PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc specjalisty



xxx2
12-02-09, 09:09
Witam ćwicze od lipca 07 przez ten czas efekty były tylko na początku łapka z 29 na 33oczywiście ćwiczę wszystkie partie ale nie mieżę a od stycznia 08 czyli przez rok nie było już żadnych efektów robiłem już wszystkie popularne tu plany mawashiego itd regeneracje zmieniam wszystko i nadal nic ogólnie nic przez ten rok nie ruszyło wiek 21 lat waga 66 wzrost 166cm diete jako tak stosowałem do tego nawet gainera w miesiąc zjadłem nawet 5 kg i nic kreatyna mnie nie rusza też co robic?

Fehu
12-02-09, 09:38
Bez diety nic nie osiagniesz... zjadłes gainera 5kg przez miesiac po prostu rewelacja:) gainera/białko musisz codziennie jesli masz braki w diecie..bez diety to za kreatyne tez sie nie łap...

Edit:
dopiero teraz zauwazylem dwa takie same tematy, nie spamuj

xxx2
12-02-09, 09:40
takie same bo niewiedziałem czy tu odpsize ktos czy tam bo czasem nie odpisują wacle.

michal_f
12-02-09, 09:53
z reguly zaklada sie 1 temat zawsze ktos postara sie odpowiedziec ;) a bez dobrej diety na efekty nie liczi nie łap sie za kreatyne jak dietka kuleje...

ciacik
13-02-09, 15:36
To zacznij mierzyc. A to dlatego ze nie raz jest tak ze masz gorszy dzien i patrzysz w lustro myslac ze wczoraj miales wieksza lape albo np ze nic sie nie rusza a w rzeczywistosci jest dobrze:) Tylko przez slabszy dzien lub gorszy humor to sie zmienia. Z tego co piszesz to wydaje mi sie ze zle sie odzywiasz. Sama kreatyna czy gainer nic nie da jesli nie stosujesz dobrej diety. Moze jest tak ze wegle sa ok a za malo bialka? To nie potrzebn gainer. Ogolnie to pomysl o dobre diecie:)

pawelek616
13-02-09, 17:54
"i nadal nic ogólnie nic przez ten rok nie ruszyło"

Pewnie słaba dietka, z dupy trening i ślepa wiara w odrzywki. Myle się???

xxx2
13-02-09, 20:03
"i nadal nic ogólnie nic przez ten rok nie ruszyło"

Pewnie słaba dietka, z dupy trening i ślepa wiara w odrzywki. Myle się???

bez przesady trening to z podwieszonych nie raz był brany aż takim osłem to nie jestem to nie ten problem

xxx2
13-02-09, 20:04
To zacznij mierzyc. A to dlatego ze nie raz jest tak ze masz gorszy dzien i patrzysz w lustro myslac ze wczoraj miales wieksza lape albo np ze nic sie nie rusza a w rzeczywistosci jest dobrze:) Tylko przez slabszy dzien lub gorszy humor to sie zmienia. Z tego co piszesz to wydaje mi sie ze zle sie odzywiasz. Sama kreatyna czy gainer nic nie da jesli nie stosujesz dobrej diety. Moze jest tak ze wegle sa ok a za malo bialka? To nie potrzebn gainer. Ogolnie to pomysl o dobre diecie:)


to nie ten problem z mierzeniem nie zły dzień po prostu nic nie idzie ani waga a ni nic

ciacik
14-02-09, 08:58
to nie ten problem z mierzeniem nie zły dzień po prostu nic nie idzie ani waga a ni nic
Tak ja tylko mowie na przyszlosc. Wiesz pozostaje jeszcze kwestia tego treningu czy jest on dobrze wykonywany. Ale jesli mowisz ze waga nie idzie no to nie ma chuja musisz zle jesc... Pomysl o tym aby to zmienic.

hans1237
15-02-09, 00:41
metanabol.......a spojrzenie mamy po cyklu.....hehe ale dieta to itak podstawa!!!!!!!!fajne sa artykuły na ten temat,spróbuj doładowac kurczaka ryz,płat owsiane i jajka ale tak konkretnie +odzywka i ruszy napewno...

skrobi
15-02-09, 02:19
Dieta dieta a sami nie trzymacie clap :lol:
Jedyne co wazne w diecie to posilek po treningowy... reszte olac, jesc ile mozna ... Efektów niema bo sie opierdziela na siłowni;] Zacznij ćwiczyc jak czlowiek to efekty bedą... Split 3/4 razy w tyg... 1 partia raz w tyg... Pewnie siedzisz na silowni i nic nie robisz i potem placzesz ze nie rosnie...

Rafauu
15-02-09, 10:57
ekto mezo endo? raczej ekto z tego co piszesz


postaraj sie zrobic 7-8 posilkow na dobie.



a idzie ci sila ?