PDA

Zobacz pełną wersję : Nie wiem czy sPAM czy nie tu ten temat ale piszę...



Dudson
13-02-09, 08:36
Zamierzam zrobić sobie tatuaż, teraz pytanie jeśli już go zrobie to muszę przerwać raczej trening ?!!? Bo przecież tam będą strupy itd itd ;/ Chce go sobie wrzucić na Lewą łopatkę będzie on całkiem spory :: na dole jest załącznik z Tattoo

3ndriu
13-02-09, 10:49
Nie ten dział.

Jak przerwiesz trening nic wielkiego się nie stanie, tydzień wolnego i wracasz do zawodu.

Czym dla Ciebie będzie ten tatuaż ?

LeBron23LBJ
13-02-09, 12:47
jak masz swierzy tatuaz, to podobno nie wolno sie pocic radykalnie, czyli nie uprawiac sportu przez chyba 2 tyg.

Wiki
13-02-09, 13:38
Pogadaj z tym, kto bedzie tobie robil tatuaz, na pewno wie co mozna a czego nie... Jezeli nie wie to lepiej nie rob sobie u niego tatuazu :)

pomeran
14-02-09, 17:18
mogę Ci doradzić z mojego doświadczenia, ja zawszę przed dziarą robiłem od poniedziałku do czwartku wszystkie ćwiczenia które miałem zaplanowane na cały tydzień, ostatni trening robiłem rano i jeszcze tego samego dnia poszedłem robić tatuaż, następny trening po tatuażu robiłem jak się skóra już w miarę zagoiła a to już zależy od Ciebie każdemu różnie się goi skóra ja zacząłem we wtorek zaczynałem od partii mięśni na których nie miałem tatuażu, tatuaż robiłem na ręce czyli trening zacząłem od nóg później plecy ,klata , barki a na końcu biceps z tricepsem