PDA

Zobacz pełn± wersję : Pro¶ba :)



wil-qu
06-02-09, 14:18
panowie pomóżcie, potzrebuje diete dla brata który ma ograniczony budżet do tego sie uczy i bedzie sie redukować... z góry dziękuje

FitSport
06-02-09, 19:54
Poczytaj w podwieszonych tematach,wklejcie dietę a my j± ocenimy.

007
06-02-09, 20:31
low carb- nisko węglowodanowa .

Tak jak FitSport napisał,ułóżcie i dajcie znać.

wil-qu
08-02-09, 12:34
a mój brat okazał sie miękkim kutasem i spasował hehe woli swoje ksi±żki... no nic mniejsza z nim. Ja na siŁę zmuszać go nie będe, jego życie, może uczonym zostanie bynajmniej :) hehe

wil-qu
08-02-09, 12:52
Żeby nie robić dodatkowego tematu, napiszę tutaj, chcę poznać wasz± opinie odnosnie mojej diety (2 warianty):
¦niadanie:
1. Pełnoziarniste pieczywo, szynka drobiowa, chudy ser, zielenina
2. Musli z odtłuszczonym jogurtem lub gotowana kaszka zbożowa z owocami.
Drugie ¶niadanie:
1. Batonik musli
2. Owoce
Obiad:
1. Sałatka
2. Grilowane mięso z kurczaka, duszone warzywa, ryż
Podwieczorek:
1. Owoce
2. Pieczywo pełnoziarniste, szynka drobiowa, zielenina
Kolacja:
1. Sałatka
2. Duszone warzywa
Przed snem:
1. Owoc
2. Jogurt

Budrys
09-02-09, 14:46
unikasz jajek? na kolacje albo podwieczorek mógłbym ci polecić jajecznice, wiadomo długoprzyswajalne białko jajeczne, lubie jajecznice jako "drugi" posiłek potreningowy, więc polecam. Mięso z kurczaka można robić na wiele sposobów ja np. przed treningiem lubie je dusić na parze, dodatki takie jak twoje. Zamiennie z kurczakiem można stosować mięso z indyka pokrewne ale troche inne-też polecam. Mam też swoj± zasadę że mięso z ryb nie jest gorsze od innych dlatego lubie np. pange-rybka bez o¶ci, tylko że do niej lepiej pasuj± ziemniaki które pod względem weglowodanów s± porównywalne z ryżem.
patrze teraz na twoj± kolacje-sałatka duszone warzywa? napewno maxi zdrowe, ale białka jek na lekarstwo. Ostatni przysmak-kiełbaski, gotowane z musztard±, albo smażone z cebulk±-z tym że tu łatwo kto¶ sie może doczepić że tłuszcz czy cu¶...
Ogólnie można brac przykład z twojej przykładowej diety pod względem zdrowia i witamin, ale z produktami bogatymi w białko moim zdaniem jest na bakier...
pozdrawiam i b±dz lepszy niż twój brat