PDA

Zobacz pełną wersję : odzywki kreatyna poczatki



mlody2006
06-02-09, 16:28
hello jak wiadomo mam do was pytanie i wole napisac tutaj i troche wiecej wiedziec na temat jaki mnie trapi wiec licze na odpowiedzi:) heh mam 17 lat 171cm wzrostu i tylko 56kg wagi. no i jak wiadomo chodzi mi o mase:) heh siłowni nie mam ale mam dwa hantelki po 10 kg no i robie tez 6 rodzajów pompek tak wyglada moja silownia a i jeszce biegam ok 30min. tylko wiecie chudy jestem. ja chciałem sobie kupic jakas odzywke no i jesc ale kumpel mi zaproponowal kreatyne i tak sie was pytam czy mogłbym ta kreatyne jesc?????

dzbanekzwd
06-02-09, 17:00
kreatyne nie... lepiej gainera kup jak chcesz przymasować

ErWeider
06-02-09, 17:09
oblicza Twoje zapotrzebowanie kaloryczne i ułóż dietę. potem dla uzupełniania diety w razie jakiś braków to kup gainera no i jakiś sensowny trening na masę do tego. W podwieszonych (dział Dieta) masz jak obliczyć zapotrzebowanie i przykładowe diety na masę... a przykładowe treningi znajdziesz (dział Trening).

za kreatyne możesz się brać po półrocznym stażu... i sama kreatyna nic nie da dieta najważniejsza

Sosna91
06-02-09, 17:11
jak chcesz przymasować to zacznij jeść, (nie wiem ile razy już to pisze) wejdz w dział dieta i po obczajaj, biorąc kreatynke robisz sobie krzywde, owszem nie zabije Cię ona i możesz ale jej efekty + Twoja widza = 5% jej wydajnośći. jak już diete obczaisz to do jej brakow jak chcesz owszem moze byc gainer, ale z tym co masz na skladzie troche ciezko cwiczyc, lepiej popytaj czy kumpel nie ma czegos wiecej zebys mogl u niego cwiczyc.