PDA

Zobacz pełną wersję : deca



Młody15
11-11-06, 21:22
jak dawkowac deke i ile mozna uzyskać po 5 szczałach

Matka_90
11-11-06, 22:12
nie kłuj sie za młody jesteś na to!!! ja też mam 15 lat i na sucho w naszym wieku rośniesz jak na drożdzach!! szkoda zdrowia sobie niszczyć!!
PS
sory że tak ostro w twoim innym temacie poniosło mnie :oops:

Spacefighter
11-11-06, 22:40
po 5 SZCZałach? może być dużo ale musisz do tego kupić winstrol dla uzyskania maksymalnego efektu.
deca - 1 strzał na tydzień.
winstrol (tabl po 2 mg)
1 tydzień - 6 tabl dziennie
2 tydzień - 8 tabl
3 tydzień - 8 tabl
4 tydzień - 10 tabl
5 tydzień - 6 tabl
jeśli winstrol jest w tabl po 5 mg to tak:
1 tydz - 2 tabl
2 tydz - 3 tabl
3 tydz - 3 tabl
4 tydz - 4 tabl
5 tydz - 2 tabl
bierz białko podczas cyklu i kreatynę po cyklu. 2 tygodnie po cyklu - clomid, 1 tabl dziennie na noc. pozdro.))

vold
12-11-06, 13:01
po 5 SZCZałach? może być dużo ale musisz do tego kupić winstrol dla uzyskania maksymalnego efektu.
deca - 1 strzał na tydzień.
winstrol (tabl po 2 mg)
1 tydzień - 6 tabl dziennie
2 tydzień - 8 tabl
3 tydzień - 8 tabl
4 tydzień - 10 tabl
5 tydzień - 6 tabl
jeśli winstrol jest w tabl po 5 mg to tak:
1 tydz - 2 tabl
2 tydz - 3 tabl
3 tydz - 3 tabl
4 tydz - 4 tabl
5 tydz - 2 tabl
bierz białko podczas cyklu i kreatynę po cyklu. 2 tygodnie po cyklu - clomid, 1 tabl dziennie na noc. pozdro.))



Wypisujesz takie głupoty że aż głowa boli.

Po pierwsze gdzie jakiekolwiek sterydy w wieku 15 lat i z wagą 65 kg.
Po drugie ta piramidka z wina to bezsens .
Po trzecie kto Ci tak powiedział że do deki musowo winstrol bo ja bym proponował testosteron jeśli chodzi do samej deki a do mieszanki deka + winko to testosteron musowo, nawet sobie sprawy nie zdajesz jak te środki bez testosteronu strasznie blokują, tak że efekt nie był by taki jak się nalży a skutki uboczne nawet nieodwracalne.

Spacefighter
12-11-06, 13:19
znam wielu ludzi którzy stosowali właśnie ten cykl. stopniowe ale duże przyrosty + świetna jakość mięśni. nie wiem, gdzie ty widziałeś drastyczne skutki uboczne po takich dawkach deki i winstrolu...

Matka_90
12-11-06, 13:25
jak nie jesteś pewny swojej wiedzy to nie pisz wogule szczegulnie w tak poważnym temcie jakim jest doping

Spacefighter
12-11-06, 13:29
jak nie jesteś pewny swojej wiedzy to nie pisz w ogóle szczegulnie w tak poważnym temcie jakim jest doping
a kto ci powiedział, że nie jestem pewny tego, że ten cykl skutkuje?

P.S. jak z ortografią ch*jowo, to pisz w wordzie :mrgreen:

vold
13-11-06, 10:17
Spacefighter, piramidek nie stosuje się od lat ponieważ są mało skuteczne stosują je zazwyczaj niedoświadczeni ludzie którzy nie posiadają odpowiedniej wiedzy na temat stosowania sterydów a umią wbić zastrzyk i połknąć tabletke.


Jeśli chodzi o skutki uboczne to mówie teraz o bardzo mocnym zablokowaniu po cyklu jeśli wiesz co to jest?

maxxx1984
24-11-06, 14:25
ile mg ma ta deca?

[ Dodano: 24-11-2006, 16:32 ]
piętnaście lat to wal bez koksu a organizm zrobi resztę, chyba że będziesz stał w miejscu ale jeżeli tak to i koks w tej sytuacji za dużo nie zrobi.
ale żebyś nie zrobił sobie za dużej krzywdy to mogę coś pomóc ale co to za deca ile mg w 1 ml

Młody15
26-11-06, 20:00
to deca durabolin jak dys mi mugł rozspiac co ile jeden szczał
zgóry dzieki

maxxx1984
27-11-06, 14:20
strzał co tydzień, ale jakie jest stężenie w ml.

[ Dodano: 27-11-2006, 14:22 ]
ale jak masz brać samą dekę to nie warto najlepiej z czymś połączyć.

Młody15
28-11-06, 21:34
kumpel ma 10 omki i niewie czy złoczyc ją z kreatyną czy z aminokwasami ma zamiar brac strzał raz na 3 dni mógł by mu ktos to rozpisac wzrost 176 waga 68 wiek19 cwiczy od roku

zgóry dzieki

parabolan
02-12-06, 19:00
:cool:
Młody15 10ml omki na cykl razem z kreatyną i aminokwasami to nie jest cykl. I nie daj się omamić komuś jak Ci napisze że po 10 ml deki zrobił z siebie bydlaka bo tojest śmieszne . Szkoda tego omnadrenu. Nie ejstem przeciwko sterydom , ale nalezy sobie postawić pytanie czy będe robił cykl za 100 zł i sie okalacze czy pomysle i się poradze i skonsrtuuje pożądny cykl . Szkoda tylko ze są na tym świecie ludzie tacy jak twój kumpel co później maja pretensje ze biora koksy a póxniej maja pretensje że ich nic nie kopie , poproś kumpla żeby najpierw pomyslał . Pozdro