PDA

Zobacz pe³n± wersjê : brak si³y na trengach spowodowany chorba



Aponax
05-02-09, 17:49
Witam ,
na si³owni mia³em mala przerwe ponad miesi±c , wczoraj by³em pierwszy raz po przerwie na si³owni i mam ogromne spatki albo poprostu jestem jeszcze os³abiony ciezko jest nawet 50% poprzedniego ciezaru na serie brac (przyk³ad klatka 12 razy 100 kg poprzednim razem na rozgrzewke , wczoraj po bardzo d³ugiej rozgrzewce ,80kg bylo bardzo ciezko mi podniesc , przy 6 razie wysiadlem, zastanawiam sie co sie sta³o lecz nie wiem , moze dlatego ze podczas choroby nie trzymalem diety [poniewaz nie mialem az takiego apetytu] i schudlem 5 kg );/. Dzis czoje sie h*jowo kompletnie zmeczony(nic mi sie nie chce robic) , lecz zakwasów nie mam . Moze jakies suple na poczatek , tauryne albo cos ??czy tez moze jakis domowy sposób? moze zacz±æ od FBW 5x5?albo poprostu jeszcze poczekac z treningami 1-2 tygodnie ??
Dodam takze ze nigdy nie zdarzalo mi sie takie cos , a troszke juz dzwigam te "ciezary "? Nawet gdy przez wakacje sobie odpocze³em 3 miechy od si³owni nie mialem az takich problemow jak teraz . Prosze o szybka odpowiedz

RobBob93
05-02-09, 17:56
Koksuj dalej tylko zmniejsz ciê¿ary i kup se jakie¶ suple na regeneracje miê¶ni. Jedz posi³ki bogate w wêglowodany.

Co do planu treningowego... Nie wiem co Ci poleciæ ;]

.Smile
05-02-09, 18:09
"suple na regeneracje miê¶ni."
moze od razu mu amfe przepisz bedzie sie lepiej czul.

Aponax
05-02-09, 18:09
kurcze suple na regen glutamina , bcaa , aminokwasy ?
moze cos takiego Recovery drink Activlab ?? czytalem w necie ze dobre lecz nie wiem ;/.
xD amfe , efedryne i moze Tussipect , .smile potrafisz czlowieka wstawic w dobry humor xD

RobBob93
05-02-09, 18:17
Sam sobie wybierz suple. Ja pi³em glukoze i troche pomog³a w regenracji.

Aponax
05-02-09, 18:21
hmm , moglbys podac nazwe dokladna z jakiej firmy ??

RobBob93
05-02-09, 18:31
Glukoza z apteki xD Nie patrzy³em na nazwê firmy :)

Aponax
05-02-09, 18:35
ehh , myslalem ze jakis suplement np z terca czy olimpa xD nie chce mi sie biegac do apteki wszystko przez neta zamawiam xD

007
05-02-09, 19:04
Przecie¿ to normalne ¿e si³a spad³a :)

michal_f
05-02-09, 19:09
to choroba cie wyniszczyla... straciles troche kg to normalne ze po chorobie sa spadki... ale potrenuj troche i wrocisz do formy z przed chroby:smile:

Aponax
05-02-09, 19:34
ze spadki sa to ok , wiem ze beda spadki po chorobie . ale chodzi mi o to ze kompletnie nie mam si³y na trenning. Potrenuje troszke na mniejszych obciazeniach i moze cos da rade ;] sog polecia³ juz do osob ktore pomog³y ;]

michal_f
05-02-09, 19:37
jestes oslabiony to dlatego... odczekaj jakis czas... dobrze sie odzywiaj i po jakis czasie mozesz juz zaczac cwiczyc

.Smile
05-02-09, 20:08
po misiacu cwiczen bedzie ok wszystko.
i zadne suple nie sa ci potrzebne

Budrys
06-02-09, 13:20
"suple na regeneracje miê¶ni."
moze od razu mu amfe przepisz bedzie sie lepiej czul.

buehhehee, kto wie mo¿e mu ja dadz± w aptece.
Ch³opaki po co mu suple na regeneracje miê¶ni skoro jest po d³ugiej przerwie i a¿ jednym treningu, ma regenerowac miê¶nie po le¿eniu?!
moim zdaniem spadek si³y jest ju¿ widoczny po 2, 3 tygodniach przerwy, w jego przypadku da³bym sobie dobry tydzien na doj¶cie do punktu wyj¶cia z poprzednich treningów, nie ma co p³akaæ ¿e siê os³ab³o bo to normalne, ani miê¶nie ani si³a nie s± wieczne je¶li siê ich nie u¿ywa
aha Aphonix (tak?) sogi powinno sie przyznawaæ nie za to ¿e kto¶ w ogóle zwróci³ na ciebie uwage, wszystkim bêdziesz dawal z którymi nawijasz???

Aponax
06-02-09, 17:04
Budrys , czy tam bdrysa , Aponax nie Aphonix , sogi da³em tym osoba ktore na to zas³uzyly , ty napewno nie ...,
"aha Aphonix (tak?) sogi powinno sie przyznawaæ nie za to ¿e kto¶ w ogóle zwróci³ na ciebie uwage, wszystkim bêdziesz dawal z którymi nawijasz???"

a gdzie ja to napisalem ze kur** daje sogi wszystkim tym ktorzy cos odpisali ???

Budrys
06-02-09, 17:51
w dupie mam twojego soga,
mi od nich chêci do treningu ani nie przybywa ani nie ubywa wiêc nie zale¿y mi na nich
dla mnie frajerem jest ten kto pisz bo chce jakiego¶ soga, wiem co¶ kurwa i kto¶ sie o co¶ pyta to sie odzywam i tyle, nie zbieram sogów jakby to by³y jakie¶ rzetony

Aponax
06-02-09, 19:04
gowno wiesz , w pizdzie byles a kurwa kozakujesz ... koniec rozmowy ...

Budrys
09-02-09, 12:11
przed komputerkiem w domu to mo¿na se popyskowaæ co? inne kilmaty ni¿ ryj w ryj na ulicy, ale to wasze prawo dzieciaki-jak na osiedlu frajer to przed kompem chojrak

sts
09-02-09, 12:46
Budrys taka prawda co napisa³e¶ wy¿ej z 5 postów.