PDA

Zobacz pełną wersję : Mam duzy problem



bezmozgieyeti
15-02-09, 09:21
Witam. Mam problem tego typu ze przez okolo 3 lata zazywalem twarde narkotyki ;/ szybko chudlem, po odstawieniu szybko tylem nawet 30 kg w ciagu pol roku . Od pol roku nic nie biore i postanowilem zaczac cwiczyc:) spodobalo mi sie to i chce byc duzy . Cwicze miesiac i chce zaczac odpowiednio sie odzywiac ale nie wiem co i jak z dieta. Po moich wyczynach pozostal mi brzuch a raczej skura. Ogolnie jestem chudy tylko ten brzuch. Chcialbym sie go pozbyc. Stracilem tez duzi sily , jestem naprawde slaby. okolo 40 kg CM przy wyciskaniu na klatke. Jaki trening jaka dieta ?

179 cm wzrostu
70 kg

Pomocy !!

michal_f
15-02-09, 11:24
dieta na mase jest ich pelno w dziale dieta... trening na poczatek ogolnorozwojowka a pozniej mozesz sprobowac fbw by Hardwork:smile:
W razie brakow w diecie gainer lub bialko i bedziesz rosł:lol:

bezmozgieyeti
15-02-09, 21:40
Ale mam tendencje do tycia nie zaleje mnie to ? Bede bral teraz kratyne universala . I jeszcze jedno na silownie moge chodzic tylko co 2 tyg bo pracuje na zmiany i jeden tydzien mam na rano drugi na popoludnie a silka rano zamknieta , ale mam domowa silke na ktorej mam gryf i troche obciazenia czy to bedzie przynosic efekty ??

pimols
16-02-09, 02:10
Ale mam tendencje do tycia nie zaleje mnie to ? Bede bral teraz kratyne universala . I jeszcze jedno na silownie moge chodzic tylko co 2 tyg bo pracuje na zmiany i jeden tydzien mam na rano drugi na popoludnie a silka rano zamknieta , ale mam domowa silke na ktorej mam gryf i troche obciazenia czy to bedzie przynosic efekty ??

ja Ci kumplu powiem tak
no gratulacje ze wyszles z nalogu!
dieta+ trening przez miesiace potem dopiero na odzywki
ew jakies bialko jak Cie zalewa

zycze wytrwalosci!

bezmozgieyeti
16-02-09, 06:36
Dzieki ;)

bezmozgieyeti
16-02-09, 06:37
A moze wiecie jeszcze jak poradzic sobie z rozstepami bo porobilo mi sie ich troche , a nawet sporo od szybkiego chudniecia i tycia ??

toxic
16-02-09, 07:50
z rozstępami nic nie zrobisz.. eve mozesz je opalić lekko na solarium ale i tak bedzie to widac... jak nie masz duzych sznyt to po jakims czasie zaniknom lekko!.

pimols
16-02-09, 08:01
ew masci z mocznikiem chyba byl juz o tym jakis temat looknij
dobra lece do szkoly

FitSport
16-02-09, 10:20
Kąpiel w rumianku.

bezmozgieyeti
16-02-09, 10:24
Wspominalem jeszcze o skorze ktora mi wisi na brzuchu . Co z tym zrobic ? wlasnie zrobilem 100 brzuszkow brzuch twrdy a skora lata sobie ;/ poradzcie cos prosze