PDA

Zobacz pełną wersję : jestes nowy i prosze o rade na temat deki



Młody15
11-11-06, 22:37
czy deka chamuje wzrost jak ją dawkować i ile minilitrów ma jeden strzał mam zamiar wziąść 6 szczałuw co o tym sądzicie i coile centów moge przybrać w bicepsie

pkmh
11-11-06, 23:05
Ej kolo w tym wieku to chyba troche za wcześnie na takie wynalazki co??

A no i ortografii sie naucz :mrgreen:

Matka_90
11-11-06, 23:06
zamiast deki kup sobie młotek i jebni** sie nim porządnie w głowe, a jak to nie pomoże to już sam nie wiem

pkmh
11-11-06, 23:11
Zgadzam się zupełnie z przedmówcą :wink: No i zdecydowanie taniej Cię to wyniesie :mrgreen: Daj sobie spokój..weź jakąś dietke,dobry trening a wszystko z czasem przyjdzie...Pewnie chcesz się szybko napompować i przykozaczyć w szkole haha współczuje

Spacefighter
11-11-06, 23:43
deca raczej nie hamuje wzrostu. jeśli wszystko zrobisz poprawnie to nie będzie problemu. patrz ten swój drugi temat.

pawel1757
12-11-06, 10:05
deca jest dobra ale nie w tym wieku

tomek.
12-11-06, 13:49
autor postu niech się lepiej pouczy bo jutro poniedziałek i moga pytać

vold
12-11-06, 14:04
15 lat i deka przecież to jest chore!

Matka_90
12-11-06, 14:29
zrozumiałby żeby jeszcze o metke sie pytał i chciał brać ale od razu deka!! Spacefighter, Młody15, wszyscy sie kłują!! jakiś dziwny ten muj rocznik :roll:

Spacefighter
12-11-06, 14:35
zrozumiałby żeby jeszcze o metke sie pytał i chciał brać ale od razu deka!! Spacefighter, Młody15, wszyscy sie kłują!! jakiś dziwny ten mój rocznik :roll:
taaa, tylko ty nie jesteś dziwny... o Mistrzu i Kierowniku, naucz mnie, małego człowieka, jak się pakuje )))

Pavko
12-11-06, 16:10
To żałosne w tym wieku brać sterydy. Czy wy myślicie że ten koks zrobi z was strongmenów? Dieta i dobry trening a nie szukać drogi na skróty. Pomyślcie co będzie za parę lat.

Spacefighter
12-11-06, 16:14
Dieta i dobry trening
to prawda, ale niestety zrozumiałem to za pózno.

Matka_90
12-11-06, 18:54
jak dla ciebie 15 lat to za dużo by stosować diete to żal mi cie... bedziesz duży przez jakiś czas a potem zostaną ci same rozstępy i rozjeban** organizm, powodzania koksuj sie dalej

sławo
12-11-06, 19:11
wogóle powinno dawać się osta jak ktośnie ma conajmniej 18 lat i siedzi i doradza w dopingu

Spacefighter
12-11-06, 19:24
jak dla ciebie 15 lat to za dużo by stosować diete to żal mi cie... bedziesz duży przez jakiś czas a potem zostaną ci same rozstępy i rozjeban** organizm, powodzania koksuj sie dalej
chory człowiek... :neutral: moich postów nie rozumie w ogóle.

Pavko
12-11-06, 20:35
Osobiście zgadzam się ze sławo, bo to lekka przesada żeby gimnazjaliści brali koksy. A takich młodych koksów to już nie raz widziałem - na cyklu ok choć bez rewelacji a pózniej powrót do dawnej sylwetki, na pamiątkę zostają skutki uboczne a co najbardziej widać tłuszczyk, rozstępy i pryszcze.

vold
13-11-06, 11:12
Najgorsze jest to że te koksy nic nie pomogą w tym wieku, ktoś wyżej napisał że będziesz wielki na chwile, muszę się z nim zgodzić ale nie wpełni, moim zdaniem nie będzie wielki tylko troche większy a nawet dokładniej troche popuchnięty i to też na chwile a skutki uboczne będą żałosne.


A jeśli chodzi o użytkowników nie mających 18 lat to na innych forach mają zakaz wstępu, chodz osobiście mie mam nic przeciwko aby tu wchodzili ale aż serce boli jak czyta się niektóre posty, jeśli chodzi o mnie to systematycznie trenyje ponad 10 lat , ale do wieky 18 lat nawet mi na myśl nie przyszło aby brać sterydy chodz trenowałem z ludzmi którzy ostro koksowali.

maxxx1984
24-11-06, 23:51
najpierw poducz się z polskiego a później siłownia itd................... koks