PDA

Zobacz pełną wersję : Trening do oceny.



wil-qu
10-02-09, 15:57
mam pytanie odnośnie SPLITu
tak wygląda mój trening i mam pare pytań ??
1 tydzień pn. klata + triceps, wt. barki, śr. nogi, czw. plecy + biceps, pt. klatka + triceps
2 tydzień pn. barki, wt. nogi, śr. plecy + biceps, czw. klata + triceps, pt. barki
3 tydzień pn. nogi, wt. plecy + biceps, śr. klata + triceps, czw. barki, pt. nogi
4 tydzień pn. plecy + biceps, wt. klata + triceps, śr. barki, czw. nogi, pt. plecy + biceps

a teraz pytania:
1. zostawić takie połączenie czy zmienić triceps z bicepsem ??
2. mam zamiar robić na każdą partie od 3 do 5 ćw. po 3 seria 10/8/6

brzuch będe wykonywać po każdym treningu około 20 min. góra, dół, skos...
później opisze ćwiczenia na każdą partie, trening zaczynam od przyszłego tygodnia.

lukasz231
10-02-09, 17:20
1.A dlaczego masz taki dylemat? Oba rozwiązania są poprawne. Kwestia tylko,które lepsze jest dla Ciebie.
2. Chyba musisz rozpisać gdzie 3 a gdzie 5,bo to robi różnicę;p

Damian st-ce
10-02-09, 20:18
Bez sensu... Codziennie ćwiczenia? Gdzie regeneracja?? Cały plan do d...

lukasz231
10-02-09, 20:56
Ale regeneracja jest tydzień na każdą partię;p
Patrząc na ilość postów myślę,że masz o tym pojęcie i zrobiłeś to celowo i masz w tym jakiś sens,którego ja nie widzę;p

Damian st-ce
10-02-09, 21:01
Cóż z tego że każda partia raz w tygodniu; nie ma dnia odpoczynku. Jaki jest Twój staż??

wil-qu
11-02-09, 07:30
Cóż z tego że każda partia raz w tygodniu; nie ma dnia odpoczynku. Jaki jest Twój staż??

mój staż to dwa lata stażu z przerwami razem może będzie 20 m-ce a wolne w sobote i niedziele, a po drugie kazda partie cwicze raz na tydzien wiec tak moze byc a cel treningu to redukcja.

007
11-02-09, 10:43
Są lepsze sposoby treningowe na redukcję :) Ta metoda jest przestarzała ;)

wil-qu
11-02-09, 14:33
Są lepsze sposoby treningowe na redukcję :) Ta metoda jest przestarzała ;)
ja już też mam swoje lata :P poczytam jeszcze o HBW i może zmienie...