PDA

Zobacz pełną wersję : no cóż, od czegoś trzeba zacząć...



Spacefighter
11-11-06, 15:53
Właśnie tak wyglądałem zanim zacząłem ćwiczyć. Musicie się zgodzić, że jak na swój wiek i wzrost byłem już wtedy dosyć dobrze zbudowany. Na początku było tak:
Obwody:
biceps - 29
klata - 90
udo - 53
pas - 75
łydka - 34
rekordy
klata - 47,5 (śmiech na sali :lol:)
przysiad - 9 dych niecałe
podrzut - 40 ( :oops:)

wzrost - 180
waga - z 65
teraz jest lepiej trochę)))

a oto zdjęcia z zeszłego roku (są trochę z różnych parafii, jedno było zrobione po wakacjach a te bardziej blade to przed a ostatnie to już jak zacząłem ćwiczyć i zajebałem parę strzałów)
http://img183.imageshack.us/img183/2787/230117yx0.jpg
http://img247.imageshack.us/img247/7260/210355zr7.jpg
http://img177.imageshack.us/my.php?image=210454pi9.jpg
http://img183.imageshack.us/my.php?image=164915yw7.jpg

ladies and gentlemen, proszę oceniać :mrgreen:

adrys
11-11-06, 17:02
Jedz, trenuj, odpoczywaj i czekaj;) powiem to co zawsze...MASA...ale dobry początek, Pozdrawiam!

[ Dodano: 11-11-2006, 17:06 ]
"zajebałem parę strzałów"

Nie za wczesnie na to?????????

Spacefighter
11-11-06, 17:40
ten początek to był rok temu, jak miałem 14lat. teraz wyglądam zupełnie inaczej. waga rekordowa - 82, na rzezbie około 75. rekord na klatę zbliża się do 9 dych.
co się tyczy wspomagania to 12 strzałów omnadrenu + 100 mety + suplementacja (białeczko).niedługo zarzucę aktualnymi zdjęciami tylko jak trochę popracuję jescze nad sobą bo trochę zalany jestem)))
generalnie to idzie mi świetnie, oddziedziczyłem dobre warunki fizyczne po rodziach i wzrost po dziadku. mój brat dojebał do 51 w bicepsie na sucho więc moim zdaniem ja będę jeszcze większy)))

sławo
11-11-06, 17:50
mój brat dojebał do 51 w bicepsie na sucho

wiesz co do bajki jeszcze pare godzin

poza tym daj jakieś normalne pozy

adrys
11-11-06, 18:06
Ja nie bede tego komentować, masz 15 lat i juz za to sie bierzesz...twoja sprawa...a z tym 51 to grubo przesadzone wg mnie....

Spacefighter
11-11-06, 19:10
mój brat dojebał do 51 w bicepsie na sucho

wiesz co do bajki jeszcze pare godzin

poza tym daj jakieś normalne pozy
spoko, niedługo zrobię porządne zdjęcia z normalnymi pozami, żeby pokazać swoją aktualną formę. te zdjęcia są do dupy, opublikowałem je tylko aby pokazać jakim to leszczem byłem, mają dla mnie wartość sentymentalną. pierwsze z tych zdjęć jest z września 2005, kolejne dwa z czerwca 2005 a ostatnie ze stycznia 2006, gdy byłem na cyklu.
a 51 w bicepsie to absolutnie nie bajka przy dobrej genetyce, więc nie wiem co was dziwi (jak dla mnie to nawet nie jest jakiś wybitny wynik). nie zupełnie na sucho, bracki chyba wziął jako nastolatek trochę samego rosyjskiego metanabolu który był wówczas bardzo popularny aczkolwiek NIC nie osiągnąłby bez 10 lat porządnych ćwiczeń.
Ja natomiast nie zamierzam zaprzestać treningu dopóki nie osiągnę wspaniałych wyników. Bardzo dobrze znam się na treningu i wszystkim co jest z treningiem związane. Nie wpierdoliłem się na forum żeby opowiadać wam bajki czy wciskać kit, tylko po to by dyskutować po ludzku. Wszystko co tu powiedziałem jest prawdą. Oczekiwałem normalnych komentarzy moich starych zdjęć a nie tylko "masa" i jakieś niepotrzebne uwagi. A ja jakby nie patrzał właśnie po to 14.12.2005 zacząłem ćwiczyć, aby przybrać na masie. Sądziłem, żekomentarze będą bardziej interesujące. Nudni jesteście.

sławo
11-11-06, 19:53
a jakich ty chciałeś komentarzy po takim czymś

chyba lepiej wyglądałem zanim zacząłem ćwiczyć niż ty po tej omie

myślałeś że ktoś ci tu będzie do dupy wchodził

nie podoba się to won

Spacefighter
11-11-06, 20:13
a jakich ty chciałeś komentarzy po takim czymś

chyba lepiej wyglądałem zanim zacząłem ćwiczyć niż ty po tej omie

myślałeś że ktoś ci tu będzie do dupy wchodził

nie podoba się to won]
to nie są zdjęcia po omie, jeśli jeszcze nie zrozumiałeś. zdjęcia po omie dopiero będą. przede wszystkim, coś taki nerwowy? nikogo tu nie obrażałem. a poza tym, jeśli w wieku 14 lat (podkreślam!) wyglądałeś lepiej niż ja bez żadnego ćwiczenia to BRAWO. :lol:

adrys
11-11-06, 21:01
hehehe, Rama:D

Spacefighter
11-11-06, 22:23
wystarczy 11 miesięcy żeby wziąć 40 kg więcej w wyciskaniu leżąc. jeżeli mieliście WIĘKSZE postępy w pierwszym roku ćwiczeń, to proszę napisać jakie.

pkmh
11-11-06, 22:40
Chyba nie myślałeś,że ktoś tutaj będzie Cie pochwalał za to że bierzesz strzały w tym wieku...Takie komentarze nie powinny Cie dziwić...No ale twoja sprawa..zdrówka zycze :mrgreen:
PS. Czekamy z niecierpliwością na fotki tego bica 51 ;)

POZDRO

adrys
11-11-06, 22:41
Ja co prawda NIGDY nie trenowałem typowo na siłe, chociaz nie przecze ze po 1 roku treningów 45 kg siła mi skoczyła z 50 kg na klatke do 95, ale moj trening na sile wogole sie nie opiera, nie interesuje mnie zbytnio to. Masa na 1 miejscu

Spacefighter
11-11-06, 22:53
nie zaprzeczam że wcześnie się wziąłem za koks i nie mam wam za złe że tego nie popieracie. Może kiedyś zmienicie (albo ja zmienię) zdanie na ten temat. Nigdy nic nie wiadomo. :neutral:

adrys
11-11-06, 23:01
Ja nic nie mam do koksu, ale mam do tego w którym momencie zaczyna go sie stosować, wg mnie żeby sięgac po takie środki trzeba mieć pewien staż i naprawde wysokie osiągi gdzie organizm odmawia naturalnemu wzrostowi mięsni. Ale podziwiam cie za 1...że nie bałeś sie, masz dopiero 15 lat a strach cie nawet chyba nie ogarną na myśl o ubocznych skutkach...

damiano
11-11-06, 23:06
hehe zobaczymy potem narazie skutkow nie widac tylko same pozytywy.Ale zobaczymy pozyjemy.Dzis jest duzo takich napalencow niestety :cool:

Spacefighter
11-11-06, 23:16
Ja nic nie mam do koksu, ale mam do tego w którym momencie zaczyna go sie stosować, wg mnie żeby sięgac po takie środki trzeba mieć pewien staż i naprawde wysokie osiągi gdzie organizm odmawia naturalnemu wzrostowi mięsni. Ale podziwiam cie za 1...że nie bałeś sie, masz dopiero 15 lat a strach cie nawet chyba nie ogarną na myśl o ubocznych skutkach...
mylisz się, był taki moment, że pod koniec cyklu (a nie miałem żadnych skutków ubocznych oprócz trądziku na d...) popadłem w paniczny strach. Wyobrażałem sobie, jak nagle pojawiają się u mnie wszystkie możliwe choroby na raz. śnił mi się tylko mój własny pogrzeb. musiałem odwiedzić psychologa, ale prawdziwą ulgę poczułem tylko wtedy, gdy skończyłem tą "interesującą przygodę". teraz już mam wyjebane - drugi cykl będzie łatwiejszy do zniesienia. ja naprawdę robię wszystko bardzo poprawnie, więc zrobię sobie mniej krzywdy 3 cyklami niż niektórzy 25-latkowie jednym.
P.S. gdy skończyłem 15lat, byłem już dawno po cyklu...

pawel1757
12-11-06, 09:02
ten początek to był rok temu, jak miałem 14lat. teraz wyglądam zupełnie inaczej. waga rekordowa - 82, na rzezbie około 75. rekord na klatę zbliża się do 9 dych.
co się tyczy wspomagania to 12 strzałów omnadrenu + 100 mety + suplementacja (białeczko).niedługo zarzucę aktualnymi zdjęciami tylko jak trochę popracuję jescze nad sobą bo trochę zalany jestem)))
generalnie to idzie mi świetnie, oddziedziczyłem dobre warunki fizyczne po rodziach i wzrost po dziadku. mój brat dojebał do 51 w bicepsie na sucho więc moim zdaniem ja będę jeszcze większy)))
51 na sucho? :mrgreen: coś nie gra,słabe masz wyniki jak na taki cykl.

Matka_90
12-11-06, 10:05
ja na począdku ćwiczeń nie mogłem nawet wycisnąć 35 kg!!!! :mrgreen: a po 9 miesiącach ćwiczeń wyciskam 75kg!!
i jedyne co jadłem to kreatyna i nitrobolon no oczywiście dieta.
znam takich jak ty, pewnie masz starszych kolegów kturzy mają po 18 lat i sa wieksi od ciebie i chcesz im doruwnać, też tak miałem ale zrozumiałem że jest to bez sensu bo przecież siła przychodzi z wiekiem!!
nie bede cie namawiał żebyś przestał ale kiedyś zrozumiesz swuj błąd ale wtedy bedzie za pużno...

Spacefighter
12-11-06, 10:39
ja na począdku ćwiczeń nie mogłem nawet wycisnąć 35 kg!!!! :mrgreen: a po 9 miesiącach ćwiczeń wyciskam 75kg!!
i jedyne co jadłem to kreatyna i nitrobolon no oczywiście dieta.
znam takich jak ty, pewnie masz starszych kolegów kturzy mają po 18 lat i sa wieksi od ciebie i chcesz im doruwnać, też tak miałem ale zrozumiałem że jest to bez sensu bo przecież siła przychodzi z wiekiem!!
nie bede cie namawiał żebyś przestał ale kiedyś zrozumiesz swuj błąd ale wtedy bedzie za pużno...
Nie znasz mnie na tyle dobrze by tak twierdzić, i wbrew pozorom nie mam wśród kumpli żadnych 18-letnich byków. Nie chcę nikomu dorównać, nie ćwiczę po to by się podobać dziewczynom. Nie warto szukać przyczyny na zewnątrz. Jestem sportowcem, sport to moje życie, trening to dla mnie przyjemność a nie męczarnia, przez którą trzeba przejść aby komuś tam dorównać. 18-letni koks z mojej wioski nie jest dla mnie autorytetem, bo wiem, że bez żadnych wspomagaczy będę miał te żałosne 40 w bicepsie już zaraz. Mam swoich idoli, takich jak Arnold Schwarzenegger, Lou Ferrigno czy Chet Yorton. Nie wiem, czy jeszcze coś wezmę, stwierdziłem że jak tylko się wziąłem za porządny trening zacząłem na sucho czynić lepsze postępy, niż na sterydach.
A jak brałeś kreatynę i nitrobolon to już nie jest na sucho - efekt po odżywkach czasami bywa lepszy (bardziej trwały) niż po koksach. Ja zj*bałem trochę sprawę tym koksowaniem na samym początku ćwiczeń, zalało mnie jak sam skurwysyn, więc z tym też musiałem coś robić...

tomek.
12-11-06, 12:46
sory ale brat to ci wszystkiego nie mówi

Matka_90
12-11-06, 12:58
wydaje mi sie że przesadzasz, skoro dla ciebie 40 jest żałosne to chyba masz leką manie wielkości...
a tak wogule to piszesz jaki to z ciebie wielki sportowiec a sportowcy muj drogi nie używają koksów
prawdziwy sportowiec ćwiczy na sucho i po iluś tam latach może stwierdzić że toszedł do czegoś, a nie koksuje sie bo to jest OSZUSTWO.
zeby nnie bylo ze potempiam koksowanie, nie ale jak sysze kogos kto w wieku 14 lat kuje sie deca i muwi ze jest sportowcem to żal mi sie go robi...

Spacefighter
12-11-06, 13:09
wydaje mi sie że przesadzasz, skoro dla ciebie 40 jest żałosne to chyba masz leką manie wielkości...
a tak w ogóle to piszesz jaki to z ciebie wielki sportowiec a sportowcy mój drogi nie używają koksów
prawdziwy sportowiec ćwiczy na sucho i po iluś tam latach może stwierdzić że toszedł do czegoś, a nie koksuje sie bo to jest OSZUSTWO.
zeby nnie bylo ze potempiam koksowanie, nie ale jak sysze kogos kto w wieku 14 lat kuje sie deca i mówi ze jest sportowcem to żal mi sie go robi...
a jak ktoś sam nie jest lepszy ale uważa się za eksperta i poucza innych to kim jest? bo napewno nie sportowcem. pogrubiłem jeden fragment twojej wypowiedzi. przeczytaj jeszcze raz to co ja napisałem, a wtedy to co ty nabazgrałeś. no u kogo łatwiej się doszukać objawów manii wielkości? u tego, kto po prostu mówi że kocha sport czy u tego, kto poniża innych? a ja rzeczywiście jestem wysportowany, żebyś wiedział, ja oprócz 35 w bicepsie mam też bardzo dobre wyniki w biegach na krótki dystans, skokach w dal i wzwyż, pływaniu i w wielu innych sportach. A ty?

Matka_90
12-11-06, 13:17
widze że nie wiesz nadal o co mi chodzi...
kłujesz sie i muwisz że jesteś sportowcem to tak jak ja bym powiedział że jestem wzorowym uczniem i mam same piątki tyle że na każdym sprawdzianie mam sciągi..
nie potępiam cie że sie kłujesz mam na to wyjebane chodzi mi o to że sam sie oszukujesz
takie jest moje zdanie.
a tak wogule ta ja mam 34,5 bez żadnego koksu jeżeli myślisz że jesteś najwiekszym 15-latkiem w polsce to sie mylisz

Spacefighter
12-11-06, 13:27
widze że nie wiesz nadal o co mi chodzi...
kłujesz sie i muwisz że jesteś sportowcem to tak jak ja bym powiedział że jestem wzorowym uczniem i mam same piątki tyle że na każdym sprawdzianie mam sciągi..
nie potępiam cie że sie kłujesz mam na to wyjebane chodzi mi o to że sam sie oszukujesz
takie jest moje zdanie.
a tak w ogóle ta ja mam 34,5 bez żadnego koksu jeżeli myślisz że jesteś najwiekszym 15-latkiem w polsce to sie mylisz
nie myślę że jestem największy, to ty coś zmyślasz i rozumiesz moje posty właśnie tak jak chcesz je rozumieć. ja już dawno się nie kłuję i nie wiem, czy będę. kolego, byłem wysportowany i miałem wspaniałe wyniki wbiegu na krótki dystans jeszcze w wieku 11 lat zanim w ogóle się dowiedziałem o istnieniu czegoś takiego jak sterydy. Nie jestem największy, ale sprawny fizycznie byłem, jestem i będę.

adrys
12-11-06, 14:55
Bijcie sie:D

Spacefighter
12-11-06, 15:12
Bijcie sie:D
nie będę się z nim sprzeczał, bo jeszcze mnie sprowadzi do swojego poziomu.

yanek902
12-11-06, 15:32
jak cie interesuje masa to podaj swoj znakomity trening jestem bardzo ciekawy jaki on jest i powiedz ile go stosowales i jakie ci dal efekty ile ci przybylo centow w niektorych miejscach ?? jak mowisz ze calkiem duzo dal ci ten trening to moglbym go sprobowac napisz go PLZ pozdro nie wszyscy odrazu sa umiesnieni nie rpzejmuj sie gupimi komentarzami :lol:

sławo
12-11-06, 17:19
gościu masz 35 w łapie a piszesz i zachowujesz się jakbyś już miałe te 51 cm

a dodając już jesteś po jednej kuracji

trochę pokory

Spacefighter
12-11-06, 17:38
gościu masz 35 w łapie a piszesz i zachowujesz się jakbyś już miałe te 51 cm

a dodając już jesteś po jednej kuracji

trochę pokory
tak, ale nie wobec pewnego bardzo mądrego pana co ma tyle co ja w łapie a ekspert z niego jak Andrzej Lepper od spraw rolnictwa.

Matka_90
12-11-06, 17:49
ta dyskusja do nicego nie prowadzi...
pewnym ludzią nie da sie wytłumaczyć pewnych rzeczy...
ale co ja sie bede przejmował jak już wcześniej pisałem, kiedyś zrozumiesz... :sad:

sławo
12-11-06, 18:10
no może jednak byś się czegoś nauczył bo on doszedł do tego swoją ciężką pracą

i wie co i jak na niego reaguje
a ty można powiedzieć zacząłeś od końca nie wiem jak dalej będziesz się rozwijał
ale myśli twoje napewno będą cały czas przy koksie

yanek902
12-11-06, 21:32
mozesz mi podac ten plan treningowy sam powiedziales ze sie na tym znasz chcialbym znac twoje zdanie i twoj plan ?? to jak chyba sie nie doczekam :!:

Steryd17
17-11-06, 21:29
Te 51 cm jest osiągalne na sucho, bo STRONGMAN Old Hohen osiągnął na sucho ale ile on ma 52 lata i le ćwiczy.
Steryd17

tomek.
17-11-06, 21:43
w jego wieku i przy takiej estetyce koło dupy mi takie 51cm

sławo
18-11-06, 07:41
tak stongmani wogóle nie biorą koksu to są sami naturszczycy

tak jak lekkoatleci, kolarze ,czy nawet szachiści

Kakashi
18-11-06, 12:10
tak, ale nie wobec pewnego bardzo mądrego pana co ma tyle co ja w łapie a ekspert z niego jak Andrzej Lepper od spraw rolnictwa.

:D bardzo mi sie to podoba...to ze ktos wie wiecej wcale nie znaczy ze wykorzystał te wiedze na sobie...moim zdaniem sa tacy co maja nikła wiedze na ten temat a sa duzi i wogole bo kumple ich prowadza ale prosza o rady na forum...a tych rad udzielaja im ludzie co maja te 35 w łapie:D

mr_dawid
19-11-06, 20:49
Według mnie to masa masa i jeszcze raz masa

kaczus89
04-12-06, 22:58
to co wyzej treniuj i bedzie ok

aruss1991
05-12-06, 18:57
trening, dieta i później jakieś suple, a bedzie dobrze

[ Dodano: 05-12-2006, 19:04 ]
przymasuj - trening, dieta i później jakieś suple, a bedzie dobrze

Sadownik
05-12-06, 19:32
To co pisze ten jakiś Spacefighter to przechodzi ludzkie pojecie

moim zdaniem jak już sie bierze ktoś za mete to tylko jak już nic innego nie pomaga ale nigdy w wieku 14-15 lat

no a wracając do tego jego brata co rzekomo ma 51cm w łapie- czemu jeko zdjęcia nie wkleisz

koleś żyje w cieniu brata i czuje się niedoceniany
byłes u psychologa to powinieneś ten temat poruszyć a nie że masz jakies lęki

a najlepsze uważa się za sportowca!!!
może nim byłeś do tego momentu w którym zaczełes mete brac
jak dla mnie jesteś teraz zwykłym koksiażem który żeby być wielki zrobi wszystko nie pacząc na skutki uboczne

Odżywek
05-12-06, 20:51
nie ogarniam za bardzo tej gadki bez sensu :wink: typ lata po psychologach a my tutaj z nim dyskutujemy,troche to sensu niema a co do koksow w wieku 14-15 niebede mowil ze zle robisz bo sam sie o tym dowiesz i to nie dlugo bo jak powiem ze zle robisz to sie bedziesz sadzil ze ty jestes kozak bo szybko biegasz i wysoko skaczesz. A i oczywiscie czekam (nawet chyba wszyscy czekaja) na SKROMNE 51cm twoiego brata na sucho :cool:
Pozdrawiam szalonego,nie najmadrzejszego (jak mu sie wydaje) Spacefighter. :wink:

Blakee
05-12-06, 20:53
Ja tez tego za bardzo nie pojmuję, ale cóż to wkońcu jeszcze 15-letni chłopak...Każdy w tym wieku przeszedł "burzę hormonów" i popełnił wiele głupstw, ale to na całe szczęście z wiekiem przechodzi...
A jeśli chodzi o mnie to nie posiadam ogromnych muskułów (wydaje mi sie ze wygladam akurat tak jak powinno sie w moim wieku wygladac), ale na rozwijanie własnej sylwetki mam całe swoje życie i wierzę w to, że za kilkanaście lat osiągne sukces poprzedzony ciężką i uczciwą pracą :)
W kulturystyce sprawdza się powiedzenie: "pośpiech jest złym doradcą".
POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH!

Kakashi
05-12-06, 21:07
ten temat powinien zostac przeniesiony do hydeparku zeby ludzie mogli sie posmiac:D pozdro

Odżywek
05-12-06, 21:20
hehheeh. Pozdro radar :grin: BLAKEE ja tez mam 15 lat ale mi jakos nie odpierdala ale widac chlopak ma problemy jakies wiec wiesz mlody maniak :cool: Pozdro.

Blakee
05-12-06, 21:36
Przepraszam Cię Odżywek, głupio mi się napisało :P Chodziło mi bardziej o "okres gimnazjum", bo według mnie właśnie wtedy człowiek najbardziej się zmienia. Prawdą natomiast jest, że niektórzy dojrzewają szybciej, a niektórzy wolniej :)

Odżywek
05-12-06, 21:41
nie no ja niemam pretensji ze napisales ze on ma 15 lat i szaleje to jest kwestia rozsadku jedni sa tacy inni tacy, ja tam sobie lece spokojnie na odzywkach i o koksach nie mysle ale wiesz jak to jest z niektorymy....niewytlumaczysz im. Pozdro :smile:

adrys
05-12-06, 22:57
Ten temat nie ma konca, dopóki chłopak nie wklei zdjęc swojego brata to nie uwierzymy chodz tak naprawde to niewiele zmieni bo skąd bedziemy wiedzieć czy coś brał/nie brał? a wracając do autora zdjęc to chyba jego indywidualna sprawa ale sam osobiscie tez uwazam że chyba poniosły go fantazje i nie zdaje sobie sprawy ze stosowania sterydów....

sławo
06-12-06, 10:30
ale tego typa chyba już nie zobaczymy na forum

więc nie ma co już dłużej dyskutować na ten temat

rojek2
07-01-07, 14:34
o kurde kolezko ty brales koks hahahaha walnij sie sie w leb mocno i pomysl troche stray 90 kg po takiej sesj o fuck glupi jestes tyklko tyle cipowiem zobaczysz na starosc zarzucanie w trak modym wieku streydow nie jest dobre oj nie bo nie bedziesz sie rozwijal tak jak powinienes bo jak walisz testosteron z zewnatrz to sie blokujesz aa jestes w tak modym wieku ze twoje hormony buzuja debilu skrzywiodzles sie troche hahahah a odblokowales sie chociaz po tej sesj tylko nie mow ze nie bo padne ze smiechu tak cie jade bo jestem przeciwny steryda i dlamnie bira tylko cieniasy co chca dodjs do wszystkie w 2 miechy i w prosty sposob wiesz skoskowac sie kazdy moze a dojdz do tego samemu to jest satysfakcja pomysl zanim zaczniesz nastemna sesje

Prezydent_1c
07-01-07, 20:26
Współczuje ci kolego jak tak wcześnie zaczołeś ... Sportowcem nie jesteś .... Ponad to masz h.u.j.a warte wyniki na tych twoich sterydach .... i po wynikach juz widze ze nie masz pojęcia co to jest :] Ja mam 37 w łapie i jakoś sterydy mi potrzebne nie były .... I lepiej się już nie kłuj więcej bo juz w tym momencie sie nieżle tym gównem popieściłeś na starość ..
ps. i przestań pisać ze 40 w łąpie jest marne bo nei masz pojęcia jak cieżko dojśc do tego bez sterydów...

Gebrand
09-01-07, 14:03
Amen xD. Ale tak serio, to nieźle się usmiałem; koleś, tóry wzią koksy w tak młodym wieku, twierdził, ze jest sportowcem o wielkim sercu, mówł, ze jego brat miał na sucho 51 w łapie, mówił, ze teraz wygląda super ale nie wkleił żadnego zdjęcia pokazujące to owo "super" i powiedział, ze 40cm w łapie to marny wynik.Reasumując: zadufany w sobie koleś, który twierdzi, ze pozjadał wszystkie rozumy.

P.S- 40 w łapie to dobry wynik xD

Robalo
09-01-07, 14:32
Ja wam powiem ze mam lepsze wyniki od niego jesli to mozna nazwac wynikami bo dopiero zaczynam cwiczyc, co do tych strzalow to nawet nie mysle o nich. Te 51 na sucho to raczej nie mozliwe moj szwagier ma okolo 50 a wiem ze zajelo mu to duzo pracy i troche odzywek.

rojek2
09-01-07, 16:46
40 w lapie <rozmarzony>heheh ja bym chcial to jak on to powiedziAL powiedzial"marde 40w lapie" MAM 37,5 a 40 w lapie to bylo zawsze moje marzenie nigdy jeszcze nie mialem ale wiadomo apetyt wzrasta w maire jedzenia bed emial 40 to bedzie dlamnie malo moze, koles zdobac te 40 centymetrow to pogadamy czy to jest nic ile w to musisz wlozyc pracy i poswiecen no ale mozna pusc na latwizne jedna dobra sesja i masz te 40 cm alenawet wtedy 40 w lapie to dobry wynik pozsdro

bocion
09-01-07, 17:46
rojek2, k.u.r.w.a stosuj znaki interpunkcyjne, bo czytanie twoich postow to katorga.

Co tu duzo gadac, space cos tam nie ma oczywiscie racji twierdzac ze jest sportowcem, bo koksu sportowcy nie biora-jak juz to bylo powiedziane w tym dennym temacie.

A czy 50 w lapie jest mozliwe na sucho to nie mam pojecia.

rojek2
09-01-07, 23:08
a co ty polonista jestes to nie czytaj ja mam dyslekcje to po pierwsze wiec a po drugie sie nie czepiaj bo niemasz czego K.U.R.W.A srasz sie do wszystkich juz ci to ktos chyba pisal , masz tes swoje znaki mozecie mnie wyrzucic za to ale przypierdalanie sie do kogos za pisownie jest przegieciem tak cie to boli ku;rwa to zrozum kolezko ze mam DYSLEKCJE wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kakashi
09-01-07, 23:41
a co ty polonista jestes to nie czytaj
no chyb a najpierw musi to przeczytac zeby potem stwerdzic ze to katorga...najlepsze co moze byc na forum tekst "nie chcesz to nie czytaj",....skad mam wiedziec zanim przeczytam ze nie chce go czytac??
a to ze masz dylsekSje to wcale nie znaczy ze nie wiesz gdzie sie konczy zdanie i wystarczy tam wpisac "." lub wcizsnać "enter" wtedy to sie da czytac...ale chyba nie wiesz co to sa znaki interpunkcyjne:P

rojek2
10-01-07, 13:57
gonita sie pedaly jeb;ane w dupie mam to wasze forum posranice osta mi dacie czy mnie wyhe;biece ostrac moge top wasze forum polowa to posranice tutaj co strugaja h;uj wiec o z siebie ze wiedza wszystko kurwa hahahah jebta sie wszyscy huja wam w dupe wicei co to znaczy polowa z was to frajezy pewno hahah h;uj wam w mordy pedaly piszecie namine wiecej i sprawny umyslowo ty ty jestes chyba ina czej SLAWO kozak jebany na forum wescie zaluscie dzial jak sie ru;chgac w dupke i podotykacje sie k;utaskami hahaha zyjecie ty nie nie wazn kim jestes na forum warzne kim jestes na ulicy posranice i w zyciu h;uj wam w dupe nara

[ Dodano: 10-01-2007, 13:59 ]
e radar czemu masz radar ksywe bo masz takie uszy jak radary czy namiezasz rozmowy i na psiarnie latasz sprzedawac hahahah

Gebrand
10-01-07, 17:39
rojek wracaj do dres&#243;w na podw&#243;rku, bo widzie, żeś z tamtąd pszyszedł. M&#243;wisz, ze większość na tym forum to frajerzy, hmmmmmm, moim zdaniem to ty m&#243;wiąc to okazałeś się największym frajerem. Amen xD
P.S- Mozesz mnie teraz zbluzgac, mam cie w d :)

bocion
10-01-07, 18:19
gonita sie pedaly jeb;ane w dupie mam to wasze forum [cenzura] osta mi dacie czy mnie wyhe;biece ostrac moge top wasze forum polowa to [cenzura] tutaj co strugaja h;uj wiec o z siebie ze wiedza wszystko [cenzura] hahahah jebta sie wszyscy [cenzura] wam w dupe wicei co to znaczy polowa z was to frajezy pewno hahah h;uj wam w mordy pedaly piszecie namine wiecej i sprawny umyslowo ty ty jestes chyba ina czej SLAWO kozak jebany na forum wescie zaluscie dzial jak sie ru;chgac w dupke i podotykacje sie k;utaskami hahaha zyjecie ty nie nie wazn kim jestes na forum warzne kim jestes na ulicy [cenzura] i w zyciu h;uj wam w dupe nara

Ciekawe czy ciekla mu piana z pyska jak to pisal. To wyglada jak pisane w jakiejs agonii.

blt
10-01-07, 20:16
gebrand a co ty masz do dresow??? i podworka ????
co zes sie na hawajach wychowal ?? i zes tam w garniaku poginal??

Zdrowy
10-01-07, 21:02
I chyba założyciel tematu leży u psychologa więc dyskusja dobiegła końca. A co do post&#243;w wyżej nie napinajcie się tak. Troszkę spokojniej a nie będzie bałaganu


Pozdro

Gebrand
10-01-07, 21:53
blt- chodzi mi o subkulture dres&#243;w, a nie o same jako ubi&#243;r. A do podw&#243;rka, nic szczeg&#243;lnego nie mam, ale owa subkultura własnie najczęsciej na podw&#243;rku siedz :>