PDA

Zobacz pełną wersję : zawal



hulk11
07-02-09, 22:35
witam panowie.. dzis dzien spedzilem z dziewczyna.. i musze sie z wami czyms podzielic.. Ona nie jest zadowolona z tego ze biore odzywki i wiecie... no i powiedziala czy moge zrobic to dla niej i wywalic to do pieca.. trudmo mi bo mam supli za 500zl 6 kg gainerka kreatynka glutaminka itp i teraz sie zastanawiam co zrobic.. w sumie to moge cwiczyc bez wspomagaczy.. i tez beda efekty jak bede dalej trzymal diete.. co o tym wszystkim myslicie ;) trudno mi bedzie je tak wrzucic do ognia i ooo dlatego powiedzialem jeje ze odrazu tego dnia kiedy to zrobimy to ide sie wyzyc na worku i na silce.. bo taka adrenalina ze szok.. co myslicie o tym ;) ??

wil-qu
07-02-09, 22:41
laska nie wyrozumiała jest i tyle, powiedz jej że pinda jest i tyle :P to ty jej powiedz zeby tapety na twarz nie zakładała :) hehe <joke>

dzbanekzwd
07-02-09, 22:44
nie słuchaj bab bo daleko nie zajedziesz...
a tak na boku to nie wyrzucaj do pieca ... możesz mi wysłać choć się nie zmarnują te supelki :):)

hulk11
07-02-09, 22:49
takiej dziewczyny mzona ze swieca tylko szukac:P jestesmy 8 miesiecy i zrobie wszystko dla niej:P co do tapety to nie maluje sie ..delikatnie oczka i nic wiecej.. nie potrzebuje tego jak inne dziewczyny :D ..tapeta jest po ty by byc piekna gdy sie jest brzydkim kaczatkiem:P
co do supli to jak jeszcze kilka osob sie zglosi to moze mala licytacje zrobimy i juz :) chociaz cos mi sie zwroci :)

Fehu
07-02-09, 23:19
Wiesz jakbys chciał mnie wspomóc to nie ma sprawy:) mozesz mi wysyłac swoje suple...

a tak na serio nie myślisz żeby Ją okłamać? Powiedz ze sprzedałeś a po cichu dalej będzie zarl...

albo pokąz jej ze zrobisz dla niej wszystko i odstaw (nie popieram ale rozumiem miłosc)

slim shady
07-02-09, 23:36
hehe moja tez mi z tym wyskakiwała, powiedziałem ze nie bede brał, ale kupiłem stuffu za 400 zł i nie było chuja, żebym się tego pozbył. Jedz potajemnie i tyle nie musisz sie chwalic, moja mi wyskoczyła, że po odżywkach i suplach ma się sztuczne mięsnie a nie prawdziwe hehe (juz z nia nie jestem ufff )

ps. możesz mi wysłać suple dam soga :D

hulk11
08-02-09, 01:16
oj chlopacy.. chyba nie dorosliscie jeszcze do prawdziwej milosci :P
uwazacie mnie pewnie za jakiegos zjebanego kolesia bo kto oddaje suple za 500 zl :D ale dla niej wszystko :P i to nie takie gadanie sranie w banie.. kiedys mnie zrozumiecie ;) co do supli to zglosily sie 3 osoby. jak jeszcze kilka sie zglosi to zrobimy licytacje i juz :P pzdr

Blackphoenix
08-02-09, 01:33
hmmm... kobieta może i fajna ;) nie raz też od swojej słyszałem " Zobaczysz! przestaniesz brać to coś i ci mięśnie sflaczeją ".
Zrób tak jak ja: Przysiądź z nią i wytłumacz jej co wchodzi w skład twoich odżywek, że gainer to nic innego jak koktajl węglowodanowo-białkowy, powiedz po co Ci to, następnie wytłumacz jej że kreatyna to nie steryd lecz związek wspomagający syntezę białek mięśniowych, nie powoduje skutków ubocznych, to samo z innymi produktami, dodaj że gdyby to było niezdrowe to by tego na rynek nie wpuścili : )) Ja miałem o tyle łatwiej że oboje jesteśmy na biochemii, aczkolwiek w bambuko jej zrobic też nie mogłem :D pozdro

dzbanekzwd
08-02-09, 08:58
a powiedz jakiego masz gainera ??
a będzie sesja jak pozbędziesz sie tych supli i cie rzuci, albo ty ją hehe

Fehu
08-02-09, 09:06
oj chlopacy.. chyba nie dorosliscie jeszcze do prawdziwej milosci :P
uwazacie mnie pewnie za jakiegos zjebanego kolesia bo kto oddaje suple za 500 zl :D ale dla niej wszystko :P i to nie takie gadanie sranie w banie.. kiedys mnie zrozumiecie ;) co do supli to zglosily sie 3 osoby. jak jeszcze kilka sie zglosi to zrobimy licytacje i juz :P pzdr

przepraszam ja pisałem ze Cie rozumiem... Byłem tak zakochany ale mnie zostawiła:pray:

wil-qu
08-02-09, 10:20
a ja to mam wyrozumiałom panne i nawet sama i kupuje odzywki ale czasem nie trafne, no ale nic przynjamniej to rozumie co i jak, sama ćwiczy ale nie bierze supli, pozdr.

Sosna91
08-02-09, 10:42
Zrobisz jak uważasz ale za pare dni może powiedzieć Ci że jeszcze to i to się jej nie podoba bo jak będziesz robił wszystko co chce. Osobiści pewnie bym powiedział że odstawił ale brał po kryjomu i tak.

tm7
08-02-09, 11:01
Nie pal tego, trochę wyrozumiałości jest wymagane...

mokkapan
08-02-09, 11:18
Hmm, nie pozbywaj sie tego stuffu. Jak teraz dasz sie pod kapcia wciągnąć, będziesz tam siedział całe życie... kochanie nie oglądaj meczu, kochanie nie pij piwa, kochanie nie wychodź ze znajomymi, kochanie.... zrób mi dziecko...;)itd... Bedziesz miał przesrane gościu, powiedz jej, że to twoje hobby i jedyna przyjemność z życia (poza nią) i jak ona może ci tego zabraniać??? Obrazi sie na 3 dni, potem jej przejdzie, a ty będziesz mógł sie spokojnie faszerować dobry stuffem... i wszyscy będą zadowoleni.
Jak to spalisz, albo oddasz, to za pół roku ci powie, że nie podoba jej się, że chodzisz na siłke... i co wtedy? oczywiście: "Dobrze kochanie, przecież wiesz, że dla ciebie wszystko, od jutra z tym kończę...:("

ogólnie, to jakaś paranoja jest takie rzeczy;| nie pojmuje.

pozdro,
mokkapan

michal_f
08-02-09, 11:20
jak cos to mozesz mi wyslac :lol: nie pogardze i poczestuje Sogaczem :smile:
a tak na serio to musisz jej wytlumaczyc co i jak ... do czego to sluzy i wogole... ona po prostu nie rozumie tego i moze miec błedne pojecie na temat tych supli... wytlumacz jej ze to jest prawie to samo co reklamuja w telewizji typu hepatil, skrzypowita... tam tez pisze ze to jest suplement diety... ale bron Boze nie pal tego:pray:

tm7
08-02-09, 11:35
No dobra dziewczyna nie wie co to jest, ale po co mówi żeby do pieca wywalić, mogła by chociaż powiedzieć żeby odsprzedać komuś, co nie zmienia faktu że powinieneś postawić na swoim bo to nie jest nic złego jak np chlanie na umur...
Miłość miłością ale trzeba mieć głowę na karku i trzeźwo patrzeć na świat...
Widzę że trochę osób chce na twoim nieszczęściu coś zyskać xD
pozdro

Napinacz01
08-02-09, 11:45
oj chlopacy.. chyba nie dorosliscie jeszcze do prawdziwej milosci :P
uwazacie mnie pewnie za jakiegos zjebanego kolesia bo kto oddaje suple za 500 zl :D ale dla niej wszystko :P i to nie takie gadanie sranie w banie.. kiedys mnie zrozumiecie ;) co do supli to zglosily sie 3 osoby. jak jeszcze kilka sie zglosi to zrobimy licytacje i juz :P pzdr

Dokladnie tak jak pisali wczesniej, pogadaj z nia zeby zrozumiala co to twoja odżywka, i ile kasy wydałeś na to.

Jak wypierdzielisz to do pieca, to ona zobaczy że zrobiłeś to dla niej, i że może bardziej tobą kręcić, typowa manipulacja. Z dziewczyną trzeba krótko, to chłop ma rządzić a dziewczyna się podporządkowywać, a nie odwrotnie.

Jeżeli będzie miała zamiary z tobą zerwać to już wiesz jakiego rodzaju jest ta miłość :)

michal_f
08-02-09, 11:46
Z dziewczyną trzeba krótko, to chłop ma rządzić a dziewczyna się podporządkowywać, a nie odwrotnie.



Świete słowa... :lol:

mokkapan
08-02-09, 11:49
dobrze dobrze... dokladnie tak... a jak nie to kopal w dupala.. jak kocha to wróci... a jak nie to nie warto było tracić czasu na dyskusje....

Piła69
08-02-09, 11:53
Trudny orzech do zgryzienia, polecam jakieś forum o miłości tam nastolatki udzielą odpowiedniej rady ;D

Blackphoenix
08-02-09, 12:08
Trudny orzech do zgryzienia, polecam jakieś forum o miłości tam nastolatki udzielą odpowiedniej rady ;D

zawsze można napisać do Bravo :D

hulk11
08-02-09, 13:25
oj koledzy nie rozumiecie sprawy zupelnie ;) i w dodatku zwale ze na forum milosnym bravo itp ;) moze jest to zwalowe troszke.. ale nie rozumiecie kompletnie :P dam jej linkilna do tego tematu niech sobie poczyta i jestem ciekawy co mi powie.. o to czy to jest zdrowe czy nie to ma znaczenie ale w malej mierze.. najbardziej chodzi o nauke.. za 2 miesiace matura... nauki ogrom tymabrdziej ze do tych przedmiotow ktore wybralem na maturke.. biola podstawa ,gegra i polak rozszerzenie.. wiec teraz powinienem sie na nauce skupic zeby dostac sie na studia.. a do silowni powrocic jak juz bede mial zupelnie na to czas.. co do sprzedania odzywek tez mi tak powiedziala ze nie musze palic moze sprzedac ;) panowie Ona jest wyrozumiala.. zajebiscie ciezko beda mialy wasze dziewczyny i zony.. cos soe nie podoba to wypierdalaj hahaha pzdr

mokkapan
08-02-09, 13:36
haha gościu, no to żeś teraz dowalił.. To po jakeigo za przeproszeniem chuja żes kupował te odżywki jak masz mature i sie musisz uczyć..? Ty w ogóle wiesz co robisz, i zastanawiałes się nad tym co piszesz...?? Najpierw się nam tutaj żalisz, że chcesz brać odżywki i ci dziewczyna nie pozwoli a teraz piszesz, że sie musisz uczyć....? No to co ty kurwa chcesz od życia...? Bo ja już nie wiem....Podejmujesz decyzje kupujesz odżyki i je bierzesz konsekwentnie, albo musisz się uczyć i w ogóle nie zaczynsz tego tematu....
A co do tego, czy ona jest tolerancyjna, to bym się kłócił...
A druga sprawa to to, że wydaje ci się, że jesteś doświadczony kozak i wszystko wiesz o życiu, milosci i calym tym pierdoleniu, a masz 18 lat, kobiete znasz 8 miesięcy i mówisz, że zrobisz dla niej wszystko;||... no śmiech na sali, dałbyś sobie spokój gościu bo robisz pośmiewisko.
pozdro 600
mokkapan moderator AUTO+MOTO+EXTREME

Fehu
08-02-09, 13:45
haha gościu, no to żeś teraz dowalił.. To po jakeigo za przeproszeniem chuja żes kupował te odżywki jak masz mature i sie musisz uczyć..? Ty w ogóle wiesz co robisz, i zastanawiałes się nad tym co piszesz...?? Najpierw się nam tutaj żalisz, że chcesz brać odżywki i ci dziewczyna nie pozwoli a teraz piszesz, że sie musisz uczyć....? No to co ty kurwa chcesz od życia...? Bo ja już nie wiem....Podejmujesz decyzje kupujesz odżyki i je bierzesz konsekwentnie, albo musisz się uczyć i w ogóle nie zaczynsz tego tematu....
A co do tego, czy ona jest tolerancyjna, to bym się kłócił...
A druga sprawa to to, że wydaje ci się, że jesteś doświadczony kozak i wszystko wiesz o życiu, milosci i calym tym pierdoleniu, a masz 18 lat, kobiete znasz 8 miesięcy i mówisz, że zrobisz dla niej wszystko;||... no śmiech na sali, dałbyś sobie spokój gościu bo robisz pośmiewisko.
pozdro 600
mokkapan moderator AUTO+MOTO+EXTREME

Poleciałes troszke :whistle:


zajebiscie ciezko beda mialy wasze dziewczyny i zony.. cos soe nie podoba to wypierdalaj hahaha pzd
Ty tez... Chciales poznac nasze zdanie (facetów) to poznales wiesz... Pewnie zakldales ze napiszemy Tak "zostaw suple, ona jest najwazniejsza i Cie nigdy nie zostawi, po co Ci ćwiczyć skoro masz panne żen sie i przyslij foty ze sluby P.S zrob dziecko"

hulk11
08-02-09, 13:49
troszke pocisku tez sie zawsze przyda ;) co do zalenia to bym tak tego nie nazwal.. nie musze sie zalic i tego nie robie.. bo skoro wybieralbym forum kulturystyczne aby sie pouzalac to chyba bym byl niezle pozrany.. zycie zwiazane z kulturystyka przkaladam na te forum.. wiec napisalem i ktos moze odzyweczki sobie zgarnie.. a co do tego czego ja chce od zycia to wszystkiego co dla mnie najlepsze.. nie to co swiatr proponuje tylko co dla mnie najlepsze :P
ciekawe czy Ty tak wszystko planujesz bezblednie.. ;) i taki kozak.. nie wiem ile masz lat zapewne wiecej niz ja ale uwazam ze wiek nie ma tu znaczenie ;) lecz cos wiecej niz wiek.. napisales '' A druga sprawa to to, że wydaje ci się, że jesteś doświadczony kozak i wszystko wiesz o życiu, milosci i calym tym pierdoleniu '' piszac ostatnie slowo juz pokazales co myslisz o zyciu i jakie masz doswiadczenia i przekaldasz je na innych ;) pzdr

mokkapan
08-02-09, 13:52
laik: a nie mam racji...? takie są niestety fakty... trzeba być twardym a nie mietkim:)) A jak gościu będzie na każde jej kiwnięcie palcem, no to co to za gościu?? kolejna sprawa to ta nauka... mam czas - ćwicze, mam mature - ucze się proste.

mokkapan
08-02-09, 13:59
cały ten post, wszystkie twoje wypowiedzi wyglądają jak jakaś spowiedź albo opis swojego związku i problemów.... jakieś ze takiej ze świecą szukać, ze piekna, ze taka owaka.... co to ma wspólnego z tematem....??
może i wiek nie jest najważniejszy, ale jak ktoś pisze takie rzeczy jak ty to raczej male ma pojecie.... zobaczysz ile razy jeszcze będziesz zmieniał dziewczyne zanim dojdzie do ślubu... wiec po co to gadanie ze dla ciebie wszystko...? z reszta zawsze tak jest

Fehu
08-02-09, 14:00
Wiesz mokkapan racja moze w tym i jest, ale napisales to ostro

hulk11
08-02-09, 14:03
nie nie zakaldalem :P nie jestem az tam inteligentny ;)
co do kolenje wypowiedzi to mowisz mi ze nie znam sie na zyciu milosci itp.. na tym sie nie da znac tego wsyztskiego trzeba doswiadczyc zeby cos powiedziec.. wydawalo mi sie ze doswiadczyles i chcesz mi cos uswiadomoc.. ale po kolejnej wypowiedzi dales mi do zrozumienia ze kompletnie nie masz o tym pojecia mimo wieku :) mowisz ze trzeba byc twardym.. to przepraszam chcesz pokazac swoja dume i meskosc niz dochodzic do porozumieni w milosci... zwala troche bo niezla dyskusja sie nawiazala na takim forum.. ale ma zwiazek z kulturystyka wiec jest ;)

Fehu
08-02-09, 14:06
A ja Ci odpisze jak "panienka" zrob jak Ci serce mówi... Hehe pozdro i powodzenia.. Pamietaj to Twoje zycie i to Twoje decyzje... I jeszcze jedno jest ryzyko jest zabawa... Więc doswiadczaj milosci poki mozesz:)

hulk11
08-02-09, 14:08
dobra kurwa koniec tematu.. macie kurwa zjebane pojecie.. ja tu przychodze normalnie zeby pogadac o czyms z kolesiami z pakerni a wy kurwa nie wiem.. ja jebie.. niektorych z tego forum bym wyjebal.. zalozylem temat w odpowiednim dziale to napierdalam.. a co do spowiedzi o mowienia o moim zwiazku to nie ma ochoty nawet tego robic i nie z niektorymi osobami.. a jesli tak to odczytujesz koles to powodzenia :) ozenisz sie kurwa w ieku 50 lat z 18 latka ;) ale to tak na marginesie.. nie chce nikomu pociskac bo nie naleze do takich ludzi ale troszke mnie wkurzyles..

feelthekick
08-02-09, 14:15
Wytluamcz jej na spokojnie, ze to nie sterydy itd.

Jak mądra, to zrozumie ;d

Pozdro

Fehu
08-02-09, 14:16
Stary wrzuć na luz... no stress... celem mojej wypowiedz było tylko to zebys zrobił jak uwazasz... zebys sie nie sluchał nas bo my nie znamy ani Ciebie ani Jej.. Wiesz moze moja opinia jest subiektywna ale sam sie spaliłem juz.. Hehe...

Sosna91
08-02-09, 14:17
Samochód Ci porwa, dom Ci splonie, laska odejdzie, a miesnie zostaną...

mokkapan
08-02-09, 14:19
nie no, piszesz troche farmazony i pewnie duzo ludzi sie ze mna zgodzi... jestes zakochany/zauroczony nie stąpasz narazie twardo po ziemi i wygadujjesz troche glupoty... no ale takie jest zycie;D a co do tego ze nie mam o czymś pojecia mimo wieku, to pewnie dlatego, że jestem jeszcze mlody i mam prawo nie mieć o czymś pojecia;D na wszystko przyjdzie czas, lubisz to sie bawisz, albo lubisz to siedzisz pod kapciem. jak kolega wyzej napisał " to Twoje życie i Twoje to Twoje decyzje". Podstawa, to zeby nie zalowac.
kupiles suple to pewnie chciales je brac... ktoś ci zabrania... wiec nie robisz tego co lubisz, tylko to co ci ktoś kaze... wrong way.

mokkapan
08-02-09, 14:27
ozenisz sie kurwa w ieku 50 lat z 18 latka ;)

A ciekawe, czy jak ty będiesz miał 50 lat poleci na ciebei jakaś gorąca 18;D;D;D;D

michal_f
08-02-09, 14:41
fajnie sie temat rozkrecil... ale wracajac do rzeczy jezeli masz nauke to suple mozesz odlozyc na jakis czas a pozniej jak wszystko wroci do normy siegnac po nie i sprzedawac nie musisz.. teraz sie wez za nauke i heyah do przodu:lol:

mokkapan
08-02-09, 14:49
jak nie musi sprzedawać..... a co powie jego Kobieta....?;D;D;D Przecież baby trzeba słuchać:))))

slim shady
08-02-09, 14:59
wkońcu to tylko odżywki 10 % sukcesu, wiec nie są najważniejsze, jak ją kochasz to je odstaw, jak zerwiecie(nie życze tego) to zaczniesz brać znowu, rozmowa zeszła na trochę zły tor, Życze powodzenia
Pozdro

Damian st-ce
08-02-09, 15:09
Jedz, nie słuchaj kobiety, za młody jeszcze chyba jesteś żeby zrozumieć po co jest w życiu kobieta. Nie odmawiaj sobie przyjemności dla Jej "widzi mi się"

Pakierek
08-02-09, 15:11
jak słucham tych wypowiedzi "hulk11" to mi sie nie dobrze robi - powaznie ... co za zal ...
ale przynajmniej widze ze kilka innych osób tu trzeźwo mysli

tm7
08-02-09, 17:26
po 1 nic nie pisałeś na początku o tym że masz maturę, tylko o tym że twoja kobieta ma widzi mi się i karze pozbyć się a konkretnie spalić te odżywki
poza tym nie uważam żeby ćwiczenie przeszkadzało w zdaniu matury, z odżywkami czy bez to nie ma nic do rzeczy, ja z niczego nie rezygnowałem przed matura, zdałem ją dostałem się tam gdzie chciałem, jak pójdziesz na studia to zobaczysz że matura przy sesji egzaminacyjnej to śmiech na sali, trzeba pisać i poprawiać dużo trudniejsze egzaminy czasami po kilka razy więc trwa to dosyć długo a nie jak w przypadku matury 1,5 tygodnia, jak chcesz iść na studia licz się z tym że z twoim podejściem nie poćwiczysz nic więc możesz już zrezygnować z treningów
co do tematu to nie wiem czego oczekiwałeś od nas, rozgrzeszenia ?? chciałeś usłyszeć że dobrze robisz i mieć czyste sumienie ??
mówisz że nic nie wiemy o życiu i miłości, hehe jesteś z dziewczyna 8 miesięcy i myślisz że jest fajnie ??, pożyj z nią 1,5 roku i wtedy przyjdzie czas prawdy, jak skończy się zauroczenie i zacznie się prawdziwe życie, to wtedy będziesz mógł wejść na forum i następnemu agentowi co założy taki temat napisać że wiesz coś o miłości i jesteś w stanie rozmawiać na ten temat bo narazie jesteś za cienki w uszach

hulk11
08-02-09, 18:14
ok <lol2> troszke wam odpierala jak widzicie/slyszycie o zyciu/milosci.. tak jak byscie sie na wszystkim spalili... i traktowali wszystko tak samo..czy zycie jest oparte na schematach wedlug ktorych trzeba zyc ?? jesli tak myslicie to zajebiscie jestescie.. polowie albo i wszystkim nie powychodzilo jesli chodzi o dziewczyny/kobiety i teraz macie jakas fobie.. ;)

Fehu
08-02-09, 18:30
Śmieszny jesteś... A takimi tekstami to chyba zaniżasz poziom kultury na forum... A i jeszcze jedna skoro nie chcesz słuchać rad w tym temacie (widzę ze uważasz się za najmądrzejszego) to po kiego się żalisz... co do " nie powychodziło" wiesz nie uważam ze wieku nastu lat ma wszystko wychodzić!

mokkapan
08-02-09, 18:32
Czy Olka to twoja kobieta? może ona się wypowie na ten temat....?
A jesli chodzi o schematy o których piszesz, to sam jesteś w tym gównie po uszy.... dziewczyna nie pozowlila brac to nie biore, nie pozwoli cwiczyc to przestane, maturka sie zbliza to nic innego nie bede robil tylko sie uczyl 24h...... standardowy schemat co...??
Weź zrób coś na przekór... co jestes taki potulny baranek....?? powiedz jej, ze bedziesz je brał i ch***, kłótnia jeszcze nikomu nie zaszkodziła.... podobno wzmacnia uczucia;D; haha
Jesli chodzi o to, ze tutaj wszystkim nie wyszlo, to chyba pomyliles fora, bo to forum kulturystyczne a nie zlamanych serc... nie wiem ile osob sie tu wypowiedzialo... 15? moze wiecej, i co, wszyscy maja problemy z kobitkami????? raczej marne szansej na taki zbieg okoliczności... a jednak wszyscy piszą to samo, wiec chyba jednak coś w tym jest, nie uważasz?????
Zastanów się, i niech twoja "ŻONA" też sie zastanowi bo daleko nie zajedziecie....
YO

Fehu
08-02-09, 18:42
Temat wzbudza juz chyba nie potrzebne emocje... Myśle ze moderator działu "HydePark" powinien coś z tym zrobic..
Ale moderatora działu HydePark to jeszcze nie widzialem na tym forum...->taka mała dygresja

mokkapan
08-02-09, 18:43
Hehhe przynajmniej jest o czym popisac... :)) mnie się podoba.
I jest się z czego pośmiać.

tm7
08-02-09, 18:49
ok <lol2> troszke wam odpierala jak widzicie/slyszycie o zyciu/milosci.. tak jak byscie sie na wszystkim spalili... i traktowali wszystko tak samo..czy zycie jest oparte na schematach wedlug ktorych trzeba zyc ?? jesli tak myslicie to zajebiscie jestescie.. polowie albo i wszystkim nie powychodzilo jesli chodzi o dziewczyny/kobiety i teraz macie jakas fobie.. ;)
chłopie ja ci piszę o faktach, a ty tu jakimiś ogólnikami o schematach piszesz
schematami to można w szachy pograć
jeszcze wyrazy które używasz w niektórych miejscach wskazują na to że nie radzisz sobie z problemem i z ułożeniem jakiejś sensownej odpowiedzi

Fehu
08-02-09, 18:55
A moze czas na nowy dział? "kącik miłosny" jest ktos chetny na moderatora?

mokkapan
08-02-09, 18:56
ja się bardzo chętnie tym zajmię, ze swoim wieloletnim doświadczeniem:))))

hulk11
08-02-09, 18:57
nasmiac to bym sie nasmial jak bym zobaczyl co masz w glowie.. no ale hmm mozliwe ze bym sie nie nasmial bo niczego bym nie zastal.. nie chce sie z wami klocic.. psujecie renome tego forum.. jest kilka wporzadku ludzi na tym forum reszta to standardowi napinacze, ktorzyy sa patyczakami i ladnie pisza..potrafia zajeboscie skrytykowac innych pod kazdym wzgledem czy to kulturystycznym cza tak jak wlasnie teraz moralnym.. ale jesli mieliby spojrzec na sibie to zero krytyki oraz myslenie schematami8 i sugerowanie sie tym co ktos mowi.. tak jak z cialem czlowiek nie kazdy ma takie same warunki do budowania masy genetyka itp tak samo jest w zyciu.. ale co wy mozecie wiedziec..pierdzielicie schematowe farmazony.. mam 18 lat fakt ale potrafie racjonalnie myslec w przeciwienstwie do niektorych ;) ni mowie o wszystkich na tym forum oczywiscie :) znajda sie spoko koksy :P

Fehu
08-02-09, 18:58
No to trzeba już pisać do admina... ale czytalnosc tematu:)

ja myśle nieracjonalnie, schematami i dobrze sie z tym czuje

dzbanekzwd
08-02-09, 18:59
ale pamiętaj jak coś moge od ciebie odkupić gainera.

Sosna91
08-02-09, 19:01
Ja też kiedyś zaufałem pewnej kobiecie.Wtedy dał bym sobie za nią rękę uciąć.. – I wiesz co? I bym teraz, kurwa, nie miał ręki

hulk11
08-02-09, 19:01
panowie popiszemy sobie i powymieniamy sie opiniami.. tzn wy mozecie pisac ja odpisze za godz..

Fehu
08-02-09, 19:03
Ja to bym zamknal ten temat

hulk11
08-02-09, 19:05
koles po co zamykac.. czytalnosc zajebista duzo ludzi moze sie wypwoiedziec.. mocnych pociskow nie ma a jak sa ta wszystko w ramach rozsadku.. mozna wiele sie dowiedziec o sobie..
Ty i jeszcze jeden koles dostaliscie sogacza bo jakos racjonalnie odpowiedzieliscie.. to tak na marginesie :)

Sosna91
08-02-09, 19:06
czemu, przeciez to hydepark wiec piszemy o wszystkim :) tu mozna spamowac itp a ciekawy temat jest.

mokkapan
08-02-09, 19:08
Wiesz co gościu? Ty jesteś ciołek a my jesteśmy kozaki i tyle na ten temat... Po tym co tutaj wypisujesz wnioskuje, że masz pusty łeb, i nie mam już siły pisać do ciebie bo mi słabo jest. Ale przeczytaj sobie cąły ten watek od pcozatku i zobacz ile ludzi cie skrytykowalo, wiec cos chyba w tym jest..... fakt jest taki, że jesteś nieopierzonym gówniarzem, co skończył 18 lat i myśli że jest dorosły i zjadł wszystkie rozumy.... nie tędy droga... dostaniesz jeszcze po dupie to zobaczysz, że nie wszystko złoto co się świeci i nie warto rezygnować z.... nazwijmy to marzenia(branie supli hahaha) dla jakiejś rozwydrzonej małolaty, która mówi ze masz ich nie brać BO NIE... ja bym jej powiedział... jak się nie podoba wypierdalać...
pozdrawia moderator działu AUTO+MOTO+EXTREME YO

PanAntek
08-02-09, 19:19
Nie kumam czemu Ci nie pozwala brać odżywek...To przecież tylko jedzenie w proszku (gainer) , napewno na codzien faszeruje się większa chemią niż ty i jest ok :-) ehh te durne baby [powiedz do niej niech nie je chipsów i fast foodów, nie pije coli etc.] haha bo to gorsza chemia niż te odżywki

mokkapan
08-02-09, 19:20
To jest podobno "idealna" kobieta.... jest piekna i sie nie musi malować, i takiej ze świecą szukać no i coli tez nie pije na pewno i nie jest fast fooodooowwww bo takiej to ze swieca szukac:p:p

PanAntek
08-02-09, 19:22
haha dam se rękę uciąć że wpierdala tam ostro fast foody :D

hulk11
08-02-09, 20:19
ostro to Ty sobie wpierdalasz na banie ze jestes wielki.. ;) a chuja w tym prawdy .. jestem ciekawy czy Wy tak zajebiscie trzymacie diete zero piwka zero chipsow itp itd.. troszke zal mi was.. owszem kulturystka sposob na zycie zgadzam sie ale bez przesady., odpierdala wam.. stajecie za wartoscimi z ktorymi tak naprawde we wnatrz sie nie zgadzacie.. kazdy pierdloi glupoty i pociska bardziej zeby zaimponowac ''koledze '' z forum.. tu bym sie zastanowil.. zycze powodzenia ;)

Sosna91
08-02-09, 20:24
nikt tu nikomu nie chce imponować ale jednak prawda jest taka że zakochany to i slepy. Gdybyś miał 30lat to okej wiadomo lepiej sie juz ustatkować itp ale majac 18lat to sory nie sadze ta panienka to juz ta jedyna...

hulk11
08-02-09, 20:27
no tak jak wczesniej powiedzialem patrzycie na swiat przez utarte schematy.. ze wlasnie w tym wieku nie ma zwiazku na cale zycie.. a znasz moze odpowiedni wiek na milosc ?? ;) albo odowiedni wiek na ustatkowanie sie..lub wiesz kiedy przychodzi prawdziwa milosc a kiedy przechodzi chec posiadania dziewczyny i zauroczenia ?? :)

Sosna91
08-02-09, 20:32
okej to inaczej, zakladajac ze to ta jedyna miłość, taka zajebiść prawdziwa ze nie mozecie bez siebie zyć to okej też możę i bym sie zastanawial ale ona wtedy też powinna by zrozumieć bo jeśli tego nie zrobisz chciala by odejść bądz coś w tym stylu to sory ale to nie miłość.

Fehu
08-02-09, 20:33
Co do wieku znam kolesia ktory w wieku moze 16-17lat sie zwiazal z kobitka sa do tej pory razem juz po slubie teraz ma moze z 22-3lata t! wytlumacz mi skad wiesz ze to ta jedyna? ma to wypisane na czole (bez obrazy) kazdy tak mysli gdy jest zakochany... i wbrew Tobie i pozorom to Ty bardziej popadasz w "schemat"

Blackphoenix
08-02-09, 20:34
Sosna a dlaczego nie mógł by się ustatkować już w wieku 18 lat?, nie mówię tu o ślubie ale wydaję mi się że jego związek ma już dość poważny 'fundament', widać że koleś nie jest typem, który ma dziewczynę po to aby z nią sypiać a jego dziewczyna jest wartościową osobą. Krytyka jego odżywek wynika z faktu że się martwi.
Fakt faktem było dużo niedopowiedzeń związku z tymi odzywkami i wyszło kilka nie porozumień.
Ale faktem jest że hulk-owi zależy na maturze, zależy na zdaniu dziewczyny świadczy o tym że jest człowiekiem odpowiedzialnym.

hulk11
08-02-09, 20:40
ne powiedziala ze jak nie skoncze z tym tozerwie ze mna.. :) spojrzala na nie i powiedziala ze by sie ucieszyla gdybym przestal je brac.. wiec mozna to zrobic.. gdyby miala zerwac przez cos takiego juz by dawno to zrobila :) dzieki Blackphoenix ze racjonalnie na to patrzysz :)

hulk11
08-02-09, 20:43
laik gdy tak bedzie jak wlasnie jest u mnie to poczyjesz to i kiedys na forum bedziesz mogl to napisac i pwoiedziec.. kiedys taki jeden pajac kulk11 jednak mial racje :) to sie czuje.. odrozniasz to co bylo i to jak jest.. spojrzenie na dziewczyny i odczucia.. nie wiem jak u was tu na forum z wiara w Boga.. ale jestem bardzo religijny i moja mala tez i mozecie sie teraz smiac itp itd ale ktos kto bedzie wiedzial o czym mowie to zrozumie.. Bog tez potrafi przemawiac do ludzi.. Pismo Swiete :)

Fehu
08-02-09, 20:44
Wiesz kurcze zastanów sie co piszesz... wczesniej była mowa ze kazała a nie prosiła czy tam cieszyła... Bo moim zdaniem to w jaki sposob to powiedziala zmienia postac rzeczy i w tej sytuacji nawet Cie rozumiem... Jak bys sie mogł oprzec temu wzrokowi :P

Edit:
jestem wierzący nie praktykujacy ze skłonnościami ku ateizmowi

Sosna91
08-02-09, 20:49
o moja wiare nie pytaj dla mnie to ksiądz to tylko zawód,

hulk11
08-02-09, 20:52
sosna patrz.. nie wiem czy masz jakies doczynienia z ksiezmi.. i czy znasz jakiegos blizej i czy mozesz cos o nich wiecej powiedziec jako o jednostce a nie calosci ze zarabiaja kase jezdza dobrymi furami maja lekkie zycie .. tu na forum KULTURYSTYCZNYm zeby sie racjonalnie wypowiedziec trzeba cos wiedziec o kulturystyce diecie treningu ewentualnie suplach.. tak samo jest z religia.. mozesz powedziez ze bycie ksiedzem to zawod dlatego ze patrzysz na to co media mowi...media wybieraja jednostki ksezy ktorzy popelniaja jakies tam bledy.. a czy mowia cos dobrego.. kazdy z nas te bled poplenia jedni wieksze drudzy mneijsze: )

Sosna91
08-02-09, 20:56
mam, jestem ministrantem :) ale raczej nie wierzący praktykujący. ale dlatego troche na temat ksiedza moge sie wypowiedziec, a pytająć po co chodze do kosciola? po to że w zimie nie ma co robic a wole isc niz sie wkurwiac gadaniem czemu nie ide do kosciola. sory ale dla mnie wiara to co innego, owszem mozna sie pomodlicz czy cos jak ktos ma taka potrzebe ale odmawianie paciorkow 50x dziennie i dawanie na tace to sory.

hulk11
08-02-09, 21:01
stary rozumiem Cie.. chociaz nie przezywalem tego co Ty.. sa rozne praktyki.. nie tylko odmawianie 50 paciorkow.. najwazniejsza jest relacja.. nie wazne czy ty bedziesz stal kleczal itp itd.. jesli chcesz pogadac wal na gadu :)
numer masz w profilku moim :P

tm7
08-02-09, 21:03
wydaję mi się że jego związek ma już dość poważny 'fundament'
po 8 miesiacach napewno hehe, pisalem niech pozyja ze soba z 1,5 roku to mozna wtedy mowic o jakis fundamentach

Krytyka jego odżywek wynika z faktu że się martwi.
o co się martwi, o jego zdrowie czy o jego mature, bo sam juz nie wiem bo kolega zmienia zdanie co chwile, jak o zdrowie to nie ma o czym gadac bo juz sobie nie wezmie nigdy odzywek, a jak o mature to nie wiem czemu kazala mu sprzedac albo spalic bo mogl je zjesc po maturze, jak sam pisal do egzaminow 2 miesiace, nie wiem czy w miesiac zdarzylby sprzedac stuff za 500 zl chyba ze po duzo nizszej cenie, wiec jaki sens jest sie tego pozbywac ??


Fakt faktem było dużo niedopowiedzeń związku z tymi odzywkami i wyszło kilka nie porozumień.

prawda bylo to co pisal na poczatku a pozniej z ta matura to juz zaczol motac bo nie wiedzial jak sie bronic


Ale faktem jest że hulk-owi zależy na maturze, zależy na zdaniu dziewczyny świadczy o tym że jest człowiekiem odpowiedzialnym.
na zdaniu dziewczyny napewno mu zalezy, ale nie wiem czy czlowieka ktory kupuje odzywki za 500 zl i sie nie zastanawia nad tym ze nie bedzie mogl ich wykorzystac bo ma mature za 2 miesiace mozna nazwac odpowiedzialnym??? :| na pewno jak je kupowal mial zamiar je spożyc i nie zastanawial sie nad matura dopiero jak dziewczyna zaczela szalec to zmienil zdanie <bezradny>

hulk prosze cie nie zaczynaj pisac o wierze bo to juz bedzie profanacja i temat do zamkniecia

i czytaj uwaznie co pisze bo juz ci tlumaczylem co mysle o tych schematach
jestes zakochany i patrzysz przez różowe okulary, ciesze sie ze chcesz przelamac schematy i w wieku 18 lat miec dziewczyne na cale zycie i pokazac nam ze sie da i ze bedzie cudownie, zycze ci tego, ale nie trzeba bylo robic takiej szopki bo komediowe teksty zaczynaja padac

poza tym wyluzujcie gumisie z tym słownictwem bo juz sie zaczyna robic szambo

jeszcze raz napisze, przeczytaj sobie ten caly temat i wyciagnij jakies wnioski bo caly czas mam wrazenie ze nic do ciebie nie dociera

hulk11
08-02-09, 21:05
co do tacy .. kiedys ludzie przynosili przed oltarz calopalenia o ktorym masz w starym testamecie napisane ..przynosili zwierzeta itp.. to co mieli.. teraz ofiara sa pieniadze bo w ta strone swiat idzie a bez pieniedzy nic nie zrobisz.. masz we mszy sw moment.. slowa : niech Pan przyjmnie ofiare z rak Twoich na czesc i chwale swojego imienia a takze na pozytek nasz i calego kosciola :) masz odpowiedz :)

Piła69
08-02-09, 21:09
Amen...

hulk11
08-02-09, 21:13
co do wypowiedzi tm7 to przepraszam..nie ujalem wsyztskiego w pierwszy poscie tematu tak jak powinno byc..ale nie liczylem ze wszystko tak daleko zajdzie.. ;) ogolnie napisalem ..ale teraz wiesz wszystko tak jak jest :)

mokkapan
08-02-09, 21:16
co do tacy .. kiedys ludzie przynosili przed oltarz calopalenia o ktorym masz w starym testamecie napisane ..przynosili zwierzeta itp.. to co mieli.. teraz ofiara sa pieniadze bo w ta strone swiat idzie a bez pieniedzy nic nie zrobisz.. masz we mszy sw moment.. slowa : niech Pan przyjmnie ofiare z rak Twoich na czesc i chwale swojego imienia a takze na pozytek nasz i calego kosciola :) masz odpowiedz :)

Ejj sorry, z czym ty nam tutaj wyjezdzasz....? Człowieku, idź do specjalisty, mówię teraz poważnie, bo to już są jaja jakieś....
P.S. Na jakie studia się wybierasz...? Teologia?

hulk11
08-02-09, 21:21
chyba jestes najbardziej problemowyk kolesiem na tym porum.. jeden z kolegow pytal sie skad to wiem ze to ta jedyna wiec mu odpowiedzialem temat poszedl w sprawch religii to napisalem.. a ty sie czepiasz.. czy pisze to w dziale suplementy.. nie.. wiec wyluzuj i nie rzucaj sie tak.. bo robisz wiecej szumu niz twoja dupa jak siedzisz na kiblu.. sorry stary akle potrafisz wnerwic czlowieka.. co do studiow to lepiej zebyc nie wiedzial bo z zazdrosci sie znow zbulwersujesz..

mokkapan
08-02-09, 21:27
Hahha no powiedz, obiecuje, ze sie nie zbulwersuje:)

hulk11
08-02-09, 21:35
no to Ci powiem ze skaldam na psychologie teologie i filozofie.. czy cos jeszcze tosie zobaczy :)

mokkapan
08-02-09, 21:37
Aha, dzięki za odpowiedź....
obiecałem, że nie będę robił już problemów, więc nie komentuje.
pozdrawia moderator działu AUTO+MOTO+EXTREME

Fehu
08-02-09, 21:42
Idzmy w pokoju>> etc

tm7
08-02-09, 21:44
Hulk widzę że mieszkasz w Toruniu, Rydzyk ma tam swoja uczelnie chyba , wybierasz się tam do niego może ??

hulk11
08-02-09, 21:47
nie, no skomentuj.. nie martw sie nie poplacze sie ;) :)

Piła69
08-02-09, 21:47
To ja skomentuje za kolegę, skoro piszesz że szczena nam opadnie z zazdrości co do studiów, to najpierw trzeba zdać maturę o na co Ty sie wybierasz to sobie możesz pisać ale w temacie " Moje i wasze marzenia?"

hulk11
08-02-09, 21:55
sorry ale ja nie wyszedlem z inicjatywa zeby mowic wam o tym gdzie sie wybieram na studia.. to jeden z was zapytal gdzie sie wybieram.. czytaj uwaznie.. bo skoro nie potrafisz czytac ze zrozumieniem to wszystko jasne..
co do uczelni ojca rydzyka to inna sprawa.. szczerze nie darze go sympatia..ale to inna sprawa..rydzyk a kosciol to 2 sprawy :)

hulk11
08-02-09, 21:57
pila..skoro taki kozak to pochwal sie swoimi osiagnieciami.. przypuszczam ze juz po maturze albo przed maturka.. i jak osiagniecia ??;)

Piła69
08-02-09, 22:01
Nie pisze tutaj po to aby opowiadać o swoich osiągach z matury ale dla Twojego świętego spokoju powiem Ci że były zadowalające,ale jak będziesz chciał wiedzieć więcej to Ci wyśle pocztą kopie;]

A kozak ze mnie jest zacny.

Pora na pacierz nie sądzisz? Jak będziesz prosić o dary od Boga to napomknij mu żeby Ci trochę rozumu przesłał;)

hulk11
08-02-09, 22:05
a ja dla Twojego swietego spokoju powiem Ci ze bylem sie juz pomodlic z rodzicami.. :) a co do prozb Boga o dary to raczej pros Boga o to aby nie odebral Tobie tego rozumu , ktory posiadasz.. :)

Piła69
08-02-09, 22:20
Pasuje. Jak napiszesz coś co mnie skłoni do głębszych przemyśleń to się odezwę ;]

Sosna91
08-02-09, 22:24
nie no Hulk sory ale modlisz sie z rodzicami?

mokkapan
08-02-09, 22:26
Holk, jak jestes taki katolik, to rozumiem, że sex przed ślubem nie wchodzi w grę....

hulk11
08-02-09, 22:42
sosna od jakegos czasu modlimy sie wspolnie z rodzina.. umacnia wiare rodziny..
mokkapan.. Ty mnie denerwujesz koles.. naprawde .. tak.. 0 sexu przed slubem.. dasz mi moze jakies kazanie ?? chetnie z Toba porozmawiam :)

mokkapan
08-02-09, 22:47
nie no widze ze ty nie potrzeujesz kazan.. taki dobry jestes... to raczej ty nam moglbys udzielac kazania jak trzeba sie zachowywac moralnie, uczciwie i jak byc przykladnym obywatelem...... a twoja kobieta tez wychodzi z takiego zalozenia, ze milosc zostanie skonsumowana po zawarciu zwiazku malzenskiego przed kaplanem ??

Sosna91
08-02-09, 22:53
Dziesięć przykazań Rydzyka

1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię jego.
5. Nie zagłuszaj.
6. Nie cudzosłysz.
7. Nie przestrajaj.
8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.

Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego,z całej duszy swojej,z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich! A rozgłośnię jego, jak siebie samego!

Olka
08-02-09, 22:56
Tak masz racje moglby,ale nie wiem czy bys zrozumial :>
A jezeli chodzi o seks to gdybym nie wychodzila z takiego zalozenia to nasz zwiazek bylby bez sensu :) chyba logiczne prawda ?

hulk11
08-02-09, 22:57
wlasnie blysnales inteligencja.. zwiazku malzenskiego nie zawiera sie przed kaplanem tylko przed Bogiem :) kaplan jest tylko urzednikiem.. jest to jedyny sakrament ktorego nie udziela kaplan :) ja nie jestem od dawania kazan.. moge komus doradzic powiedziec co i jak jesli ktos wykazuje checi :) nic na przymus..

mokkapan
08-02-09, 22:58
Na pewno bym zrozumial... ja mądry jestem..;]]]
Jakto bez sensu...? To właśnie dopiero wtedy nabrałby sensu...!! a teraz jaki ma sens??

Sosna91
08-02-09, 23:00
przed Bogiem, a kim on jest? to tylko wiara nie należy przesadzać. każdego wola.

mokkapan
08-02-09, 23:01
Hulku udaj sie na forum religijne i tam praw kazania..

Olka
08-02-09, 23:02
Czyli dla Ciebie zwiazek bez seksu nie ma sensu tak ?
każda swoja laske przelecisz a jak przyjdzie Ci sie ozenic to co powiesz swojej wybrance ? "przepraszam skarbie ale ja juz dawno nie jestem prawiczkiem"? to powodzenia ;)

Sosna91
08-02-09, 23:04
hahahahah w dokładnie tak zrobie ;D a ozenie się tylko cywilnie ;)

hulk11
08-02-09, 23:04
sosna co chailes zamanifestowac wstawiajac 10 przykazan rydzyka..wiesz mysle ze nie obrazasz rydzyka lecz Boga... :) rydzyk jaii jest taki jest dokladnie tez nie wiemy tylko co media nam mowia..ale co do rydzyka powiedzialem ze nie bede sie wypowiadal na forum oficjalnie bo mam podobne zdanie do was ale mowie podobne zeby mokkpan nie uzyl tego przeciwko mnie.. :) on to potrafi..

mokkapan
08-02-09, 23:06
haha no dokladnie tak powiem... no i co z tego..? myślsz, że nie wyjdza za mnie jesli uslyszy cos takiego....?? chyba bedzie swiadoma tego... szukaj se meza prawiczka powodzenia zycze
A koscielny slub tez wezme jak przyjdzie na to pora.

pozdro od moderatora dzialu extreme sport plus moto.

hulk11
08-02-09, 23:09
i Ty mokkapan chciales mnie uczyc zycia ?? superancko.. jesli dla Ciebie zwiazek bez sexu jest bez sensu to jestes zajebistym kolesiem.. faktycznie masz doswiadczenie zyciowe ktorym mozesz sie pochwalic :) no i co najlepsze mozesz pouczac innych.. w przyszlosci zostaniesz moze chlopcem dla starszych pan co.. :)

Sosna91
08-02-09, 23:09
sosna co chailes zamanifestowac wstawiajac 10 przykazan rydzyka..wiesz mysle ze nie obrazasz rydzyka lecz Boga... :) rydzyk jaii jest taki jest dokladnie tez nie wiemy tylko co media nam mowia..ale co do rydzyka powiedzialem ze nie bede sie wypowiadal na forum oficjalnie bo mam podobne zdanie do was ale mowie podobne zeby mokkpan nie uzyl tego przeciwko mnie.. :) on to potrafi..

To straszne ze obraziłem Boga. Szkoda że jestem nie wierzący :)


laska dziewice znaleść teraz to cud a co dopiero faceta prawiczka :D

Olka
08-02-09, 23:12
jezeli bedzie wartosciowa kobieta to nie wyjdzie za Ciebie :) ale Ty chyba takiej nie szukasz..a co do męża to juz znalazlam kandydata i szukac nie musze :)

mokkapan
08-02-09, 23:15
Słuchaj mnie Hulku czy Halku czy jak cie tam zwali, w ogóle rece mi opadaja jak to czytam... ale napisze jeszcze cos... po pierwsze nie powiedzialem, ze jestem super mega czlowiekiem po przejsciach czy tam z doswiadczeniem ktoremu nic nie jest straszne, tylko ze ty taki nie jestes, i ze ci jeszcze duzo duzo brakuje a to roznica.
I dzieki za komplement, ze jestem zajebistym kolesiem.
pozdro.

hulk11
08-02-09, 23:15
mokkapan.. mowisz ze wezmiesz koscielny slub.. ale po co ??? przeciez widze ze dla Ciebie kosciol religia itd to jedna wielka zwala.. wiec po co brac koscielny slub?? odpowiedz mi :)

mokkapan
08-02-09, 23:17
A gdzie tak napisalem ze dla mnie kosciol to zwala???? przeczytaj wszystkie moje posty i zacytuj, bo ja nie wiem gdzie tak pisalem...

A do Olki: chyba mamy inną definicje slowa wartosciowy czlowiek...

hulk11
08-02-09, 23:19
dobrze,dobrze.. nie powiedziales i nie zacytuje.. ale powiedziales ze jestes inteligentny czy jakos tak.. jesli masz racje to domyslibys sie ze wywnioskowalem to z Twoich wypowiedzi:) ktore jak zam widzisz swiadcza o tym, ze kosciol to jedna wielka sciema :)

hulk11
08-02-09, 23:21
sam sie zaplatales :) a ja Ci pokazalem, w ktorym miejscu :)
moge zapytac ile masz lat ??

mokkapan
08-02-09, 23:22
Dobra gosciu, nie bede sie z toba klocil na ten temat, bo do ciebie nie docieraja zadne sensowne argumenty..... masz racje, nie jestem takim fanatycznym moherem jak ty...
twój mózg to jedna wielka sciema... i zastanawiam sie co to za kobieta, ze jeszcze jest z toba... poza tym po co jej chlopak ksiądz??? co ona bedize z toba robila...?? a kupiles jej chociaz jakies zabawki jak ty jej nie bedziesz zaspokajal...?? bo co ona ma poczac??

mokkapan
08-02-09, 23:23
ile ja mam lat chcesz wiedziec?? 20 jak tak cie to interesuje..

tm7
08-02-09, 23:23
jezeli bedzie wartosciowa kobieta to nie wyjdzie za Ciebie :)
a co to ma do rzeczy, będzie się go odrazu pytać czy jest prawiczkiem ?? bez sensu jest szukanie sobie osoby gdzie na pierwszym miejscu stawia sie takie wymaganie, patrzy sie na inne wartosci, jak mialby byc dla tej dziewczyny dobry i byla by z nim szczesliwa to czemu miala by sie uwazac za niewartosciowa osobe będąc z nim ??
nie prawiczka to ciezko by bylo znalesc w kosciele ;/

hulk11
08-02-09, 23:32
tm7 poniekad mas racje co musz Ci przyznac.. rowniez myslisz racjonalni;) ale mokkapan to kompletny idiota sorry za obrazy ale to juz moj ostatnipost i nagromadzilo sie :)
to kobieta na ktora Ty bys nie zaslugiwal kobieta, ktora kieruje sie wiekszymi wartosciami niz Ty.. moglbym tak wymieniac ale tysobie niczego nie uswiadomisz :)
chlopak ksiadz.. hehe po to zeby nie byl taki jak np Ty.. ze sie ozenisz ale nie bedzies zpotrfil dochowac wiernosci swojej zonie.. bo ona Ci nie wystarczy skoro Ty w mlodosci nie dales rady na nia poczekac.. i juz ja zdradzales zanim poznales.. po top aby miala pewnosc ze nigdy tego nie zrobie.. ze nie bede chail rozwodu z byle jakiej przyczyny.. Ona moze sama jutro Ci powie bo juz poszla.. :) co Ona bedzie ze mna robila napewno wiecej niz by mogla robic z Toba.. bo ty bys sciagnal gacie bzyknal i to wsyztsko.. bo tylko to sie dla Ciebie liczy.. prawie jak zwierze.. chociaz nie mozna niketorych zwierzat przyrownywac do Ciebie i ich obrazac.. bo niektore z nich bzykaja sie raz do roku :) a pocznie napewno zdrowe dziecko.. ktorego ty nie bedziesz mogl zapewnic swojej partnerce bo od chor=lerki chorob wenerycznych itp bedziesz mial :)

mokkapan
08-02-09, 23:36
jesli to twoj ostatni post dzisiaj, to odpisze jutro, bo nie chce mi sie czekac na riposte do jutra... a dzisiaj juz sie zdenerwowalem na ciebie i juz mnie palce bola od pisania, ale powiem ci gosciu ze nie masz racji, bo wszystko wyjdzie w życiu... a teraz takie gadanie o tym jak bedzie to jest gówno bo mowic mozna wszystko.... spotkajmy sie na tym forum za 10 lat i wtedy zobaczymy ;]

tomek.
09-02-09, 02:52
siłka czy dupa wygrala ?
powiedzcie zawsze lubiłem streszczenia telenowel

mały huba
09-02-09, 09:49
Żeby otrzymać streszczenie potrzebny będzie drugi temat o podobnym rozmiarze :D

hulk11
09-02-09, 13:40
wszyscy moga sie posmiac.. ale tu bylo powaznie i nie wiem czy dyskusja znow sie nie odnowi jak dzis wieczorem powroci mokkapan i kilku innych.. wkoncu jest do odpowiedni dzial wiec wiecie..

hulk11
09-02-09, 13:44
ejjjj... cos mi tu nie pasuje.. bo mokkapan napisal wczoraj dlugiego postatutaj a dzis go juz nie ma..wiem bo wszedlem zobaczyc czy wlasnie cos napisal i bylo.. no a dzis zniklo ??:P

tomek.
09-02-09, 14:33
" Dzisiaj, 00:06
Zarządzaj
mokkapan
Ten post został skasowany przez marcinczwa. "

PanAntek
09-02-09, 14:47
zbanujcie tego hulk11 i po problemie bo zaraz tu scenariusz odcinka M Jak Miłość napiszą...

hulk11
09-02-09, 15:03
za co mam niby bana dostac.. czlowieku.. jest to odpowienie miejsce ?? jest. nie chcesz nie czytaj.. o co Ci biega.. ??

a dlaczego zostal skasowany ?? ;o

alonzo
09-02-09, 15:14
żal! żal mnie troche ogarnia hulk jak piszesz o religii, posluszenstwie, wiernosci, niby taki powazny facet a pantofel...kobieta nie powinna myslec ze sobie ciebie owinela wkol palca bo cie zostawi jak bedziesz taki przydupas... pozyjesz troche to zobaczysz. wiem ze nie powinno sie zdradzac, chodzicie do kosciola na wspolne modly- ok ale nie musisz sie z tym tak obnosic. najwazniejsze zebys mial wlasne zdanie bo to z ciebie czyni mezczyzne. wracajac do odzywek to poco wogole sie nas pytasz o zdanie. sam powninienes wiedziec co robic, masz jaja to je zachowasz, jestes pipka to posluchasz laski spalisz czy tam oddasz... wszystko na ten temat

Fehu
09-02-09, 16:02
Hulk wiesz może myślisz ze jesteśmy frajerami ale nie jesteśmy to ze uważasz ze "seks po slubie" to sciema i tylko sobie tak tlumaczysz to "ze Ona nie chce Ci dac" więc wszystko zasłaniasz wiara... Wiara na pokaz?? bo każdy normalny facet chcialby stracic prawictwo jak najszybciej (przynajmniej ja tak mialem) i nawet jest to uzasadnione tym, że seksualnie do partnera tez trzeba pasowac... Hulk nie rób z siebie męczennika bo zaloaze sie ze gdyby Twoja dziewczyna chciała by sie "pokoachac" (tak ladnie napisalem) dzisiaj to bys sie cieszysz i to zrobił.. I to Tyle szkoda rezygnujesz z jednaj miłosci dla drugiej...
Do Olka
Opamietaj sie to ze ktos nie jest dziewica/prawiczkiem nie obniza wcale jego wartosci

slim shady
09-02-09, 16:42
wczoraj były 3 strony wchodze dzisiaj jest juz 13 lol

Blackphoenix
09-02-09, 17:23
Hulk wiesz może myślisz ze jesteśmy frajerami ale nie jesteśmy to ze uważasz ze "seks po slubie" to sciema i tylko sobie tak tlumaczysz to "ze Ona nie chce Ci dac" więc wszystko zasłaniasz wiara... Wiara na pokaz?? bo każdy normalny facet chcialby stracic prawictwo jak najszybciej (przynajmniej ja tak mialem) i nawet jest to uzasadnione tym, że seksualnie do partnera tez trzeba pasowac... Hulk nie rób z siebie męczennika bo zaloaze sie ze gdyby Twoja dziewczyna chciała by sie "pokoachac" (tak ladnie napisalem) dzisiaj to bys sie cieszysz i to zrobił.. I to Tyle szkoda rezygnujesz z jednaj miłosci dla drugiej...
Do Olka
Opamietaj sie to ze ktos nie jest dziewica/prawiczkiem nie obniza wcale jego wartosci


Laik jestem ciekawy czy był byś taki hop do przodu gdyby nie było prezerwatyw a każdy stosunek potencjalnie mógł by się skończyć ciążą :]
Widzisz moze tobie i innym to trudno jest pojąć ale każdy ma jakieś swoje wartości w życiu, aż chce się zacytować "Śmiejecie się ze mnie bo jestem inny, ja śmieje się z Was bo wszyscy jesteście tacy sami"...
Skoro oboje wolą poczekać to ich sprawa. W dzisiejszych czasach seks przestał być czymś prywatnym/intymnym, dla wszystkich to norma, 14latki dają dupy i chwalą się tym koleżanką - choree... Gdzieś została zatracona ideologia seksu, seksu,który jest kolejnym etapem DOJRZAŁEJ miłości. Dziś dla większości to TYLKO przyjemność.

pozdrawiam :smile:

mokkapan
09-02-09, 17:26
kolęda kolęda, lubisz to sie bawisz...

hulk11
09-02-09, 17:39
jestescie typowymi frajerami.. wiecie dlaczego ?? nie mowie tego zeby wam pocisnac bo myslicie inaczej niz ja czy cos z tych zeczy..
pantofel.. jest to kolejne usnuty przez swiat schemat.. ze skoro stawiasz kobiete na piedestal i jest Ona ponad wsyztsko to stajesz sie pantoflem.. nizle myslenie..tak naprawde gdyby spojrzal na to psycholog lub inna osoba ktora moze sie w tym temacie wypowiedziec przyznalaby mi racje..Ona wie ze nie jestem przydupasem.. uwazasz ze facet ktory prawdziwie kocha kobiete jest przydupasem?? kolejne zajebiste myslenie :) co do obnoszenia sie z wiara.. gdybys mial troszke pojecia o religi i swojej wierze wiedzialbys ze to nie jest obnoszenie lecz przyznawanie sie przed takimi ludzmi jak Wy (nie mowie o wszystkich) mimo wysmiania itp itd.. kolejny paradoks to mowisz ze musze miec zdanie bo to mnie czyni mezczyzna.. czylio stawiasz bycie mezczyzna i swoja dume i to kim jestes nad wszystkim innym co ma tak naprawde wieksze znaczenie niz wlasna duma ktora prowadzi do zguby :) z tym ze jak amm jaja to zostawie odzywki a jak pipka jestem to oddam czy tam spale.. szczerze to macie myslenie dzieci mimo wieku.. zapatrzyliscie sie w jedno.. w silownie odzywki i nic wiecej.. mnie tez to kreci dlatego jestem na tym forum.. ale panowie bez przesady.. muslenie dziecinne was zgubi skoro macie po tyle lat..:)
teraz do laika..
nie mozesz nic powiedziec o wiernosci przedmlazenskiej i czystosci dlatego uwazasz ze Ona nie chce mi dac :) nie bede Ci tlumaczyl jk jest bo albo nie zrozumiesz albo bedzie tozbedna informacja.. nigdy niczego nie zaslanialem wiara.. gdy stawiasz wieksze wartosci niz sex i starasz sie ich przestrzegac zobaczysz jak swiat wyglada naprawde.. :) wiara na pokaz... dobre.. to ze trzeba do partnera sexualnie pasowac zgadzam sie jak najbardziej.. ale co bedziesz bzykal kazda laske nawet gdyby to mialo byc 100000 lasek aby znalezc jedna ktoa bedzie pasowala do Ciebie.. powodzenia zycze.. sklej 2 kartki ze soba jakims klejem i po wyschnieciu rozdziel je.. jesli uda Ci sie zrobic to tak aby na zadnej z nich nie pozostala czesc drugiej to mozesz szukac w taki sposob..ale nie da sie tego tak zrobic.. tak samo jest z ludzmi.. :) a co do tego ze gdyby moja kobieta chciala sie dzis ze mna kochac to bym polecial do niej i sie cieszyl z tego powodu to mylisz sie.. myslisz ze dla nas to jest temat tabu.. hehe pozostawie Cie z tym tak jak jest.. nie bede opisywal swer mojego zycia sexualnego :) jak kolwiek to rozumiesz..

hulk11
09-02-09, 17:45
to ze istnieja jeszcze ludzie myslacy i to w sposob moralny i przyzwoity to wiedzialem..ale ze spotkam taka osobe na tym forum to przestalem w to wierzyc.. Blackphoenix chyba jestes jedyny na tym forum no i kilka osob procz Ciebie ale to da sie policzyc na palcach u jednej reki :) dziki ze nie boisz sie powiedziec tego co myslisz przeciw calej tej masie.. straty moga byc w dalszym uczestnictwie na tym forum ale to nic :) dzieki chociazby za to ze nie jestem sam :)
mokkapan nie ma juz argumentow i przygwozdziles go do sciany tym cytatem.. :) musial cos durego napisac.. albo reaguje sie smiechem albo 3 bezsensownymi slowami nieadekwatnymi do tematu..

tm7
09-02-09, 17:47
alonzo ma rację nie ma się co obnosić z niektórymi rzeczami, tak samo jak niektórzy piszą co to oni są za kozaki na ulicy i straszą innych przez internet hehehe

Laik jestem ciekawy czy był byś taki hop do przodu gdyby nie było prezerwatyw a każdy stosunek potencjalnie mógł by się skończyć ciążą :]

ale to nie średniowiecze i może być hop do przodu, jak ktoś chce to może sobie gdybać co by było gdybyśmy żyli w epoce kamienia łupanego


W dzisiejszych czasach seks przestał być czymś prywatnym/intymnym, dla wszystkich to norma, 14latki dają dupy i chwalą się tym koleżanką - choree... Gdzieś została zatracona ideologia seksu, seksu,który jest kolejnym etapem DOJRZAŁEJ miłości. Dziś dla większości to TYLKO przyjemność.

w polsce sex w młodym wieku może i jest dziwny, bo taką mamy kulturę i zabobony, że sex po ślubie, dla dorosłych itp całą tą kaszane księża nam wciskają w środkach masowego przekazu, najpierw mogli by u siebie porządek zrobić a później innych moralizować , niech jadą do afryki, tam w wieku 14 lat będą mogli dzieci nawracać
nie ma co sobie odmawiać przyjemności w życiu bo nigdy nie wiadomo ile się pożyje i nie mam tu na myśli tylko sexu

mokkapan
09-02-09, 17:48
A idź człowieku puknij się w ten zakuty łeb bo piszesz takie farmazony, że żal dupe ściska...
Albo z tobą, albo z nią jest coś nie tak, i wymyślasz jakieś bajeczki o religii, wartościach, prawdziwej miłości po grób, nie wiem po co... chyba, żeby się podnieść na duchu i usprawiedliwić przed samym sobą.... to ty powinieneś iść do psychologa i porozmawiać z nim o tym....
Sam fakt, że nie potrafiłeś sam zdecydować co zrobić z odżywkami które kupiłeś świadczy o tobie.... jeśli nie byłbyś, jak to pięknie ujął alonzo "pipką" nie żaliłbyś się publicznie.... a jak zobaczyłeś, że argument, że dziewczyna nie pozwoliła nas nie przekonuje, dośpiewałeś bajeczkę z maturą, a na końcu sam pogubiłeś się w zeznaniach, które zmieniałeś co kilka postów.... weź się ogarnij, wylej sobie na głowe kubeł zimnej wody i zobacz jak to wszystko wygląda.... może wtedy do ciebie dotrze, że nie masz racji i błądzisz...

Fehu
09-02-09, 17:49
Długie wypracowanie... Heh troszkę mnie to śmieszy (wybaczcie mi) gdyż temat seksu nie ja rozpaczałem a tamten post był tylko moja interpretacja być może błędna (Patrz na mój podpis) I skoro temat seksu jest dla tematem Tabu oczywiście uszanuje to i zakoncze ten temat... JednaK Dodam, że temat zaszedł na inny "tor" troche za bardzo poruszasz temat wiary... a bluźnisz sporo

hulk11
09-02-09, 17:57
tak dla wyjasnienia nie wymyslam bajeczek o religii, wartościach, prawdziwej miłości po grób..gdybym to robil bylbym bardziej pusty wewnetrznie niz Ty:) jesli caly ten temat uwazasz za uzalanie przed kims takim jak Ty to zajebiscie jestes do przudu :) nie bede ciagnal dalej tego czy to uzalanie czy nie bo zapewne mie zrozumiesz jak wszsytkiego co bylo dotychczas :) dla Ciebie wsyzstko jest bajeczka.. matura wsyztsko.. moze sam ulozyles sobie swoja bajke (czyt zycie) w niewlasciwy sposb i probojesz mi cos powiedziec przez to co piszesz :) i stwierdzenie ze gubie sie w swoich zeznaniach <lol2> jest najbardziej smieszna sprawa ktora dotychczas chyba napisales.. sorry ale takie sa realia..

tm7
09-02-09, 17:58
jeśli chodzi o dawno zapomniany wątek z odżywkami, to powiedz swojej dziewczynie ze wykorzystasz je w wakacje, po maturze :) chyba że to co piszesz mija się z prawdą i i tak ci nie pozwoli ??, bo narazie z tego co piszesz wynika że idzie matura i musisz się uczyć i dlatego karze ci wyluzować, próbuje myśleć logicznie żeby ci pomóc :D

mokkapan
09-02-09, 18:01
Dobra kolego.... odpowiedz mi na jedno proste pytanie.....
SKĄD MASZ 100% PEWNOŚĆ, ŻE TO TA JEDYNA MIŁOŚĆ I ŻE NIGDY SIĘ NIE ROZEJDZIECIE??
Bo z tego co piszesz, można wywnioskować, że tak jest...
a masz dopiero 18 lat i małe pojęcie o świecie, ludziach i życiu...

Blackphoenix
09-02-09, 18:03
tm7 ja tam raczej miałem na myśli, że niektórym brak myślenia przyczynowo-skutkowego, ale w sumie nie chce mi się już gawendzić na ten temat :P ;)

hulk11
09-02-09, 18:03
wiesz juz dawno powiedzialem to.. gdyby nasz zwiazek mial sie opierac na zakazach oraz nakazach juz dawno by go nie bylo to chyba oczywiste.. po 2 nie kaze :) juz wam powiedzialem ze nie napisalem wszystkiego w pierwszym poscie tamtu tak jak jest a teraz przez to bedziecie sie czepiali przez caly czas.. ale skoro nie macie nigdzie indziej zaczepu to czegos musicie sie czepiac zeby pokazac ze to Wy macie racje :)

mokkapan
09-02-09, 18:06
co nie zmienia faktu ze powinienes postawic na swoim i dokończyć to co zacząłeś.... czyli zjeść te suple....

tm7
09-02-09, 18:07
wiesz juz dawno powiedzialem to.. gdyby nasz zwiazek mial sie opierac na zakazach oraz nakazach juz dawno by go nie bylo to chyba oczywiste.. po 2 nie kaze :) juz wam powiedzialem ze nie napisalem wszystkiego w pierwszym poscie tamtu tak jak jest a teraz przez to bedziecie sie czepiali przez caly czas.. ale skoro nie macie nigdzie indziej zaczepu to czegos musicie sie czepiac zeby pokazac ze to Wy macie racje :)
yyy ale o co chodzi ?? nie czepiam sie tylko sie pytam czy mozesz zjesc je po maturze w wakacje np czy wogole masz zakaz ??

hulk11
09-02-09, 18:09
gdybys potrafil czytac ze zrozumieniem to dawno bys to wylapal.. bo jeden z kolegow pytal o to i mu wytlumaczylem :) wiec przydaloby sie wrocic do wieku szkolnego :) ale zyby nie bylo ze to ja szukam zaczepu w takich sytuacjach gdzie nie mam czym odpowiedziec i zaargumentowac.. to mowie jeszcze raz lecz teraz w skrucie.. Bog, religia,rozum,serce,uczucia.. i nigdy do konca nie mozna byc pewnym ale moja pewnosc jest poparta wiara.. a tak jak Jezus powiedzial.. gdybyscie mieli wiare taka jak to ziarnko gorczycy powiedzielibyscie gorze przesun sie a przesunelaby sie.. :) ale i tak nie zrozumiesz tego :)
a co do tego ze za bardzo wchodze na tematy religii to juz nie moja wina.. sami zaczeliscie wiec ja kontynuuje ..podobnie jak teraz :)

hulk11
09-02-09, 18:13
moge zjesc je teraz, moge ich dokupic.. nie zerwie ze mna.. nie ma zakazu..

mokkapan
09-02-09, 18:15
gdybys potrafil czytac ze zrozumieniem to dawno bys to wylapal.. bo jeden z kolegow pytal o to i mu wytlumaczylem :) wiec przydaloby sie wrocic do wieku szkolnego :) ale zyby nie bylo ze to ja szukam zaczepu w takich sytuacjach gdzie nie mam czym odpowiedziec i zaargumentowac.. to mowie jeszcze raz lecz teraz w skrucie.. Bog, religia,rozum,serce,uczucia.. i nigdy do konca nie mozna byc pewnym ale moja pewnosc jest poparta wiara.. a tak jak Jezus powiedzial.. gdybyscie mieli wiare taka jak to ziarnko gorczycy powiedzielibyscie gorze przesun sie a przesunelaby sie.. :) ale i tak nie zrozumiesz tego :)
a co do tego ze za bardzo wchodze na tematy religii to juz nie moja wina.. sami zaczeliscie wiec ja kontynuuje ..podobnie jak teraz :)

Czyli to nie pewność tylko wiara.... a to różnica....
Po drugie już ktoś mówił, żebyś przestał z tą religią i cytatami z biblii bo to nie jest forum radia maryja ani wyklady ojca rydzyka... zdasz mature to będziesz mógł sobie pisać takie rzeczy na egzaminach.... a teraz zejdz na ziemie, bo życie to nie tylko wiara, nadzieja, miłośc, ale też twarde reguły i nie jest zawsze tak kolorowo jak w twojej utopii.....

mokkapan
09-02-09, 18:16
moge zjesc je teraz, moge ich dokupic.. nie zerwie ze mna.. nie ma zakazu..

No to po co ten wątek założyłeś.....??

tm7
09-02-09, 18:19
a co do tego ze za bardzo wchodze na tematy religii to juz nie moja wina.. sami zaczeliscie wiec ja kontynuuje ..podobnie jak teraz :)
ty zaczołeś pierwszy te tematy

laik gdy tak bedzie jak wlasnie jest u mnie to poczyjesz to i kiedys na forum bedziesz mogl to napisac i pwoiedziec.. kiedys taki jeden pajac kulk11 jednak mial racje :) to sie czuje.. odrozniasz to co bylo i to jak jest.. spojrzenie na dziewczyny i odczucia.. nie wiem jak u was tu na forum z wiara w Boga.. ale jestem bardzo religijny i moja mala tez i mozecie sie teraz smiac itp itd ale ktos kto bedzie wiedzial o czym mowie to zrozumie.. Bog tez potrafi przemawiac do ludzi.. Pismo Swiete :)
to jest pierwszy post jaki padł w tym temacie związany z wątkiem religijnym

poza tym pisałem później żebyś nie pisał już o religii bo to będzie profanacja

hulk11
09-02-09, 18:21
sam tworzysz wokol siebie bagno w ktorym toniesz..mowisz ze zycie to twarde reguly.. wiesz dlaczego.. bo wiekszosc ludzi na swiecie to wlasnie tacy ludzie jak Ty.. :) kieruja sie twardymi regulami kiedy wlasnie najwazniejsze powinny byc wlasnie te wartosci ktorymi Ty nie kierujesz sie wcale czyli tak jak napisales wiara, nadzieja, miłośc :)

hulk11
09-02-09, 18:22
i zeby ktos zaraz nie powiedzil mi ze chce zmieniac swiat.. chce Tworzyc poprostu lepszy wokol siebie i dla siebie.. a inni niech robia jak chca.. sami kiedys sie przkonaja.. :)

Fehu
09-02-09, 18:24
sam tworzysz wokol siebie bagno w ktorym toniesz..mowisz ze zycie to twarde reguly.. wiesz dlaczego.. bo wiekszosc ludzi na swiecie to wlasnie tacy ludzie jak Ty.. :) kieruja sie twardymi regulami kiedy wlasnie najwazniejsze powinny byc wlasnie te wartosci ktorymi Ty nie kierujesz sie wcale czyli tak jak napisales wiara, nadzieja, miłośc :)

i chwała mu za to tylko ludzie twardo stapajacy po ziemi odnosza sukces..

hulk11
09-02-09, 18:25
tm7 to chyba mulisz pojecia.. skoro mowisz ze to bedzie profanacja to powiedz mi co rozumiesz pod tym pojeciem i dlaczego kroczenie dalej sladami religii , ktora ma ogromne znaczenie bedzie profanacja :)

mokkapan
09-02-09, 18:25
Ręce mi opadają.... zastanów się.... nikt nie będzie się z tobą cackał i traktować cię jak "pipke" tylko dlatego, że ty wyznajesz takie zasady... nikogo to nie obchodzi...dociera to do ciebie?? Jak ci to sprawia przyjemność to żyj w swojej utopii, ale zginiesz w tym świecie... zginiesz w dżungli ze swoim podejściem... Nie jest tak jak ci sie wydaje, nie będą cię całe zycie głaskać po główce, jak to być może teraz robi twoja mamusia i dziewczyna i mówią ci że jest fajnie i że świat idzie w dobrym kierunku... niestety tak nie jest... i trzeba się dostosować i nauczyć w tym życ. Nie ma miejsca dla takich jak ty.
Z czego ty chcesz żyć kiedyś? Jak ty chcesz prace znaleźć? Człowieku z takim podejściem ty się na ambone nadajesz.

tm7
09-02-09, 18:29
Zbezczeszczenie i znieważenie praktyk religijnych.

alonzo
09-02-09, 18:33
sam tworzysz wokol siebie bagno w ktorym toniesz..mowisz ze zycie to twarde reguly.. wiesz dlaczego.. bo wiekszosc ludzi na swiecie to wlasnie tacy ludzie jak Ty.. :) kieruja sie twardymi regulami kiedy wlasnie najwazniejsze powinny byc wlasnie te wartosci ktorymi Ty nie kierujesz sie wcale czyli tak jak napisales wiara, nadzieja, miłośc :)

gdybym byl twoim ojcem, dawno bym cie zlał, za takie pierd... o szopenie. nowy ojciec dyrektor sie znalazl do cholery....

hulk11
09-02-09, 18:38
mowisz ze jestem slaba pipka i nie ma dla mnie miejsca.. gadanie bezsilnego ktory zamiast walczyc poddaje sie.. bedziesz w tym swiecie ale przez chwile.. podporzadkujesz sie silniejszym takim jak ty a oni Cie zjedza,..a ja sie bronie przed tym :) a to co mi pierdzielisz ze zgine pracy nie znajde itp to nie ma nic do zeczy.. a moje zycie hehe nie bede Ci o nim mowil bo zapewniam Cie ze bedziesz mogl tylko pozazdroscic i dalej siedziec na tym forum.. to nie jest zadne gadanie i napinanie sie jak to juz ktos wspomnial.. bo nie mialoby namnijszego sensu :)
pytanie do mokkopana : za kogo miales i Jana Pawła II ? :)

mokkapan
09-02-09, 18:46
mowisz ze jestem slaba pipka i nie ma dla mnie miejsca.. gadanie bezsilnego ktory zamiast walczyc poddaje sie.. bedziesz w tym swiecie ale przez chwile.. podporzadkujesz sie silniejszym takim jak ty a oni Cie zjedza,..a ja sie bronie przed tym :) a to co mi pierdzielisz ze zgine pracy nie znajde itp to nie ma nic do zeczy.. a moje zycie hehe nie bede Ci o nim mowil bo zapewniam Cie ze bedziesz mogl tylko pozazdroscic i dalej siedziec na tym forum.. to nie jest zadne gadanie i napinanie sie jak to juz ktos wspomnial.. bo nie mialoby namnijszego sensu :)
pytanie do mokkopana : za kogo miales i Jana Pawła II ? :)

Rozśmieszsz mnie kolego.. Nie ośmieszaj się dalej i dla własnego dobra przestań pisać na tym forum....
A to co pisałem o zyciu i pracy to ma wiele do rzeczy, ale jak widzę, nie potrafisz się z tego wybrobić... bo taka jest niestety prawda, że ze swoimi poglądami daleko nie zajedziesz.... chyba ze planujesz zostać księdzem - do tego się doskonale nadajesz... Rozjerzyj się naokoło, wymień kilka znanych osob co coś osiągnely i zastanow jakimi regulami mogly się one kierowac, bo napewno nie wiarą, nadzieją, miłością, wiernoscią itd..... fakty mówią same za siebie..


"a moje zycie hehe nie bede Ci o nim mowil bo zapewniam Cie ze bedziesz mogl tylko pozazdroscic i dalej siedziec na tym forum.."

Hehe nie rób sobie jaj człowieku.... nie będziemy się chyba tutaj licytować kto ma więcej radości z zycia....

PO RAZ KTÓRYŚ UPOMINAMY CIĘ, ŻEBYŚ ZSZEDŁ Z TEMATÓW RELIGIJNYCH. I NIE WIEM CO MA DO TEGO WSZYSTKIEGO PAPIEŻ, WIEC ZOSTAW TO.

PanAntek
09-02-09, 18:49
hulk11 to syn Rydzyka.

hulk11
09-02-09, 18:56
skoro jestes tak nastawiony na robienie kariery zawodowej czy jakiej tam chcesz.. czas wszystko pokaze.. nie boj sie bedziesz mogl sie wykazac :) todo czego sie nadaje to chyba sam wiem najlepiej.. juz rozumiem Twoje ambicje chcesz byc znzna osoba ktora cos osiagnela ;) dobrze dam przyklad.. wszystcy znani piosenkarze i piosenkarmimaj swoich menagerow.. i zeby byc na topie zawse musza odstawic jakas szopke ..doda pokazac cycki itp.. Mietek Szczesniak.. super facet.. jestbardzo religijny i zapewne mysli podomnie jak ja i wiekszosc chrzescijan :) i teraz wiesz dlaczego nie slychac o nim nic.. bo odmaiwa swoim menagerom.. oni mowia mu ze swiat chce go zobaczyc np bez koszulki on tego nie zrobi.. skoro w takisposob chcesz do czegos dojsc to gratuluje :) bediesz wielkim czlowiekiem :) a to co myslisz o Janie Pawle II ma znaczenie :) ale zapewne nie bedziesz sie potrafil wypowiedziec wiec juz nie pytam :)

alonzo
09-02-09, 18:57
hulk ty wez sie wogole zastanow co ty piszesz, bo z tego co widze to ty piszesz zeby pisac, a tresc schodzi na 2 plan. wrzucasz tu jakies wywody na temat, zycia religii i zachowan ludzkich a masz 18 lat. gdyby to co piszesz jeszcze sie jakos pokrywalo z rzeczywistoscia to ok ale ty stary zyjesz w jakims wyimaginowanym swiecie ktorego nie ma. dostaniesz pare kopniakow w dupe od zycia to moze sie obudzisz, życze ci tego

mokkapan
09-02-09, 19:02
akurat nie o takich ludziahc mowilem baranie...
gówno cie to obchodzi kim jest dla mnie jp2.

a zyc mozna nie tylko z robienia z siebie klowna tak jak ty to robisz, ale niestety nikt nie zaplaci ci za tą szopke którą tutaj odpier*** bo jestes zalosny i kazdy ci to powie.... i masz racje ze sie trzymasz tej dziewczyny bo zadna inna by nie chciala takiego frajera ze średniowiecza.... przejzyj na oczy patałachu!!!!!!
a nazwiska Warrenn Buffett, J. Cramer, Bill gates, Steve Jobs, pewnie ci nic nie mówią, bo siedzisz zaczytany w biblii a świat ci przelatuje koło nosa!!

alonzo
09-02-09, 19:03
hulk ty wez sie wogole zastanow co ty piszesz, bo z tego co widze to ty piszesz zeby pisac, a tresc schodzi na 2 plan. wrzucasz tu jakies wywody na temat, zycia religii i zachowan ludzkich a masz 18 lat. gdyby to co piszesz jeszcze sie jakos pokrywalo z rzeczywistoscia to ok ale ty stary zyjesz w jakims wyimaginowanym swiecie ktorego nie ma. dostaniesz pare kopniakow w dupe od zycia to moze sie obudzisz, życze ci tego

a co do obecnego posta, to kto tu slucha dody albo szczesniaka? komercja na maxa stary, oni nawet sobie tekstow nie piszą sami, to że doda jest niczego sobie to wiadomo, niemam nic przeciwko zeby cycki pokazywala ale sluchal jej nie bede..

Pakierek
09-02-09, 19:09
... Omg ...

Pakierek
09-02-09, 19:09
hulk ty pajacu ... do cyrku!

tm7
09-02-09, 19:11
Pakierek edytuj posty, nie pisz jeden pod drugim.

Mimo wszystko nalegam do pisania postów z jakąś głębszą treścią :)

hulk11
09-02-09, 19:12
mokkapan .. zapewne bedziesz jedna z tych postaci :) dobry jestes ziome..potrafisz wyzywac.. no fakt podstawa do tego by byc wielkim czlowiekiem.. czy zadna by mnie nie chciala hmm nie uwazam sie za zadego boga pieknosci itp ale zapewniam Cie ze nigdy na powodzenie nie nazekalem.. :) wy zyjecie wlasnie w swiecie wyzszosci.. uwazacie ze wsyzstko co jest inne od tego co swiat proponuje jest do kitu.. to jest dopiero komercja.. :)

Fehu
09-02-09, 19:15
Sory podkreslam pisze to z pełna swiadomoscia i licze sie z ostrzezeniem... Hulk Ty jestes nie normalny... piszesz o wierze a masz zupelny brak szacunku dla wiary (nie jestem wierzacy ale znam granice) poruszajac temat JP2 siegles dna.. To jest dla mnie karygodne.. Twoje poglady sa niczym smiec

mokkapan
09-02-09, 19:18
zebyś wiedział a ty bedziesz mnichem pustelnikiem zamurowanym w 4 ścianach... a wyzywam bo mnie wyprowadzasz z równowagi, nie spodziewałem się, że tacy ludzie jak ty jeszcze sa na tym świecie.;| jesteś po prostu żałosny, próbujesz sobie wkrecic ze jestes jakis indywidualista a jesteś głupim nastolatkiem, któremu się wydaje że jest mądry i że swoim postepowaniem może coś zdziałac...
Ty nie jesteś inny, ty po prostu się nie rozwijasz, jestes starej daty jak moja babcia albo jeszcze starszej... cofnąłeś się kilkadziesiąt lat wstecz i żyjesz w nieświadomości.

mokkapan
09-02-09, 19:21
Nie potrafisz wytlumaczyc tego o co sie pytalismy na poczatku, czyli jak to dokladnie jest z tymi suplami i zakazem... Tylko caly czas pier***sz o wierze i koesciele, wymyslasz jakies tematy zastepcze. Nazwijmy rzeczy po imieniu, jestes cipa i nic tego nie zmieni.

alonzo
09-02-09, 19:23
hulk dobrze ci radze, zjedz te suple dopuki jeszcze masz okazje, bo z takim mysleniem daleko nie zajdziesz, laska cie kopnie w du*e, na studiach sobie nie poradzisz a z pracy cie wygryza ambitniejsi i trzezwo myslacy to cie nie beddzie stac na nowa porcje

hulk11
09-02-09, 19:26
oki panowie.. chyba czas zakonczyc to.. nic wam sie nie da uswiadomic.. jestecie ciemna masa.. porusze ten watek za kilka lat.. zapewne polowy z was tu nie bedzie bo teraz rodzice utrzymuja internet ale sprobuje was odszukac i wtedy z wami pogadac :) bynajmniej ja porusze na tym forum podobny temat.. wtedy okaze sie komu i jak sie ulozylo zycia oraz kto mial racje :) pozdrawiam i powodzenia w doroslym zyciu z waszym podejsciem.. aa i gratuluje ambicji :)

mokkapan
09-02-09, 19:29
Mały szczylu jakby cie to interesowalo juz jakis czas nie mieszkam z rodzicami... i tak sie sklada, ze w twoim wieku przestalem z nimi mieszkac...
a teraz ty sie pochwal niedorajdo
i prace ze studiami tez jakos lacze...

przemek_yo
09-02-09, 19:31
nie czytalem tematu :D pierwsza strone tylko, ale juz mam watek :p Hulk11 ja Cie rozumiem, wiadomo ze nie wrzucisz takiej kasy do pieca, ale sprzedaj, sa rzeczy wazne i wazniejsze, klamac i oszukiwac zaczyna sie od takich malych rzeczy

hulk11
09-02-09, 19:33
no to w takim razie gratuluje :) fajnie ze studiujesz i dajesz rade sobie z praca w dodatku.. szacunek. :) za szczyla bylbym sklonny dac Ci w morde ale na szczescie mam cos takiego jak rozsadek :)

mokkapan
09-02-09, 19:37
i co.... zaskoczony...? nawet sie nie miales czym pochwalić, bo mamusia musi ci dawac hajs na prezenty dla kobiety..... no ale co... przeciez te twoje "wartości" podobno mają cie daleko doprowadzić.... czekam z niecierpliwością na efekty.

hulk11
09-02-09, 19:39
ostatnie pytanie do mokkapana ..skad wiesz ze mowia na mnie jaszczur a moja dziewczyna to blondynka.. ?? to mnie tylko interesuje.. i bez sciem prosze :)

marcinczwa
09-02-09, 19:40
nie czytałem tego bajzlu
nie chce mi

zamykam temat bo nie potrzebne kłótnie się wywiązały