PDA

Zobacz pełną wersję : Wiekszy biceps



regan14
15-02-09, 20:29
Witam
chcialem sie poradzic, cwicze 6 mscy mam 36 cm w bicepsie ale chcem szybko zwiekszyc jego obwod i jak najszybciej dojsc do 40 cm
Jakie cwiczenia i suple polecacie?

3ndriu
15-02-09, 20:32
W tym sporcie nic nie przychodzi szybko.

Wrzuć dotychczasowy plan treningowy.

toxic
15-02-09, 20:43
Gdyby tak szybko z 36 na 40 w bicku sie przechodziło to nie było by tej zabawy w ćwiczeniu... :> powoli do celu!.. :)

regan14
15-02-09, 20:47
Teraz zaczalem miesiac na ramiona czyli:
4 tyg.- 3 razy w tygodniu
po 6-8 razy po 6 kolejek.
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ STOJAC PODCHWYTEM
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGĄ NA „MODLITEWNIKU”
-WYCISKANIE „FRANCUSKIE” SZTANGI W LEŻENIU
-PROSTOWNIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
-UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI W SIADZIE NA ŁAWCE SKOŚNEJ(Z SUPINACJĄ NADGARSTKA)
-POMPKI W PODPORZE TYLEM

toxic
15-02-09, 20:54
robisz sam biceps?... czy ja nie rozumiem..?

regan14
15-02-09, 20:56
cale ramie[biceps triceps], oczywiscie nie zapominam o innych partiach.
biceps priorytet a reszte robie tak zeby nie spadało

toxic
15-02-09, 21:00
Napisałeś ,ze 3 razy w tygodniu ćwiczysz .. czyli co? 3 dni bicepsu? i czasami inne czy 1 bicepsu.. i reszta inne?..

jaca666
15-02-09, 21:01
Raz w tygodniu rób biceps najlepiej razem z tricepsem to więcej krwi się napompuję do tego dobra dieta i łapka sama pójdzie.

regan14
15-02-09, 21:06
tak 3 razy w tyg biceps i do tego czasem doloze serje barkow lub klatki

toxic
15-02-09, 21:10
ojjj... to ŹLE spalisz sobie mięśnie .. ćwiczac tak czesto jedna partie... wbij na dział trening poczytaj troche.. a poza tym daj odpoczac mięsniom..
ćwicz np
poniedziałek biceps+tric i nastepny raz Sobota np.. biceps.. 2 razy w tygodniu max jedna partia ciała..

jaca666
15-02-09, 21:11
Jak tak trenujesz to kwestią czasu jest tylko kiedy dojdzie do stagnacji mięśni.

regan14
15-02-09, 21:14
ten trening mam tylko na niecaly miesiac, chodzi mi teraz o rozwoj ramion, a pozniej wracam do swojego starego planu.
Chce tylko wiedziec jakie najlepiej cwiczenia robic i jakie suple przyjmowac.

toxic
15-02-09, 21:17
Chyba nie ma sensu dalej prowadzic rozmowy.W działach Trening , Dieta , Suplementacja wszystko pisze.. uzyj opcji ' SZUKAJ '
mozesz zadac sobie pytania
Mam diete?
nie za czesto ćwicze jedną partie ciała?
kiedy pierwsza kreatyna? , jaka?

regan14
15-02-09, 21:25
dobra nic poszukam gdzie indziej:neutral:

skrobi
15-02-09, 21:43
regan14 :cry: Kolejny chłopak do szybkiego bicepsa... Masz 36 w łapie staz to 6 msc... Nastepnym razem zanim sie obrazisz napisz ile miales jak zaczynales? co jadles (suple) podaj swoj trening wczesniejszy, i takie tam rozne dane ktora sa potrzebne... 3 razy biceps i triceps w tyg?? Po 6 msc powinienes wiedziec ze regeneracja jest bardzo wazna... Powiedz mi kiedy ten nieszczesny bicek i tricek ma odpoczac? zkatujesz go trzema treningami w tyg i dasz 2 dni na odp przez sob i nd... hmm... Podobno chcesz miec 40 cm a nie 32 ? Twoj wybor...
No i zamiast sie obrazac poczekaj , bo na forum niema 4 czy 5 uzytkownikow tylko troszeczke wiecej...

przemek_yo
16-02-09, 00:06
cwicz tym "planem" nastepne 6 miesiecy i napisz czy masz juz te 40...

wyzej dupy nie podskoczysz

to nic nie da ze nawalisz tyle cwiczen na bic i tric trzy razy w tyg, przeciwnie :) dieta, i lecisz plan na mase zgodny z zasadami tego sportu, jak zrobisz jak Bog przykazal wszystko bedzie roslo jak trzeba

tu chlopaki napisali takie podstawy ze raz gora dwa razy w tyg, ze dwa cw bo to mala partia

to co teraz robisz to pewnie do niczego nie podobne, poczytaj, dobierz pozadny split, czy FBW czy jak tam wolisz

sa trenigni na biceps jak np "armagedon" ale to tez poczytaj, odpowiednio wlacz do swojego treningu, nie da sie samego bicepsa trenowac

bez dobrej michy nic nie urosnie

pzdr