół)
- do klaty (zwykłe wypychanie ciężaru w przód, oraz rozpiętki)
- do barków (wypychanie ciężaru gdzieś tak w pozycji 60 stopni do góry)
- do pleców (przyciąganie ciężaru w pionie i w poziomie)

Wspomne jeszcze że moim priorytetem są bicepsy, tricepsy i klata

Miałbym prośbe luknijcie na to okiem i rozpiszcie mi jakiś sensowny plan treningowy. Ćwicze 3 razy w tygodniu. Chyba zamieściłem wszystkie niezbędne informacjie

Aha i napiszcie mi jakieś ćw. żebym sobie "kaptury" wyrobił, może np coś ze sztangielkami z którymi bym powalczył w domu

Z góry bardzo dziękuje za pomoc!

Pozdrawiam, Michał

3ndriu
16-02-09, 21:48
" O sztandze, ławeczce i takich typowych ćwiczeniach narazie nie ma co marzyć... "
Odpowiedz mi, dlaczego tak myślisz ?

Zapewne chcesz nabrać masy, więc ćwiczenia będą tylko i wyłącznie na wolnych ciężarach, nie ma mowy o maszynach.

Ćwiczenie na kaptury:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/plecy.asp#18

pawelek616
16-02-09, 22:01
Za wiele tym sprzętem nie zwojujesz. Kup ławeczke i inne duperele a najlepiej zainwestuj w karnet na siłke

Grzywa
16-02-09, 22:05
"" O sztandze, ławeczce i takich typowych ćwiczeniach narazie nie ma co marzyć... "
Odpowiedz mi, dlaczego tak myślisz ?"

Dlatego że siłka nie jest do końca wyposażona... To nie moje widzi mi sie...

Naprawde nic z tego nie da rady ułożyć sensownego ?

3ndriu
16-02-09, 22:06
Sorry za moje pytanie, niedokładnie przeczytałem (właśnie się uczę na jutrzejszy dzień szkolny:P)

Skoro nie masz dostępu do wolnych ciężarów zmień siłownie, albo zainwestuj i może coś w domu sobie zrobisz jeśli warunki na to pozwalają, maszynami za dużo nie zdziałasz.

Grzywa
17-02-09, 08:23
No ale może coś uda sie wam ułożyć. Jakieś serie ile powtórzeń itd ? Pomóżcie bo nie wiem jak się do tego zabrac....

jaca666
18-02-09, 15:01
Musisz mieć sztangę z obciążeniem i sztangielki,ławeczkę i drążek.To jest podstawa.