PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki trening ? Sam brzuch



Jagiellonia
06-02-09, 14:32
Cześć

Mam problem poznieważ nie wiem w jaki sposób zgubić tkankę tłuszczową z brzucha . Mam 185 cm wzrostu i 85 kg wagi . Nie wyglądam dobrze więc proszę o jakieś propozycje ( ćwiczenia , dieta ? )

Pozdrawiam

spuchlak1985
06-02-09, 14:49
Dieta napewno bardzo wazna ale w tym ci niepomoge bo nie jestem w tym expertem.

Co do ćwiczeń ja gdy robiłem rzexbe robiłem taki trening na brzuch (i byłem z niego badzo zadowolony):
-brzuszki 4x30
-brzuszki skośne (prawy łokiec do lewego kolana itd) 4x15na strone
-unoszenie nóg w zwisie 4x10
-unoszenie nóg w lezeniu 3xmax
-wyprosty nóg w siadzie na skraju ławeczki 3xmax

mitrandir
06-02-09, 14:49
tluszcz gubi sie nie cwiczeniami ale dieta, cwiczeniami powieksza sie miesnie ;)
poza tym nie ma sensu cwiczenia samecho brzucha. jak juz cwicznyc to normalnie, cale cialo

Jagiellonia
06-02-09, 15:00
Nie jestem ekspiertem ale na chłopski rozum myślę że przyda mi się dieta na spalenie oraz cwiczenia . Do kogo się zgłosić o jakąś rozsądną dietę ?

Micek185
06-02-09, 17:31
mitrandir--- od kiedy to tłuszczu nie spala sie ćwiczeniami?a aeroby to pewnie sie robi dla przyjemności,jak czytam takie głupty to mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera...jeśli chcesz zrobić łdny brzuch,rób ćwiczenia o dużej liczbie powtórzeń tj.np.brzuszki na małym skosie tak zeby zrobic conajmniej te 50 powt.Doskonałym sposobem są serie podwójnie lub nawet potrójnie łączone.Możesz zrobic 3 serie łączone:-spięcia na skosie-boczne skłony tułowia z hantlami w dłoniach-i na koniec jeszcze unoszenie prostych nóg w zwisie na drążku---to wszystko w 3seriach i odpoczywaj dopiero po skonczeniu całej jednej potrójnej serii.Ja tak ćwicze i powiem że daje niezłego kopa!pozdrawiam

Budrys
06-02-09, 17:58
nie przesadzaj otyłości to ja w twoim wypadku nie widze, ale skoro ci zależy to weź trening na rzeźbe nie na mase, skoro chcesz lepiej wyglądać a zwykłe spalanie tłuszczu można darować myśle

przemek_yo
06-02-09, 19:21
a6w - dobry trening, pozwala zrzucic tluszcz i wyrzezbic brzuch ... dobra dieta(bez slodyczy wiadomon itp) - poczytaj w dziale dieta,
plywanie,skakanka,bieganie,dziewczyny..:P:P:P jesli chodzi o to,zeby zrzucic tluszcz to same brzuszki tu nie pomogą... ale lepsze to niz nic
najwazniejsza to jest systematycznosc i duuuuzo samozaparcia:) nie poddawja sie a nie pozalujesz pzdr

therobert
07-02-09, 12:23
tez mam problem waze mniej 73 i chce sie pozbyc wałów prosze o pomoc

przemek_yo
07-02-09, 14:39
przeczytaj posty wyzej napisane ;p