PDA

Zobacz pełną wersję : Meta+....??



pakjer
12-11-06, 22:02
Witam to bendzie moj pierwszy cykl na sterydach;]Exp mam jush w dziedzinach dietki itd;].....mam problem poniewaz jakie dawki<pls bez podawania w mg tylko w kapsolkach;p>i kiedy?/czytalem ze jak sie ciska sama metke to najlepiej z samego rana i natym koniec....no i jakie bialko polecacie do metki....jush nie bende tworzyl novego temaciku o bialku;].....a wlasnie a jak bym chcial dokupic sobie jeszcze jakiegos tescia to....ile stzalow??i tesh jak go stosowac...z gory dzia

vold
13-11-06, 10:47
18 lat to zamało na koksy, chodz jeśli chodzi o twoje parametry jakie uzyskałeś jak pisałeś w innym poście że zrobiłeś naturalnie, można by powiedzieć że jesteś przygotowany na doping i cykl zrobisz jak się należy.

Ja proponował bym metanabol w ilości 20mg. dziennie czyli 4 tabletki , oczywiście nie naraz i nie na głodny żołądek , po śniadanku 1 szt i tak do wieczora w mniejwięciej podobnych odstępach czasowych po 1 tabletce do posiłku, ewentualnie do tego dołożył bym testosteron propionicum w ilości 50 mg. co 2 dni, cyklo ok. 6 tygodni. Po cyklu odblok i kreatyna, w trakcie cyklu dieta z dużą zawartością białka i węgli.

pakjer
13-11-06, 16:00
dziaki za wiare w moje sily;d...tesh mam nadzieje ze cykl zrobie dobrze i przyrosty benda duuze bez roztepow;d...czyli zle czytalem ze lepiej odrazu i raz dziennie metke;d...co 2dni tescia??nie zaduzo??na moje oczko 2razy w tyg powinno styknac...oj dietke mam pogata w weglowodany co do bialka to mam 2,5g na 1kg czyli powinno bYc git Co nie/?ale na wszelki wypadek dokupuje jakies bialko tylko niewiem jakie...polecasz jakies/?

pawel1757
13-11-06, 16:19
rozstępy po 100 mety?

tomek.
13-11-06, 17:20
ja po kreatynie miałem rozstępy...

źle ci sie wydaje jakbyś chaił bić 2 razy w tygodniu
prop co 2 dzień 50mg na pierwszy raz jak znalazł, do igieł sie musisz przyzwyczaic :twisted:
mozna tez zmienić na prolo 200 mg co 5 dni

co do diety
od poczatku cyklu stopniowo zwiększasz kalorycznosc i ilośc białka w diecie i obserwujesz czy za ostro w tłuszcz nie idzie

vold
13-11-06, 22:32
testosteron co 2 dni ponieważ miałem na myśli propionicum , prolke m&#243;gł byś bić żadziej bo posiada długi ester.

pakjer
13-11-06, 23:11
roztepy moga sie robic nawet jak nie cwiczysz wystarczy jak szybko rosniesz;d....qurde nawet niewiem jak to wyglada...ma cosik takiego na bicepsie i jeszcze takie cosik jak by powbijane w srodek...eheh;P...nio to zwracam chonor Hades;]czyli mowisz zeby stopniowo zwiekszac ilosc bialka w diecie...hmm...oj otym bym zapomnial...nawet nie wiedzialem;P..a jak bendzie ostro w tluszcz szlo to Co??....ej a co do metki stosujecie chodzi mi o oslonki itd;]

tomek.
14-11-06, 08:59
jak za bardzo idzie w tłuszcz to zmniejszać ilośc węglowodan&#243;w
a na wątrobe sylimarol po 1 tabletce do tabletki mety

pakjer
14-11-06, 14:41
hmm......a co zeby sie nie zalac??nio i podobno tesh powinno sie brac cynk...chyba zeby tam jakies hormony zablokowac zeby po prostu cycki jak u baby nie urosly;P

tomek.
14-11-06, 14:46
cynk jest świetnym inhibitorem aromatyzacji
kup w aptece zincas forte i 2 lub 3 tabletki dziennie

pozatym syf&#243;w nie będzie tak dużo

pakjer
15-11-06, 21:05
no to sie zgadza......syfy sa okrutne maX!!a co z tymi cyckami.....jest to mozliwe po200metki i kilku strzalach tescia??

Pavko
23-11-06, 10:33
Zyczę Ci pieknych rozstep&#243;w, wydatnej ginekomastii, syf&#243;w jak wulkany i pare kilo zbędnego tłuszczyku na pamiątkę.

maxxx1984
25-11-06, 00:34
testosteron co 2 dni ponieważ miałem na myśli propionicum , prolke m&#243;gł byś bić żadziej bo posiada długi ester.
jezu ty chyba kochasz te zdania z długim estrem i widzę że dla ciebie każdy środek ma długi estr

vold
25-11-06, 18:25
maxxx1984, bez urazy ale ty nawet nie wiesz co to długi ester i przeszkadzasz w odpowiedziach a twoją wiedze można osądzić po twoim cyklu jaki rozpisałeś.

maxxx1984
26-11-06, 11:39
najlepiej wciskać jak w poprzednich postach omkę a to już najgorszy szit

vold
26-11-06, 11:53
nie chodzi tu o omke to testosteron jak każdy jeden tylko wszystko zależy od potrzeb w danym cyklu.

pakjer
13-01-07, 13:13
ludzie chyba sie nieznacie;d....syfy nie u kazdego wystepuja a na roztepy sa jakies specyfiki;P...no fakt troche one kosztuja ale...cos zacos;]

PowerBen
21-01-07, 00:24
Każdy cykl kosztuje a kulturystyka to drogi sport.

kieras
03-02-07, 17:15
mete 15 mg dobe jak nie muli to zwieksz o jedna dwie,do tego dozuc tescia (prolangatum) albo omke kup ze dwie paki i co 5 ładuj,albo omke z tesciem do jednej pompki i mete na to.Przyrosty kolosalne