PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta i TRening i co dalej ?



Michaell6
16-02-09, 20:51
3 miesiąc treningu ( codziennie w domu , 2-3 razy w tyg siłka , rowerek , czasami biegi - chociaż ostatnio zimno :P .... skończyłem ogólnorozwojówke ) wazę 92 kg 177 cm ( ważyłem 94 ) , tutaj moje pytanie , a nawet dwa
1.Mógłby ktoś zapodać efektywna dietę , bo chce się za to zabrać już tak na poważnie bo narazie ograniczyło sie to do ograniczenia jedzenia
2.Co dalej z treningiem ( nie chce robić się "wielki" :P ani coś takiego , przy tych ćwiczeniach miałem nawet spory progres ( ale związany z moją masą raczej :P ) na początku podnosiłem max 45 kg teraz podnoszę 74 kg i spokojnie ćwiczę sobie 50 kg. Z góry dzięki za pomoc ( SOGI )

Andr3w
16-02-09, 20:59
Najlepiej bierz sie za diete w, ktorej jesz, jajka, ryz makarony, wedliny, i pieczywo no jak na poczatek to nie musisz miec jakiejs nie wiadomo jakiej diety . A drugie to cwicz z 3 ,4 razy w tygodniu na mase , i nie obawiaj sie ze jak za ostro pocwiczysz to bedziesz odrazu wielki , zeby byc wielki trza cwiczyc minimum z 4 lata a ty dopiero zaczynasz to o nic sie nie martw !

Michaell6
17-02-09, 07:29
Przeczytałem gdzieś tutaj na forum że uprawiając aeroby rano więcej spala się tłuszczy , idę jeździć w takim razie :P

jaca666
17-02-09, 17:07
To dobrze.Biegaj rano i jeździj na rowerku ale przed śniadaniem.

3ndriu
17-02-09, 19:33
Rano więcej daje ale jak pisze mój poprzednik jaca666 przed śniadaniem, możesz jak coś na pobudzenie kawę wypić i ruszać z tematem :)

Damian st-ce
17-02-09, 21:02
Aeroby albo z rana przed śniadaniem, albo zaraz po treningu przed posiłkiem.