PDA

Zobacz pełną wersję : Kto ułoży mi cykl ?????



deli86
14-11-06, 12:15
Witam jestem nowy znalazlem to forum i bardzo sie z tego ciesze:)

wiec tak mam 85 kg 182 cm wzrostu bralem juz 2 cykle metanabolu i 10 deki odczekalem okolo miesiąca na odbudowanie sie organizmu

teraz moim marzeniem jest wyrówac wage do 100 kg i byc "miśkiem" pomorzcie mi napiszcie mi np co wy byscie wzieli i jak dawkowwali z gory dzieki wielkie .


Ps.Byłbym bardzo wdzięczny za jak kolwiek rady :)

vold
14-11-06, 12:50
Chętnie pomożemy ale musisz coś więcej napisać o tych kuracjach kiedy był pierwszy cykl jak długo trwał i co w nim było i jaki miałeś ten drugi, jakie dawkowanie miałeś, ile trwał itd.


Nie zrozumiałem cię z tym odblokowaniem że miesiąc czekasz , mam nadzieje że odblokowałeś się odpowiednimi środkami.

deli86
14-11-06, 14:38
wiec tak wzialem 200 mety ruskiej i 5 deci grackiej cykl trwal okolo 2 miesiscy

vold
15-11-06, 08:21
Ile temu skończyłeś ten cykl i jak się odblokowałeś?

deli86
15-11-06, 12:01
skonczylem 2 miechy temu odblokowanie clomid

vold
15-11-06, 17:35
Wszystko zależy jaką kase na to chcesz poświęcić.

Proponuje omnadren idealny na ten okres do tego metke na start i narazie więcej nie moge Ci polecić ponieważ nie wiem jaką kasą operujesz bo jeśli większą to do tego dołożył bym np. boldenon żeby nie powtarzać deki cykl po cyklu pod koniec winstrol w tabletkach ale to wszystko zależy od kasy.

deli86
15-11-06, 20:42
powiedzmy ze mam 340 zł jak narazie przeznaczone na start i na zime:D wiec co oferujesz?? slucham masz mzoe odrazu jak zalatwic w jakis moze dobrych cenach ?? czy musze sam sobie radzic jakbys mi to tutaj rozpisywal napisz odrazu czy tabletki czy zastrzyk :) z gory dzieki i mniej wiecej koszty mi napisz i czy beda jakies efekty wiec slucham :)

vold
16-11-06, 13:28
340 to niewiele jak na cylk zimowy w którym najbardziej wskazane były by długie estry, rozpisze cykl bez odbloku bo w tej kasie napewno się nie wyrobimy, więc tak 0mka+metk+winstrol tabl.


1 - 11 tyg. omnadren 250mg. (E5D)
1 - 6 tyg. metanabol 25mg. (ED)
10 - 14 - winstrol tabl. 20mg. (ED)


3 op. omki, 200 szt. metki, 100 szt. winstrolu. - koszt ok. 250 PLN.

Do tego oczywiście musisz jeszcze doliczyć takie środki jak NOLWADEX,CLOMID,HCG,OSŁONKI,WITAMINY i odpowiednią dietę tak że koszt wzrośnie o wiele.

proponuje metke z firmy EAP, winko EAP (stanabolon).

Poszperaj na tym forum to napewno coś znajdziesz.

deli86
16-11-06, 14:21
3 opakowania omki ile to jest sztuk ??
200 metki w takim flakoniku plastikowym zielono bilaym ?? ruska polsak czy jaka brac??
winstrol oki kumam

teraz do tego dokupic jakies bialko czy cos w tym rodzaju ??

tomek.
16-11-06, 16:00
15 smpułek omki
żeby sie w tej kwocie wyrobić to na polaka sobie nie możesz pozwolic
ruska meta albo eap ~30 zł za 100 tab

dieta ma być :!:
wejdz do działu dieta i zobacz jak masz jeść :!:


cykl masowy jak najbardziej ale cienkiej jakości masa z tego będzie która bez odloku prawie cała zejdzie
więc odlok konieczny :!:
moim zdaniem wina za mało przedłużył bym o tydzień i po 30 mg brał

vold
16-11-06, 16:45
to wszystko zależy od kasy jak napisał hades 200 winka też mogło by być, chodz 100 u Ciebie też mogła by efektywnie zadziałać ponieważ nigdy nie stosowałeś tych środków.