PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebna dieta na redukcję.



KoBi1988
11-02-09, 20:05
A więc problem wygląda tak... uda i brzuch są najbardziej zatłuszczone, a cycki i tyłek tak średnio.

Mam 174 cm wzrostu, waga 79kg, wiek 20,5 lat.
3 miesiące stażu na siłowni - nazwę to tak..ogólnorozwojówka z przebłyskami (plecy, klatka, brzuszek, nogi.. czasem coś na łapy). Teraz mam 1,5 miesiąca przerwy, przez problemy osobiste i mnóstwo pracy. Ale po sesji wracam na siłownię.
Brałem l-karnitynę TREC'a, energon x1000 i glucosamine z msm, bo miałem trochę złamań i chciałem wzmocnić sobie stawy. Podczas ćwiczeń zmieniłem także dietę na zdecydowanie rybną co pozwoliło mi zrzucić ok. 2-3 kg, które właśnie odzyskałem :P
Potrzebuję dobrą dla mnie dietę, a sam za cholerę tego nie potrafię ułożyć - bo się nie znam. Chciałbym również w najbliższym czasie wspomóc się czymś z tych 3 reduktorów: Hydroxycut Hardcore, Tight, Venom HD 3.0

Aaa i jeszcze chciałbym, żeby była jak najmniej złożona z jakichś cudów typu avocado czy podobne duperele, żebym mógł z powodzeniem na uczelni i w pracy ją dopasować. Dzięki wszystkim z góry za pomoc.

007
11-02-09, 20:50
dieta low carb i odpuść termogeniki

KoBi1988
11-02-09, 21:56
Mówisz... a rozkład tej diety na dni mógłbyś mniej/więcej podać? Co jeść itp? Dodam, że siłownia teraz raczej będzie już podzielona na partie na 3 dni: PN, ŚR i PT. Czasem jakieś bieganie, i pewnie jak będzie czas to i aeroby.

slim shady
11-02-09, 21:56
ogranicz stopniowo spozycie węglowodanów, zwiększ spozycie białka masz wszystko opisane w podwieszonych o diecie na redukcje

Rynju
11-02-09, 22:27
musisz wyczuc swoj orgaznim, na samych termogenikach bez diety nie zajedziesz. Przechodz stopniowo tak jak jest pokazane w podwieszonym temacie o takiej diecie

KoBi1988
11-02-09, 22:32
Ale dieta + siłownia + któreś z tego cuda co napisałem da lepsze efekty niż sama dieta + siłownia? Bo jednak chciałbym się którymś z wymienionych wspomóc i tak myślę, że skoro są takie preparaty i w takich cenach to muszą dawać jakiś lepszy widoczny efekt... a przy moich pokładach tłuszczyku sama dieta i siłownia to może być za mało, nie uważacie?

slim shady
12-02-09, 19:37
ja nie uważam, nie siłownia tylko głównie aeroby i interwały + dieta, na spalacze złap się potem bo teraz szybko waga bezie Ci leciec jak sie przyłożysz

KoBi1988
13-02-09, 17:06
Co do diety to mam małe problemy i trochę brak czasu żeby to ułożyć. No i jak patrzę to po 5 posiłków niektórzy mają :/ Chyba nie mam czasu na tyle aż. Dlatego też zastąpiłem produkty dotychczasowe takimi:

- pasta z tuńczyka zamiast wędlin i serów żółtych
- tuńczyk w kawałkach w sosie własnym zmieszany z pastą żeby było lepsze
- biały chudy twarożek w kostce na chleb albo do tosta
i duuuuuzio mineralki zamiast soków.

tylko co zamiast chleba? z tym mam największy problem. We wszystkim od ch*ja węgli jest :| A ja w zasadzie z cukrem problemów nie mam i mogę węgle wyeliminować w dużej mierze.

pimols
13-02-09, 19:39
Co do diety to mam małe problemy i trochę brak czasu żeby to ułożyć. No i jak patrzę to po 5 posiłków niektórzy mają :/ Chyba nie mam czasu na tyle aż. Dlatego też zastąpiłem produkty dotychczasowe takimi:

- pasta z tuńczyka zamiast wędlin i serów żółtych
- tuńczyk w kawałkach w sosie własnym zmieszany z pastą żeby było lepsze
- biały chudy twarożek w kostce na chleb albo do tosta
i duuuuuzio mineralki zamiast soków.

tylko co zamiast chleba? z tym mam największy problem. We wszystkim od ch*ja węgli jest :| A ja w zasadzie z cukrem problemów nie mam i mogę węgle wyeliminować w dużej mierze.
chleb razowy!