PDA

Zobacz pełną wersję : jestem tłusty jak sie rzezbic???



pawlik83
12-02-09, 18:50
Witam.Mam25 lat 178cm i co najgorsze 95kg.Cwicze dopiero 2mc.Tak naprawde chce byc silny twrdy i wielki,ale chyba najpierw musze zrzucic tluszcz czyli sie rzezbic.Mam zapal prosze tylko wskazuwki. moze jakies spalacze tluszczu?.....hmb?....???????????????

hulk11
12-02-09, 18:59
hmm cwiczysz 2 miesiace.. widzisz efekty.. ?? jak cwiczysz.?? troszke pomysliles pjecia.. rzezbi sie miesnie ktore zbudowales podczas okresu bodowania masy ;) najprosciej mowiac .. masz jakas dieteke ??
jesli nie..od tego musisz zaczac.. pozniej cwiczenia.. odstawil bym silke jesli na nia chodziles i zajal sie bieganiem.. ogolnie cwiczenia aerobowe.. karnecik z silowni zamienilbym na basen.. :)

przemek_yo
12-02-09, 19:01
z rzucic tluszcz a nie rzezbic ;) z tluszczu nic nie wyrzezbisz, jak masz zapal to 80% sukcesu, reszta to praca, nie spalacze, nie hmb

od czego zaczac? od zmiany stylu odzywiania bo pewnie odpowiednie w Twoim przypadku nie jest, wyrzucami paczki, slodycze i fast foody, wstawiamy warzywa, owoce, i inne odpowiednie produkty odzywcze (rybki, ziemaniaki zastpeujemy ryzem itd) jesz regularnie i w rozsadnych ilosciach, nie jedz po 18

dobrze sie odzywiasz to przechodzimy do aktywnosci fizycznej: proste... bieganie, skakanka, basen, rowerek, stepery, wioslarze, do atlasu tez podchodz - mniejsze ciezary, wiecej powtorzen

jak zrzucisz tluszczu to dalej krotko opisujac >> masa >> EWNTUALNIE DOPIERO RZEZBA :)

napisalem mniej wiecej, pytaj dalej co chesz wiedziec, tu ma kto odpowiadac

pzdr

dzbanekzwd
12-02-09, 19:27
jak chcesz szybko zrzucić mase to jedz wmiare konkretne śniadanie, taki sobie obiad a o kolacji możesz zapomnieć. mało to zdrowe ale skuteczne. jak zaczynalem mialem 92kg na 178 wzrostu i w 2 miechy spadlem na 77kg.

Damian st-ce
12-02-09, 19:47
jak chcesz szybko zrzucić mase to jedz wmiare konkretne śniadanie, taki sobie obiad a o kolacji możesz zapomnieć. mało to zdrowe ale skuteczne. jak zaczynalem mialem 92kg na 178 wzrostu i w 2 miechy spadlem na 77kg.


Co Ty gadasz??? Musi jeść kolację (białko), jeśli nie będzie jej jadł to spowolni przemianę materii.

dzbanekzwd
12-02-09, 19:48
ja tylko doradziłem jak szybko schudnąć sam tak robiłem. ew. niech kolega kupi sobie jakieś białeczko i po problemie a schudnie napewno i to szybko.
( Podkresliem ze nie jest to zdrowe. )

przemek_yo
12-02-09, 19:50
ale nie kolacja o 22, tak po 18 juz odpuscic jedzenie dobrze

jaca666
12-02-09, 20:09
Kolego jak chcesz się wyrzeźbić jak ćwiczysz 2 miechy???Nie rozumiem.Nie masz jeszcze masy mięśniowej tylko tłuszczową.Chodzi ci chyba o to żeby zrzucić tłuszcz i ogólnie schudnąć.Tak?
Rzeźbić się będziesz jak poćwiczysz co najmniej rok i zbudujesz jakąś tam masę mięśniową przykryta lekka warstwą tłuszczu.
Ja zawsze rzeźbie się na wakacje. Zaczynam w maju i do lipca przez 2 miechy ostro redukuje aby mięśnie były wyraziste.
Na początek może pochodź tak do maja na siłownie.Nabierz dyscypliny,ułóż sobie odpowiednia dietę,dobierz ćwiczenia a wtedy pomyśl o redukcji.
Zobaczysz że z odpowiednia dietą i ćwiczeniami sam trochę tłuszczu zgubisz.

pawlik83
12-02-09, 21:32
moim celem jest bycie duzym miesniakiem....ale to kiedys.zalorzylem sobie bede cwiczyl na rzezbe dlatego ze wtedy spale sadło.Mysle o bieganiu albo basenie.Jesli chodzi o diete to nie wiem jak sie do tego zabrac zaczołem jesc serki ryby a w pracy ryby w puszce piers z kurczaka i ser razowy... mysle by zaczac a6w...ogolnie zapał mam,Mysle ze musze zaczac tak by sie nie zniechecic...Z waszych rad wnioskuje ze by byc "miesniakiem" musze jakby zaczac od zera.Czyli zrzucic tluszcz mozliwie jak najwiecej potem chodzic na silke zlapac masy i dopiero sie rzezbic???(Najgorszy mam brzuch)

Micek185
12-02-09, 23:21
Dobrze zrozumiałes ,a jesli od suple chodzi to zapomnij na początek nic ci nie trzeba oprócz pełnej michy i treningu aerobowego,spróbuj też interwałów.a co do kolacji to na kolacje zjedz sobie serek wiejski i troche czarnego pieczywa:D

Dudson
13-02-09, 07:35
1.MOTYWACJA
2.CIĘŻKA PRACA
3.DIETA!!!
4.I NIESTETY i W KOŃCU NA KONCU EFEKTY PRACY...

Masz zapał to Masuj po ćwiczeniach proponuje jakiś rowerek ze 15 min jak nie masz to skakaneczka ;p uwierz mi, że po treningu takim jak poskaczesz te 10 min to zleje się z Ciebie masa potu
1.MOTYWACJA
2.CIĘŻKA PRACA
3.DIETA!!!
4.I NIESTETY i W KOŃCU NA KONCU EFEKTY PRACY...

ciacik
13-02-09, 15:20
Myslisz ze po treningu i to jeszcze masowym 15 min rowerka starczy aby schudnac?? Bedzie jeszcze gorzej bo jak znow sie zmasuje bedzie mu bardzo ciezko nad tym zapanowac wiec niech lepiej najpierw schudnie;)

Mysle jak ci co pisali wczesniej. Zapisz sie na basen np a na silce mniej ciezaru wiecej powtorzen pozadna rozgrzewka duzo na rowerku i dobra dieta. Co nie znaczy ze nie masz jesc. Wraz ze wzrastajaca pora dnia ogranicz weglowodany. Na kolacje jakies p. bialkowe nie za pozno;)

pawlik83
13-02-09, 18:20
No to wiec od poniedziałku biore sie za odchudzanie...Mam teraz 94.5kg aile musze wazyc by przejsc z treningiem na mase??Ile musze tego tłuszczu spalić??Bo ja w przyszlosci chce byc duzy.

przemek_yo
13-02-09, 20:14
to zalezy od organizmu, nie powiemy Ci dokladnie do jakiej wagi schudnac i od jakiej zaczac masowac
tak na oko po chlopskiemu to z 80kg, nie wiem, tym sie nie sugeruj, pracuj, bedziesz widzial w lustrze jak sie sprawy przedstawiaja

pzdr

pawlik83
13-02-09, 21:14
Dzieki wszystkim za pomoc.Teraz musze brac sie za robote.Dzieki i pozdrawiam

ciacik
14-02-09, 09:02
Tak dokladnie do zalezy nie mozemy ci tego dokladnie ustalic. Musisz sam to wiedziec. A powiem ci jeszcze ze dobrze by bylo jak bys jadl pokarmy z duza zawartoscia blonnika gdyz on powoduje ze na dluzszy czas bedziesz syty i polepsza metabolizm. A jesli juz jestes glodny i nie mozesz zjesc to poprostu napij sie szklanke wody. To tak wielkim ogolem:p

pawlik83
14-02-09, 16:49
No rozumiem.Musze jeszcze sobie tylko jakas domowa diete zastosowac.Moze mozecie powiedziec jaka naprzyklad???

dragonikow
14-02-09, 17:16
@dzbanekzwd (http://www.e-kulturystyka.info/member.php?u=10991) Co do Twojego planu odchudzania tj solidne śniadanie, średni obiad i brak kolacji uważam za nietrafiony i który nie może przynieść wymarzonych efektów. Skoro chce się schudnąć to należy zwiększyć częstotliwość jedzenia ale zmniejszyć ilość czyli krótko mówiąc - mało a często. To że po 18.00 nic już nie jesz nie musze pisać bo to jest oczywistość :)